18.4.2010 Začala pro St.Připravku jarní sezona jejich prvním soupeřem byl kvalitní soupeř z JINDŘICHOVA

18. 4. 2010

Dne 18.4. 2010 začala jarní sezona i pro st. přípravku. Čekal nás velmi kvalitní soupeř z Jindřichova.
Na hřišti poznamenaném včerejšími zápasy jsme naší kombinační hrou dostali soupeře pod tlak, který se nám nedařilo brankově zúročit. Až díky dobře zahraným standartkám jsme se brankami Renka Láníčka, Jirky Strapka a Míši Koždoně dostali do poločasového vedení 3 : 0. Ve druhém poločase jsme pokračovali v zahazování šancí. Dokázali jsme trefit pouze brankovou konstrukci, nebo soupeřova brankáře a tak přišel trest ve snížení na konečných 3 : 1.

Družstvo nastoupilo ve složení Nečesaný Roman, Nečesaný Michal, Popek Tomáš, Beránek Miloš, Láníček René, Koždoň Michal, Strapek Jiří, Darmovzal Denis, Škopec Filip, Vojtek Patrik, Chabičovský Filip, Žida Nicolas.