Výsledky 5.ZŽ, 6.KŽj, 14.5.2006, Krnov, klasika
D12B 2.90 km, 120 m, 8 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Tesařová Markéta RBK9451 B SK Radioklub Blansko 29.35
2. Svobodová Radka BFM9451 B SKOB Frýdek - Místek 30.11 + 0.36
3. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních sportů Šum 33.45 + 4.10
4. Jeřábková Jitka TZL9453 B SKOB Zlín 34.30 + 4.55
5. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 39.18 + 9.43
6. Koláriková Lucie TZL9451 B SKOB Zlín 39.20 + 9.45
7. Kovářová Veronika TRI9459 C TJ TŽ Třinec 40.27 +10.52
8. Kociánová Barbora TZL9454 C SKOB Zlín 51.46 +22.11
9. Hejlová Lucie PTE9653 C TJ Sokol Ptení 57.43 +28.08
-------------------------------------------------------------------------------------
D20B 6.20 km, 235 m, 16 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Žabková Marie TRC8753 A SKOB BETA Třinec 54.47
2. Pavlíková Barbora ZLH8750 B TJ Zlaté Hory 65.59 +11.12
3. Frýdlová Lenka UOL8659 B SK Univerzity Palackého Olomou 66.10 +11.23
4. Kočí Petra KON8786 B KOB Konice 74.19 +19.32
5. Bucká Martina ABR8651 B A-team NOVO Bruntál 77.05 +22.18
6. Bajcarová Pavla VRB8752 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 80.27 +25.40
7. Petrová Tereza BFM8751 B SKOB Frýdek - Místek 84.13 +29.26
Hýblová Lenka ZBM8754 A SK Žabovřesky Brno DISK
-------------------------------------------------------------------------------------
D21C 6.00 km, 170 m, 16 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 73.56
2. Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 77.10 + 3.14
3. Černá Kristýna SOP8552 C TJ Slezan Opava 79.48 + 5.52
4. Hoppová Lucie OOP8050 C TJ Opava 82.46 + 8.50
5. Dostálová Lucie SOP8052 C TJ Slezan Opava 84.04 +10.08
6. Netoličková Radka VOV7855 C VSK VŠB-TU Ostrava 89.47 +15.51
7. Chmelíková Kateřina VBM8253 C VSK MZLU Brno 106.54 +32.58
8. Šoltesová Zuzana AOP7551 C POBO Opava, Přátelé orientační 112.19 +38.23
Procházková Martina SOP7351 C TJ Slezan Opava DISK
-------------------------------------------------------------------------------------
H12C 2.90 km, 140 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Ostruszka David TRI9502 C TJ TŽ Třinec 41.15
2. Wágner Jakub AOV9501 C Baník Ostrava - FIZA 41.45 + 0.30
3. Gelnar Petr KRN9404 C TJ Loko Krnov 45.03 + 3.48
4. Hučík Jan TRI9407 C TJ TŽ Třinec 46.31 + 5.16
5. Valouch David SOP9501 C TJ Slezan Opava 52.22 +11.07
6. Ondruš Adam AOV9401 C Baník Ostrava - FIZA 55.48 +14.33
7. Miksa Vojtěch AOV9502 C Baník Ostrava - FIZA 61.17 +20.02
8. Volný Jiří KRN9402 C TJ Loko Krnov 66.21 +25.06
Klein Jakub OOP9501 C TJ Opava DISK
Řeha Tomáš BFM9402 C SKOB Frýdek - Místek DISK
--------------------------------------------------------------------------------------
H35C 7.90 km, 360 m, 21 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Bačo Lubomír SOP6201 C TJ Slezan Opava 81.00
2. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 87.10 + 6.10
3. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 90.14 + 9.14
4. Mokrý Jan ABM6611 C KOB MOIRA Brno 95.45 +14.45
5. Konečný Pavel OOP6601 C TJ Opava 99.51 +18.51
6. Sedláček Jaroslav HLV6404 C Sokol Holešov 104.52 +23.52
7. Romprtl Petr AOV6801 C Baník Ostrava - FIZA 107.40 +26.40
Kaděra Pavel HAV7100 C SKOB Baník Havířov DISK
-------------------------------------------------------------------------------------
RD 2.60 km, 85 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Bencúr Juraj ml LCE99 C TJ Slovan Luhačovice 37.12
2. Svěchotová Natálie MOV9751 C SKOB Ostrava 38.37 + 1.25
3. Sedláček Jan HLV9727 C Sokol Holešov 41.05 + 3.53
4. Kaděra Vojtěch HAV0000 C SKOB Baník Havířov 44.31 + 7.19
5. Podmolík Josef TZL9701 C SKOB Zlín 49.43 +12.31
6. Novotná Klára ZLH9851 C TJ Zlaté Hory 50.48 +13.36
7. Novotná Tereza ZLH0050 C TJ Zlaté Hory 50.54 +13.42
8. Soldánová Tereza JPV9899 C SK Prostějov 51.14 +14.02
9. Nešporová Alžběta TZL0051 C SKOB Zlín 51.47 +14.35
10. Tesař Vojtěch VOV C VSK VŠB-TU Ostrava 54.43 +17.31
11. Procházka Zdeněk SOP9901 C TJ Slezan Opava 55.18 +18.06
12. Moskvová Agáta ZLH0355 C TJ Zlaté Hory 58.19 +21.07
13. Troup Matěj MOV9402 C SKOB Ostrava 63.26 +26.14
14. Řehová Natálie BFM C SKOB Frýdek - Místek 70.51 +33.39
15. Jelínek Jan AOP0101 C POBO Opava, Přátelé orientační 72.53 +35.41
16. Duraj Miroslav MOV9551 C SKOB Ostrava 74.10 +36.58
17. Míček Dominik MOV9501 C SKOB Ostrava 76.12 +39.00
18. Broda Aleš SFM0202 C Sokol Frýdek - Místek 78.27 +41.15
19. Svobodová Barbora BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek 81.12 +44.00
20. Palát Tomáš ABM0307 C KOB MOIRA Brno 85.22 +48.10
21. Hájková Lenka KYL00xx C SK SP Kylešovice 115.33 +78.21
22. Kujová Natálie KAR9751 C SK Karlovice 143.32 +106.20
Hlaváčová Lucka KRN C TJ Loko Krnov DISK
Hruzík Lukáš MOV9303 C SKOB Ostrava DISK
MS Mikloš Josef MOV3001 C SKOB Ostrava 88.10 +50.58