SKD - Drnovice 1:3 (1:3)

4. 10. 2020

9. kolo

Neděle 4. 10. 2020 15:00

Adamov - Olešnice 0:1 (0:1)Olomučany - Bořitov 3:0 (1:0)Skalice - Letovice 2:3 (1:2)Velké Opatovice - Kunštát B 1:3 (1:0)Ráječko B - Knínice 4:1 (1:0)Rudice - Jedovnice 3:2 (2:1)

SKD - Drnovice 1:3 (1:3)

Rozhodčí: Jalový Josef - Nečas Jiří, Kroutil Milan.

Výsledky v sobotu rozhodly o důležitosti utkání Na mlýniskách, v neděli se hrálo o průběžné první pořadí OP. Hosté z Drnovic přijeli připraveni lépe, hlavně mentálně. Od prvních minut jich bylo plné hřiště a naši se měli co otáčet, aby do poločasu byl rozdíl pouze dvoubrankový. Podle mě se utkání lámalo za stavu 1:2 v 31 min, kdy po akci bratrů Daňků trefil ve vyložené šanci Hájek M. hlavou tyčku, hosté dokázali ještě v první půli vstřelit 3 branku a utkání tím bylo vlastně rozhodnuté. I přes velkou snahu našich hráčů v druhém poločase se  nám nepodařilo vstřelit kontaktní gól a utkání aspoň zremizovat. Škoda, ale ztrácí všichni favorité a proto bude důležité další utkání, hrajeme opět doma, přivítáme VO a po 2 prohrách všichni věříme ve výhru a začátek nové vítězné série.

1 – první šance hostů

2- druhá šance hostů, již gólová, přehození brankáře 0:1

9 – dlouhý aut Daňka J., míč se vrací k Honzovi, střílený centr po zemi přes celou 16, na zadní tyčce nestačil zakončit Svoboda

10 – opět dlouhý aut, odražený míč vrací Holomek prudkou střelou nad bránu

12 – výkop Čahouna prodloužil Daněk J. na Hájka, střela opět nad branku

13 – prudká střela Dovrtěla, brankář s námahou vyráží na RK

17 – malá domů příliš pomalá, Čahoun vyráží na RK, volný hráč hostů v malém vápně hlavičkuje do protipohybu brankář 0:2

29 – Hájek M. se uvolnil v 16, kosa = PK, Dovrtěl si postavil míč na značku PK a s přehledem snížil na 1:2

31 – Daněk M. přesně na Daňka J. jeho přesný centr trefil výborně hlavou Hájek, ale míč bohužel orazítkoval pouze tyčku

38 – aut hostů do naší 16, tečovaný míč končí k překvapení všech v naší síti 1:3

63 – šance hostů, Čahoun na místě

67 – v naší jediné a poslední šanci nastřelil ve vyložené pozici Maňoušek brankáře hostů

Soupeř byl hratelný, utkání bylo po celý zápas vyrovnané, rozhodovaly individuální chyby, kterých bylo víc na naší straně. Hosté byli nebezpeční v útoku, ale v obraně ne příliš jistí, škoda, že jsme toho nedokázali využít.