Naši absolventi
Absolventi 2022/2023
- celkem 12 absolventů
- HO - 4 žáci
- TO - 7 žákyň
- VO - 1 žákyně
Hudební obor | |||
housle | I. stupeň | Filipová Kateřina | uč. Charousková Anežka |
kytara | I. stupeň | Klyvets Alla | uč. Tátošová Věra |
Krátký Václav | uč. Zachara Roman | ||
klarinet | I. stupeň | Pecháček Marek | uč. Serbousek David |
Taneční obor | |||
II. stupeň | Dolečková Monika | uč. Hejzlar Zdeněk | |
I. stupeň | Haklová Hana | uč. Hejzlar Zdeněk | |
Ježková Veronika | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Krejsová Emma | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Netušilová Andrea | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Nová Veronika | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Tlachačová Karolína | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Výtvarný obor | |||
II. stupeň | Grusová Karolína | uč. Jeníčková Lucie |
Absolventi 2021/2022
- celkem 31 absolventů
- HO - 23 žáků
- TO - 6 žáků
- VO - 2 žáci
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Bečička Jan | uč. Černohousová Milada |
Chládek Ondřej | uč. Zelenková Monika | ||
Mertová Tereza | uč. Černohousová Milada | ||
Mikmeková Amálie | uč. Zelenková Monika | ||
Najmanová Dorota | uč. Zelenková Monika | ||
Šulc Jan | uč. Černohousová Milada | ||
II. stupeň | Fišerová Miriam | uč. Černohousová Milada | |
Najmanová Kateřina | uč. Zelenková Monika | ||
kytara | I. stupeň | Brychtová Lucie | uč. Dolečková Barbora |
Hůlková Barbora | uč. Dolečková Barbora | ||
Novotná Markéta | uč. Tátošová Věra | ||
zobcová flétna | I. stupeň | Filipová Barbora | uč. Hlaváč Jan |
bicí nástroje | I. stupeň | Beneš Štěpán | uč. Jeníček Daniel |
Ježková Tereza | uč. Jeníček Daniel | ||
housle | I. stupeň | Drnovská Kateřina | uč. Hylská Hana |
Serbousková Nela | uč. Hylská Hana | ||
Šulcová Lenka | uč. Hylská Hana | ||
II. stupeň | Hejná Alžběta | uč. Hylská Hana | |
Hejná Magdalena | uč. Hylská Hana | ||
trubka | I. stupeň | Poláček Josef | uč. Hlaváč Jan |
klarinet | I. stupeň | Žofka Vojtěch | uč. Hřebíčková Martina |
saxofon | I. stupeň | Foglová Eva | uč. Serbousek David |
Prokopcová Karolína | uč. Serbousek David | ||
Taneční obor | |||
I. stupeň | Ali Sára | uč. Hejzlar Zdeněk | |
Bartoš Petr | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Fajtová Alžběta | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Jarešová Anežka | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Pomajbíková Barbora | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Výtvarný obor | |||
I. stupeň | Bečička Jan | uč. Filipová Lucie | |
Grus Jan | uč. Filipová Lucie |
Absolventi 2020/2021
- celkem 12 absolventů
- HO - 4 žáci
- TO - 7 žákyň
- VO - 1 žák
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Hejná Amálie | uč. Zelenková Monika |
kytara | I. stupeň | Šustrová Veronika | uč. Dolečková Barbora |
zobcová flétna | I. stupeň | Fišerová Johanka | uč. Andresová Jana |
Vondráčková Kristýna | uč. Andresová Jana | ||
Taneční obor | |||
II. stupeň | Roškaninová Marie | uč. Hejzlar Zdeněk | |
Serbousková Anna | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
I. stupeň | Hůlková Barbora | uč. Hejzlar Zdeněk | |
Kubelková Tereza | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Novotná Markéta | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Radová Tereza | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Serbousková Nela | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Výtvarný obor | |||
I. stupeň | Mazánek Miloš | uč. Filipová Lucie |
Absolventi 2019/2020
- celkem 19 absolventů
- HO - 12 žáků
- TO - 4 žáci
- VO - 3 žákyně
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Hricinová Jana | uč. Zelenková Monika |
Schnaubertová Ema | uč. Zelenková Monika | ||
housle | I. stupeň | Pecháčková Eliška | uč. Novotná Hana |
kytara | I. stupeň | Břinčilová Kristýna | uč. Dolečková Barbora |
Mareš Václav | uč. Dolečková Barbora | ||
Šilar Jan | uč. Dolečková Barbora | ||
zobcová flétna | I. stupeň | Fajtová Kateřina | uč. Andresová Jana |
Halásová Eliška | uč. Andresová Jana | ||
Mikysková Alena | uč. Hlaváč Jan | ||
Najmanová Barbora | uč. Andresová Jana | ||
Smetanová Lucie | uč. Hlaváč Jan | ||
trubka | i. stupeň | Simonová Nikola | uč. Hlaváč Jan |
Taneční obor | |||
II. stupeň | Radová Aneta | uč. Hejzlar Zdeněk | |
I. stupeň | Ježková Tereza | uč. Hejzlar Zdeněk | |
Krejsová Valerie | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Mazánek Miloš | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Výtvarný obor | |||
I. stupeň | Fajtová Kateřina | uč. Filipová Lucie | |
Kopecká Barbora | uč, Filipová Lucie | ||
Mikysková Alena | uč. Filipová Lucie |
Absolventi 2018/2019
- celkem 24 absolventů
- HO - 13 žáků
- TO - 10 žákyň
- VO - 1 žákyně
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Leicht Tobiáš | uč. Zelenková Monika |
housle | I. stupeň | Chládková Eliška | uč. Zbavitelová Zdenka |
kytara | I. stupeň | Dvořák Jiří | uč. Tátošová Věra |
Jurenková Martina | uč. Dolečková Barbora | ||
Pešavová Eliška | uč. Tátošová Věra | ||
Radová Aneta | uč. Tátošová Věra | ||
Štěpánová Tereza | uč. Dolečková Barbora | ||
Vondráček Jakub | uč. Tátošová Věra | ||
zobcová flétna | I. stupeň | Poláková Iva | uč. Hlaváč Jan |
II. stupeň | Šilarová Ivana | uč. Andresová Jana | |
klarinet | I. stupeň | Šmoldas Nikola | uč. Hřebíčková Martina |
Štěpánová Barbora | uč. Serbousek David | ||
trubka | I. stupeň | Poláček Ondřej | uč. Hlaváč Jan |
Taneční obor | |||
II. stupeň | Schweidlerová Simona | uč. Hejzlar Zdeněk | |
Štěpánová Barbora | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Šilarová Ivana | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
I. stupeň | Balážová Markéta | uč. Hejzlar Zdeněk | |
Dolečková Monika | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Lišková Martina | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Mikmeková Amálie | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Mikulová Agáta | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Soušková Nikola | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Unčovská Karolína | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Výtvarný obor | |||
I. stupeň | Grusová Karolína | uč. Filipová Lucie |
Absolventi 2017/2018
- celkem 19 absolventů
- HO - 12 žáků
- TO - 6 žáků
- VO - 1 žákyně
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Fišerová Miriam | uč. Černohousová Milada |
Najmanová Kateřina | uč. Zelenková Monika | ||
housle | I. stupeň | Hejná Magdalena | uč. Novotná Hana |
Hejná Alžběta | uč. Novotná Hana | ||
Hrdinová Lucie | uč. Zbavitelová Zdenka | ||
saxofon | II. stupeň | Baláž Matěj | uč. David Serbousek |
kytara | II. stupeň | Siatka Antonín | uč. Dolečková Barbora |
I. stupeň | Bendlová Anna | uč. Tátošová Věra | |
zobcová flétna | II. stupeň | Tejklová Šárka | uč. Andresová Jana |
I. stupeň | Grusová Karolína | uč. Hlaváč Jan | |
Něvarová Adéla | uč. Hlaváč Jan | ||
Serbousková Anna | uč. Andresová Jana | ||
Taneční obor | |||
II. stupeň | Kosková Tereza | uč. Hejzlar Zdeněk | |
Netušilová Lenka | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Víšová Alžběta | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
I. stupeň | Langrová Klaudie | uč. Hejzlar Zdeněk | |
Roškaninová Marie | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Serbousková Anna | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Výtvarný obor | |||
I. stupeň | Bartoníčková Veronika | uč. Štefka Petr |
Absolventi 2016/2017
- celkem 8 absolventů
- HO - 3 žáci
- TO - 5 žáků
- VO - 0 žáků
Hudební obor | ||||
klarinet | II. stupeň | Doleček Vojtěch | uč. Serbousek David | |
kytara | II. stupeň | Křivohlávek Jan | uč. Grusová Petra | |
housle | II. stupeň | Langr René | uč. Zbavitelová Zdenka | |
Taneční obor | ||||
I. stupeň | Fišerová Miriam | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Foglová Eva | uč. Hejzlar Zdeněk | |||
Jungmanová Nikola | uč. Hejzlar Zdeněk | |||
Krejsová Beáta | uč. Hejzlar Zdeněk | |||
Trampotová Adéla | uč. Hejzlar Zdeněk |
Absolventi 2015/2016
- celkem 16 absolventů
- HO - 7 žáků
- TO - 9 žáků
- VO - 0 žáci
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Černohousová Tereza | uč. Černohousová Milada |
Kalousková Martina | uč. Černohousová Milada | ||
kytara | I. stupeň | Klee Matěj | uč. Tátošová Věra |
Kosková Adéla | uč. Tátošová Věra | ||
Mikmek Jonáš | uč. Grusová Petra | ||
Veselá Tereza | uč. Grusová Petra | ||
housle | II. stupeň | Vašátková Aneta | uč. Zbavitelová Zdenka |
Taneční obor | |||
I. stupeň | Černohousová Tereza | uč. Hejzlar Zdeněk | |
Dostálková Jitka | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Filipová Barbora | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Kosková Adéla | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Mikulová Andrea | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Pouková Tereza | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Radová Aneta | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Štrbíková Sofie | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
II. stupeň | Ponocná Lucie | uč. Hejzlar Zdeněk |
Absolventi 2014/2015
- celkem 29 absolventů
- HO - 17 žáků
- TO - 12 žáků
- VO - 0 žáci
Hudební obor | |||
bicí | II. stupeň | Vašátková Aneta | uč. Petr Oravec |
klavír | I. stupeň | Hanusová Klára | uč. Černohousová Milada |
Kašperová Simona | uč. Černohousová Milada | ||
Krátká Anna | uč. Zelenková Monika | ||
Křivohlávková Nela | uč. Zelenková Monika | ||
kytara | I. stupeň | Černohousová Aneta | uč. Grusová Petra |
Pospíšil Matouš | uč. Grusová Petra | ||
Tejklová Natálie | uč. Grusová Petra | ||
housle | I. stupeň | Holá Kateřina | uč. Zbavitelová Zdenka |
Horáková Alžběta | uč. Zbavitelová Zdenka | ||
Langrová Lucie | uč. Zbavitelová Zdenka | ||
zobcová flétna | I. stupeň | Chládková Tereza | uč. Andresová Jana |
Pouková Aneta | uč. Andresová Jana | ||
Šilarová Ivana | uč. Andresová Jana | ||
II. stupeň | Jirásková Lenka | uč. Andresová Jana | |
Siatková Anna | uč. Andresová Jana | ||
Vorlická Markéta | uč. Andresová Jana | ||
Taneční obor | |||
I. stupeň | Abrahámová Tereza | uč. Hejzlar Zdeněk | |
Faitová Lucie | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Kalousková Martina | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Křivohlávková Nela | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Málková Andrea | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Malošková Veronika | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Mrázková Eliška | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Purkertová Anna | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Schweidlerová Simona | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Šilarová Ivana | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Štěpánová Barbora | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
II. stupeň | Mikysková Tereza | uč. Hejzlar Zdeněk |
Absolventi 2013/2014
- celkem 23 absolventů
- HO - 15 žáků
- TO - 8 žáků
- VO - 0 žáci
Hudební obor | |||
bicí | II. stupeň | Šmíd Josef | uč. Petr Oravec |
klavír | I. stupeň | Víšová Alžběta | uč. Betaški Naděžda |
kytara | I. stupeň | Dolečková Barbora | uč. Grusová Petra |
Dostálková Kateřina | uč. Grusová Petra | ||
Halás Matěj | uč. Grusová Petra | ||
Lička Tomáš | uč. Grusová Petra | ||
Siatka Antonín | uč. Grusová Petra | ||
II. stupeň | Hrdina Vojtěch | uč. Grusová Petra | |
Schnaubert Marek | uč. Tátošová Věra | ||
klarinet | I. stupeň | Hřebíčková Martina | uč. Serbousek David |
Hermann Matěj | uč. Serbousek David | ||
housle | I. stupeň | Mlynář Dominik | uč. Zbavitelová Zdenka |
II. stupeň | Faltusová Adéla | uč. Zbavitelová Zdenka | |
zobcová flétna | I. stupeň | Mužíková Eliška | uč. Andresová Jana |
Tejklová Šárka | uč. Andresová Jana | ||
Taneční obor | |||
I. stupeň | Bouchalová Karolína | uč. Hejzlar Zdeněk | |
Dostálková Kateřina | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Jankovská Karolína | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Kosková Tereza | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Langr René | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Netušilová Lenka | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Prokopec Vojtěch | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Víšová Alžběta | uč. Hejzlar Zdeněk |
Absolventi 2012/2013
- celkem 23 absolventů
- HO - 15 žáků
- TO - 6 žáků
- VO - 2 žáci
Hudební obor | |||
bicí | I. stupeň | Jeníček Daniel | uč. Petr Oravec |
Langr Marek | uč. Petr Oravec | ||
klavír | I. stupeň | Fáberová Zuzana | uč. Betaški Naděžda |
Horáková Tereza | uč. Černohousová Milada | ||
II. stupeň | Hipská Kristýna | uč. Černohousová Milada | |
kytara | I. stupeň | Jirásek Miroslav | uč. Tátošová Věra |
Křivohlávek Jan | uč. Grusová Petra | ||
II. stupeň | Křivohlávková Tereza | uč. Grusová Petra | |
Petrus Jakub | uč. Grusová Petra | ||
klarinet | I. stupeň | Baláž Matěj | uč. Serbousek David |
Černohorský Filip | uč. Serbousek David | ||
Doleček Vojtěch | uč. Serbousek David | ||
Kaplan Václav | uč. Serbousek David | ||
housle | I. stupeň | Langr René | uč. Zbavitelová Zdenka |
zobcová flétna | I. stupeň | Tejklová Natálie | uč. Andresová Jana |
Taneční obor | |||
I. stupeň | Faltusová Kateřina | uč. Hejzlar Zdeněk | |
Faltusová Markéta | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Jánešová Barbora | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Martínková Nikola | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Neškudlová Barbora | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Vaníčková Eliška | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Výtvarný obor | |||
I. stupeň | Grunwaldová Veronika | uč. Štefka Petr | |
Pouková Veronika | uč. Štefka Petr |
Absolventi 2011/2012
- celkem 18 absolventů
- HO - 11 žáků
- TO - 6 žáků
- VO - 1 žák
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Šťastný Přemysl | uč. Davidová Danuše |
II. stupeň | Dolečková Barbora | uč. Černohousová Milada | |
Macan Antonín | uč. Davidová Danuše | ||
Šťastná Dominika | uč. Davidová Danuše | ||
kytara | I. stupeň | Beran Matěj | uč. Grusová Petra |
Nožková Karolína | uč. Grusová Petra | ||
Strnad Jan | uč. Grusová Petra | ||
klarinet | I. stupeň | Langrová Barbora | uč. Serbousek David |
II. stupeň | Suchomelová Karolína | uč. Serbousek David | |
housle | I. stupeň | Vašátková Aneta | uč. Zbavitelová Zdenka |
zobcová flétna | I. stupeň | Vašíčková Karolína | uč. Andresová Jana |
Taneční obor | |||
I. stupeň | Horáková Tereza | uč. Hejzlar Zdeněk | |
Malá Veronika | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Nožková Karolína | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Ponocná Lucie | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Trampotová Aneta | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Vedralová Pavlína | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Výtvarný obor | |||
II. stupeň | Šťastná Dominika | uč. Štefka Petr |
Absolventi 2010/2011
- celkem 24 absolventů
- HO - 12 žáků
- TO - 9 žáků
- VO - 3 žáci
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Benešová Radka | uč. Milada Černohousová |
Sojáková Ludmila | uč. Milada Černohousová | ||
Kosková Klára | uč. Davidová Danuše | ||
kytara | I. stupeň | Tejklová Tereza | uč. Grusová Petra |
klarinet | I. stupeň | Pecháčková Markéta | uč. Serbousek David |
saxofon | II. stupeň | Jedličková Zuzana | uč. Serbousek David |
housle | II. stupeň | Filipová Kristýna | uč. Zbavitelová Zdenka |
zobcová flétna | I. stupeň | Jirásková Lenka | uč. Andresová Jana |
Siatková Anna | uč. Andresová Jana | ||
Vorlická Markéta | uč. Andresová Jana | ||
bicí nástroje | I. stupeň | Novotný Jan | uč. Oravec Petr |
Vašátková Aneta | uč. Oravec Petr | ||
Taneční obor | |||
I. stupeň | Benešová Karolína | uč. Hejzlar Zdeněk | |
Kolomá Nikola | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Kopecká Simona | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Mikysková Tereza | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Musilová Veronika | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Nožková Lucie | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Šparlinková Aneta | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Tomanová Veronika | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Vorlická Markéta | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Výtvarný obor | |||
I. stupeň | Krátká Gabriela | uč. Štefka Petr | |
Marešová Aneta | uč. Štefka Petr | ||
|
|||
II. stupeň | Kubelka Tomáš | uč. Štefka Petr |
Absolventi 2009/2010
- celkem 16 absolventů
- HO - 11 žáků
- TO - 4 žáci
- VO - 1 žák
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Grus Jakub | uč. Zelenková Monika |
kytara | I. stupeň | Hrdina Vojtěch | uč. Grusová Petra |
Kubelka Petr | uč. Grusová Petra | ||
Jiruška Jakub | uč. Tátošová Věra | ||
klarinet | I. stupeň | Tejklová Tereza | uč. Serbousek David |
Horáková Karolína | uč. Serbousek David | ||
housle | I. stupeň | Faltusová Adéla | uč. Zbavitelová Zdenka |
Krátká Petra | uč. Zbavitelová Zdenka | ||
Vašíčková Gabriela | uč. Zbavitelová Zdenka | ||
zobcová flétna | I. stupeň | Kašková Lucie | uč. Serbousek David |
Liebichová Martina | uč. Serbousek David | ||
bicí nástroje | I. stupeň | Šmíd Josef | uč. Oravec Petr |
Taneční obor | |||
I. stupeň | Faltusová Adéla | uč. Hejzlar Zdeněk | |
Filipová Lucie | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Nastoupilová Nikola | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Smolová Denisa | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Výtvarný obor | |||
Štaudová Monika | uč. Štefka Petr | ||
Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření: | |||
Štaudová Monika | uč. Štefka Petr | ||
|
Absolventi 2008/2009
- celkem 28 absolventů
- HO - 13 žáků
- TO - 11 žáků
- VO - 4 žáci
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Jakub Tomek | uč. Černohousová Monika |
Hipská Kristýna | řed. Černohousová Milada | ||
Šulcová Anna | řed. Černohousová Milada | ||
kytara | I. stupeň | Křivohlávková Tereza | uč. Grusová Petra |
Petrus Jakub | uč. Grusová Petra | ||
Vaníčková Pavla | uč. Grusová Petra | ||
Schnaubert Marek | uč. Tátošová Věra | ||
II. stupeň | Marková Anna | uč. Grusová Petra | |
klarinet | I. stupeň | Fajtová Pavla | uč. Serbousek David |
Pecháčková Veronika | uč. Serbousek David | ||
Vondrová Tereza | uč. Serbousek David | ||
zobcová flétna | I. stupeň | Kopecká Eliška | uč. Serbousek David |
Liebichová Martina | uč. Serbousek David | ||
Taneční obor | |||
I. stupeň | Dolečková Lucie | uč. Hejzlar Zdeněk | |
Horáková Karolína | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Jiruška Jakub | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Kopecká Eliška | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Malačová Markéta | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
II. stupeň | Kosková Eliška | uč. Hejzlar Zdeněk | |
Pšondrová Tereza | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Ptáčníková Veronika | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Purkertová Barbora | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Trojková Kristýna | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Ulbrichová Michaela | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Výtvarný obor | |||
Bryndová Lada | uč. Štefka Petr | ||
Krátká Petra | uč. Štefka Petr | ||
Nožková Šárka | uč. Štefka Petr | ||
Šťastná Dominika | uč. Štefka Petr | ||
Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření: | |||
Černohousová Klára | uč. Černohousová Monika | ||
|
Absolventi 2007/2008
- celkem 23 absolventů
- HO - 12 žáků
- TO - 6 žáků
- VO - 5 žáků
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Macan Antonín | uč. Černohousová Monika |
Strnadová Hana | uč. Černohousová Monika | ||
Šťastná Dominika | uč. Černohousová Monika | ||
Dolečková Barbora | řed.Černohousová Milada | ||
housle | I. stupeň | Marková Kristýna | uč. Zbavitelová Zdenka |
Špičák Martin | uč. Zbavitelová Zdenka | ||
kytara | II. stupeň | Matějková Blanka | uč. Beran Bedřích |
klarinet | I. stupeň | Suchomelová Karolína | uč. Serbousek David |
zobcová flétna | I. stupeň | Moravcová Anna | uč. Andresová Jana |
Schnaubert Michael | uč. Andresová Jana | ||
Řeháková Michaela | uč. Serbousek David | ||
Šulcová Anna | uč. Serbousek David | ||
Taneční obor | |||
Dellai Eveline | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Dellai Silvia | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Jirušková Michaela | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Krejsová Martina | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Neškudlová Kristýna | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Soušková Aneta | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
Výtvarný obor | |||
Bergmannová Anna | uč. Štefka Petr | ||
Hrdinová Barunka | uč. Štefka Petr | ||
Kubelka Tomáš | uč. Štefka Petr | ||
Langrová Lucie | uč. Štefka Petr | ||
Nožičková Daniela | uč. Štefka Petr | ||
Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření: | |||
Bergmannová Anna | uč. Štefka Petr | ||
|
|||
Junková Klára | uč. Štefka Petr | ||
|
|||
Faltusová Nikola | uč. Štefka Petr | ||
|
|||
Pauková Barbora | uč. Hejzlar Zdeněk | ||
|
Absolventi 2006/2007
- celkem 18 absolventů
- HO - 10 žáků
- TO - 6 žáků
- VO - 2 žáci
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Černohousová Klára | uč. Černohousová Monika |
Fajtová Petra | uč. Kosková Jana | ||
II. stupeň | Grus Lukáš | uč. Černohousová Monika | |
housle | I. stupeň | Filipová Kristýna | uč. Suchodol Jaroslav |
kytara | I. stupeň | Kačírek Michal | uč. Grusová Petra |
Vašátko Ondřej | uč. Tátošová Věra | ||
klarinet | I. stupeň | Ebertová Lucie | uč. Serbousek David |
Filipová Kristýna | uč. Serbousek David | ||
Jedličková Zuzana | uč. Serbousek David | ||
zobcová flétna | I. stupeň | Faltusová Adéla | uč. Serbousek David |
Taneční obor | |||
Dobřanská Nikola | uč. Čorná Alena - I. pololetí | ||
Faltusová Kristýna | uč. Hejzlar Zdeněk - II. pololetí | ||
Francová Tereza | |||
Kapl Stanislav | |||
Kosková Lucie | |||
Marcová Markéta | |||
Výtvarný obor | |||
Svobodová Tereza | uč. Štefka Petr | ||
Štaudová Monika | uč. Štefka Petr |
Absolventi 2005/2006
- celkem 17 absolventů
- HO - 11 žáků
- TO - 4 žáci
- VO - 2 žáci
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Marková Ludmila | uč. Černohousová Monika |
Pšondrová Tereza | uč. Černohousová Monika | ||
Šafářová Kristýna | uč. Černohousová Monika | ||
Urbanová Tereza | uč. Kosková Jana | ||
housle | I. stupeň | Černohous Tomáš | uč. Suchodol Jaroslav |
Langr Jakub | uč. Suchodol Jaroslav | ||
kytara | I. stupeň | Nožková Nicola | uč. Beran Bedřich |
Vašátko Jiří | uč. Beran Bedřich | ||
klarinet | I. stupeň | Schnaubertová Petra | uč. Serbousek David |
Taneční obor | |||
Beran David | uč. Čanecká Alena | ||
Borovičková Kateřina | uč. Čanecká Alena | ||
Černohousová Anežka | uč. Čanecká Alena | ||
Krejsa Adam | uč. Čanecká Alena | ||
Výtvarný obor | |||
Černohousová Anežka | uč. Štefka Petr | ||
Štěpánková Jana | uč. Štefka Petr | ||
Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření: | |||
Štaudová Monika | uč. Štefka Petr | ||
|
Absolventi 2004/2005
- celkem 22 absolventů
- HO - 10 žáků
- TO - 8 žáků
- VO - 4 žáci
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Dolečková Jana | uč. Šímová Naděžda |
Hubálková Markéta | uč. Černohousová Monika | ||
Kovářová Monika | uč. Černohousová Monika | ||
Trojková Kristýna | uč. Šímová Naděžda | ||
II. stupeň | Kaplanová Ludmila | uč. Černohousová Monika | |
kytara | I. stupeň | Bednářová Markéta | uč. Durchánková Věra |
Marková Anna | uč. Beran Bedřích | ||
zobcová flétna | I. stupeň | Dobšíčková Jana | uč. Andresová Jana |
Fajtová Pavla | uč. Andresová Jana | ||
Špaková Pavla | uč. Andresová Jana | ||
Taneční obor | |||
Kosková Eliška | uč. Čanecká Alena | ||
Pšondrová Tereza | uč. Čanecká Alena | ||
Ptáčníková Veronika | uč. Čanecká Alena | ||
Purkertová Barbora | uč. Čanecká Alena | ||
Tázlerová Radka | uč. Čanecká Alena | ||
Trojková Kristýna | uč. Čanecká Alena | ||
Ulbrichová Michaela | uč. Čanecká Alena | ||
Vacková Radka | uč. Čanecká Alena | ||
Výtvarný obor | |||
Hlaváčková Pavla | uč. Štefka Petr | ||
Jásenský Zdeněk | uč. Štefka Petr | ||
Matějková Kristýna | uč. Štefka Petr | ||
Nováková Kristina | uč. Štefka Petr | ||
Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření: | |||
Trojková Radka | uč. Šímová Naděžda | ||
|
|||
Nováková Kristina | uč. Štefka Petr | ||
|
|||
Matějková Kristýna | uč. Štefka Petr | ||
|
|||
Pauková Barbora | uč. Štefka Petr | ||
|
Absolventi 2003/2004
- celkem 18 absolventů
- HO - 14 žáků
- TO - 2 žáci
- VO - 2 žáci
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Černohousová Anežka | uč. Černohousová Monika |
Dušková Radka | uč. Černohousová Monika | ||
Pospíšilová Zuzana | uč. Černohousová Monika | ||
Kalábová Lucie | uč. Šímová Naděžda | ||
Kalábová Monika | uč. Šímová Naděžda | ||
Mlynářová Alena | uč. Kosková Jana | ||
II. stupeň | Trojková Radka | uč. Šímová Naděžda | |
kytara | I. stupeň | Fajtová Zdeňka | uč. Beran Bedřích |
Matějková Blanka | uč. Beran Bedřich | ||
Mikmeková Radka | uč. Durchánková Věra | ||
zobcová flétna | I. stupeň | Jásenská Veronika | uč. Andresová Jana |
Nepustilová Zuzana | uč. Andresová Jana | ||
Pražáková Iveta | uč. Andresová Jana | ||
Prokopcová Kristýna | uč. Andresová Jana | ||
Taneční obor | |||
Páchová Iveta | uč. Krejčová Iveta | ||
Richtrová Martina | uč. Krejčová Iveta | ||
Výtvarný obor | |||
Jásenská Veronika | uč. Štefka Petr | ||
Kubínová Klára | uč. Štefka Petr | ||
Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření: | |||
Hana Jedličková | uč. Štefka Petr | ||
|
|||
Štěpánková Anna | uč. Štefka Petr | ||
|
Absolventi 2002/2003
- celkem 12 absolventů
- HO - 8 žáků
- VO - 4 žáci
Hudební obor | |||||
klavír | I. stupeň | Petrů Markéta | uč. Černohousová Monika | ||
Votrubcová Veronika | uč. Černohousová Monika | ||||
Pražák Jiří | uč. Černohousová Monika | ||||
Kovářová Lucie | uč. Šímová Naděžda | ||||
II. stupeň | Černohousová Tereza | uč. Černohousová Monika | |||
kytara | I. stupeň | Pomikálková Žaneta | uč. Durchánková Věra | ||
housle | I. stupeň | Langrová Jana | uč. Suchodol Jaroslav | ||
Langrová Pavla | uč. Suchodol Jaroslav | ||||
Taneční obor | |||||
Brožková Alice | uč. Krejčová Iveta | ||||
Krejsová Tereza | uč. Krejčová Iveta | ||||
Schnaubertová Petra | uč. Krejčová Iveta | ||||
Šafářová Barbora | uč. Krejčová Iveta | ||||
Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření: | |||||
Klára Vaníčková | uč. Štefka Petr | ||||
|
|||||
Pavla Mikulová | uč. Štefka Petr | ||||
|
|||||
Petr Fogl | uč. Štefka Petr | ||||
|
|||||
Khomenko Igor | uč. Suchodol Jaroslav | ||||
|
|
Absolventi 2001/2002
- celkem 20 absolventů
- HO - 14 žáků
- VO - 1 žák
- TO - 5 žáků
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Halbrštátová Veronika | uč. Skalická Renata |
Matyášová Monika | uč. Skalická Renata | ||
Dušková Martina | uč. Šímová Naděžda | ||
Mikulová Barboa | uč. Šímová Naděžda | ||
Tkačíková Magdaléna | uč. Šímová Naděžda | ||
Bednářová Nikola | řed. Černohousová Milada | ||
II. stupeň | Vašíčková Martina | uč. Šímová Naděžda | |
Marková Marie | řed. Černohousová Milada | ||
kytara | I. stupeň | Katzerová Martina | uč. Beran Bedřich |
Páchová Kateřina | uč. Durchánková Věra | ||
housle | I. stupeň | Khomenko Igor | uč. Suchodol Jaroslav |
zobcová flétna | I. stupeň | Mlynářová Alena | uč. Andresová Jana |
Schnaubertová Petra | uč. Andresová Jana | ||
Matějková Blanka | uč. Obrová Lenka | ||
Výtvarný obor | |||
I. stupeň | Neškudlová Iva | uč. Štefka Petr | |
Taneční obor | |||
I. stupeň | Beran Marek | uč. Krejčová Iveta | |
Hrdinová Jitka | uč. Krejčová Iveta | ||
Koucký Ota | uč. Krejčová Iveta | ||
Prachařová Eva | uč. Krejčová Iveta | ||
Trojková Tereza | uč. Krejčová Iveta | ||
Absolventi 2000/2001
- celkem 10 absolventů
- HO - 8 žáků
- VO - 2 žáci
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Kosková Eva | řed. Černohousová Milada |
Hejkrlíková Lucie | uč. Šímová Naděžda | ||
Kaplanová Ludmila | uč. Černohousová Monika | ||
II. stupeň | Novotná Božena | uč. Faltusová Andrea | |
Francová Kateřina | uč. Šímová Naděžda | ||
kytara | I. stupeň | Prudil Jan | uč. Beran Bedřich |
Novotná Magdaléna | uč. Beran Bedřich | ||
zobcová flétna | I. stupeň | Vacková Irena | uč. Obrová Lenka |
Výtvarný obor | |||
Vágnerová Lucie | uč. Štefka Petr | ||
Vágnerová Kateřina | uč. Štefka Petr | ||
Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření: | |||
Vágnerová Lucie | uč. Štefka Petr | ||
|
Absolventi 1999/2000
- celkem 12 absolventů
- HO - 11 žáků
- VO - 1 žák
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Krejčová Sandra | uč. Šímová Naděžda |
Trojková Radka | uč. Šímová Naděžda | ||
Trojková Zuzana | uč. Šímová Naděžda | ||
Wágnerová Eva | uč. Šímová Naděžda | ||
Nastoupilová eliška | uč. Pfeiferová Jana | ||
Bogdanovski Petr | řed. Černohousová Milada | ||
Horáková Lucie | řed. Černohousová Milada | ||
Černohous Josef | uč. Faltusová Andrea | ||
II. stupeň | Hocková Pavlína | uč. Faltusová Andrea | |
kytara | I. stupeň | Maleček Václav | uč. Beran Bedřich |
Jukl Tomáš | uč. Beran Bedřich | ||
Výtvarný obor | |||
Francová Kateřina | uč. Štefka Petr | ||
Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření: | |||
Friml Jan | uč. Štefka Petr | ||
|
|||
Bednářová Silvie | uč. Štefka Petr | ||
|
|||
Hocková Pavlína | |||
|
Absolventi 1998/1999
- celkem 10 absolventů
- HO - 6 žáků
- VO - 4 žák
Hudební obor | |||
klavír | I. stupeň | Vacková Irena | řed. Černohousová Milada |
Francová Karolína | řed. Černohousová Milada | ||
Neškudla Pavel | řed. Černohousová Milada | ||
Havlenová Věra | uč. Pfeiferová Jana | ||
Novotný Jan | uč. Faltusová Andrea | ||
Černohousová Tereza | uč. Černohousová Monika | ||
Výtvarný obor | |||
Kroulíková Barbora | uč. Štefka Petr | ||
Šafářová Martina | uč. Štefka Petr | ||
Simonová Aneta | uč. Štefka Petr | ||
Friml Jan | uč. Štefka Petr | ||
Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření: | |||
Wágner Jan | uč. Štefka Petr | ||
|
Absolventi 1997/1998
- celkem 4 absolventi
- HO - 4 žáci
Hudební obor | ||||
klavír | I. stupeň | Vašíčková Martina | uč. Šímová Naděžda | |
Novotná Božena | uč. Faltusová Andrea | |||
Vacková Ludmila | řed. Černohousová Milada | |||
Marková Marie | řed. Černohousová Milada | |||
Žáci, kteří pokračovali na střední školu uměleckého zaměření: | ||||
Kosková Jana | řed. Černohousová Milada | |||
|
Absolventi 1996/1997
- celkem 5 absolventů
- HO - 5 žáků
Hudební obor | ||||
klavír | I. stupeň | Francová Kateřina | uč. Šímová Naděžda | |
Zajíčková Eva | uč. Šímová Naděžda | |||
Kosková Jana | řed. Černohousová Milada | |||
kytara | I. stupeň | Jarešová Blanka | uč. Beran Bedřich | |
Štantejská Darja | uč. Beran Bedřich |
Absolventi 1995/1996
- celkem 2 absolventi
- HO - 2 žáci
Hudební obor | ||||
klavír | I. stupeň | Hocková Pavlína | uč. Faltusová Andrea | |
Nováková Martina | uč. Šímová Naděžda |
Absolventi 1994/1995
- celkem 3 absolventi
- HO - 3 žáci
Hudební obor | ||||
klavír | I. stupeň | Strnadová Lenka | řed. Černohousová Milada | |
Černohousová Jana | uč. Šímová Naděžda | |||
Matyášová Pavla | uč. Šímová Naděžda |
Absolventi 1993/1994
- celkem 0 absolventů
uč. Hlaváč Jan |
uč. Hlaváč Jan |
uč. Černohousová Milada |