ÚVOD:

25. kolo OP - 5. 6. 2016 16:30

Rozhodčí: Barák – Ježek, Cápal

PRŮBĚH UTKÁNÍ:

2 min – po zákroku na Svobody rozehrál SS Hájek M. Střelou k tyči, nedal brankáři žádnou šanci, vedeme 1:0

4 min – střílený centr Kubáska zakončuje Svoboda v pádu hlavou nepřesně

8 min – Daněk rozehrál zprava SS na zadní tyč, kde zakončoval střelou do brankáře Kubásek, je z toho RK

12 min – rychlý protiútok po ztrátě míče na útočné polovině, tečovaná střela a je vyrovnáno

17 min – hosté nastřelují tyč naší branky

22 min – útočník hostů v koncovce opět nepřesný

32 min – Hájek M. se pěkně uvolnil na pravé straně, našel ve vápně Kubáska, který z blízkosti nastřelil brankáře, velká škoda zahozené šance

33 min – SS rozehraná Hájkem M. končí na břevně

42 min – Čahounkovo „mám“ končí lobem, který řeší na brankové čáře odkopem Svoboda

47 min – další nastřelená tyčka útočníkem hostů

63 min – kolmé vysunutí po zemi Schucha A. na Daňka M. postupuje sám na bránu, ale v okamžiku střelby míč odskakuje

67 min – vyhraný hlavičkový souboj Hájka M. vyslal do šance Schucha O., který se neprosadil, ale zastoupil ho Daněk M., který se nemýlil vedeme2:1.

69 min – SS rozehraná po zemi vedle zdi na rozběhnutého Kubáska, který znovu v jasné šanci selhal

90 min – trma vrma v šestnáctce, hosté vyrovnávají na konečných 2:2

STATISTIKA:

Podloucký - Odehnal, Hájek P., Sáňka A., Svoboda (65 Schuch O..), Daněk J., Hájek M., Schuch A., Dvořák (55 Daněk M.) - Pijáček, Kubásek (70 Alexa)

Branky: Hájek M., Daněk M.                              Asistence: Svoboda, Schuch O.

Počet diváků: 86                                                              Celkové hodnocení: SKD 3 – Kunštát B 3

Držení míče: 55% ku 45%                                               Střely na bránu: 5 ku 5

Mimo: 5 ku 3                                           RK: 6 ku 3                                          ŽK: 1 ku 2  (Hájek M.)

ZÁVĚR:

Útok na 8. místo se nám nepodařil, zbývá však odehrát 2 utkání (obě venku), ve hře je 6 bodů a proto návrat ne 8. příčku je reálný. Začátek utkání nám vyšel nad očekávání a soupeř byl dokonale zaskočený naší aktivní hrou. V průběhu poločasu vyrovnal hru i výsledek. Druhý poločas pokračoval vcelku pohledný fotbal z obou stran. Šance se střídaly na obou stranách. Šli jsme do vedení, ovšem jako již několikrát na jaře jsme nedokázali utkání dovést do vítězného konce a inkasovali v poslední minutě.

P. S. Utkání začalo s 18 min zpožděním, hlavní rozhodčí odjel 3 min před výkopem do Skalice (údajně na pokyn vedoucího komise rozhodčích) pro 2 AR, čemuž předcházela dohoda s vedoucím mužstva Kunštátu. Hosté se rozcvičili a potom se schovali do kabin (bylo jich pouze 9 a čekali na příjezd hráčů z Brna)!!!!!!!! Několik utkání na jaře u nás rozhodovali pouze 2 delegovaní rozhodčí a nikomu to navadilo.

SKD B - Cetkovice  2 : 2

Hrazděra - Sáňka J., Odehnal, Prokop L., Schuch O., Tenora, Alexa, Veselý, Prokop T., Malach R., Beránek

Střídající: Daněk J.

Branky: Sáňka J 2