HC Lány žáci vs Berounské lvice

V sobotu 30.8.2008 bylo sehráno od 15.hodin v Berouně první letošní přátelské utkání našich žáků.Sešlo se 10 hráčů do pole + brankář, takže jsme nastoupily kompletní dvě formace.Po první třetině to vypadalo s námi bledě, prohrávali jsme 0:5, ale konečný výsledek 2:8 byl přijatelný. Soupeřky měly na rozdíl od nás za sebou letní přípravu a 5 tréninků na ledě.První dvě třetiny na nás bylo znát,že prázdniny jsme strávili relaxací a lenošením než suchou přípravou,ale poslední třetinu se nám podařilo hru částečně vyrovnat a vypracovali jsme si i několik gólových šancí.Jednu z nich David Mareda proměnil,druhý gol dal Tibor Beluš z trestného střílení.Co dodat,jako první přátelské utkání nastávající sezony byl výkon naší přípravky dobrý.

Autor: Radek Jirkovský