Výsledky 2.CŽ,2.ZŽ, 30.4.2006, LCE,TZL, Všemina
D12B 2.23 km, 120 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Haltofová Eva TRI9453 C TJ TŽ Třinec 24.58
2. Šulerová Hana TBM9451 B TJ Tesla Brno 26.32 + 1.34
3. Svobodová Radka BFM9451 B SKOB Frýdek - Místek 26.44 + 1.46
4. Tesařová Markéta RBK9451 B SK Radioklub Blansko 27.28 + 2.30
5. Koláriková Lucie TZL9451 B SKOB Zlín 28.20 + 3.22
6. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních sportů Šum 30.03 + 5.05
7. Jeřábková Jitka TZL9453 B SKOB Zlín 30.50 + 5.52
8. Kosová Štěpánka TRI9458 C TJ TŽ Třinec 30.52 + 5.54
9. Vítková Lucie PTE9474 C Sokol Ptení 32.36 + 7.38
10. Kantorová Dorota TRI9452 B TJ TŽ Třinec 35.26 +10.28
11. Kociánová Barbora TZL9454 C SKOB Zlín 36.44 +11.46
12. Končáková Klára HLV9557 C Sokol Holešov 37.00 +12.02
13. Kunčarová Jana LCE9651 C TJ Slovan Luhačovice 38.47 +13.49
14. Spurná Martina PTE9556 C Sokol Ptení 50.39 +25.41
15. Hejlová Lucie PTE9653 C Sokol Ptení 58.39 +33.41
16. Pijakova Barbora SPE C TJ Sokol Pezinok 92.11 +67.13
Kovářová Veronika TRI9459 C TJ TŽ Třinec DISK
--------------------------------------------------------------------------------------
D20B 3.11 km, 145 m, 15 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Pavlíková Barbora ZLH8750 B TJ Zlaté Hory 34.59
2. Petrová Tereza BFM8751 B SKOB Frýdek - Místek 36.13 + 1.14
3. Kočí Petra KON8786 B KOB Konice 38.19 + 3.20
4. Frýdlová Lenka UOL8659 B SK Univerzity Palackého Olomou 38.32 + 3.33
5. Bajcarová Pavla VRB8752 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 40.11 + 5.12
6. Mrózková Ivana TRC8751 B SKOB BETA Třinec 49.04 +14.05
7. Kaletová Petra TRC8754 B SKOB BETA Třinec 53.04 +18.05
-------------------------------------------------------------------------------------
H18A 3.90 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Král Vojtěch SSU8841 A SK Severka Šumperk 25.49
2. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 26.14 + 0.25
3. Cahel Marek LCE8803 A TJ Slovan Luhačovice 26.50 + 1.01
4. Bořil Tomáš ZBM8833 A SK Žabovřesky Brno 26.59 + 1.10
5. Zimmermann Jakub ZBM8928 A SK Žabovřesky Brno 27.25 + 1.36
6. Kubát Jan PHK8902 A OK 99 Hradec Králové 28.02 + 2.13
7. Hradec Pavel CHA8801 A OK Chrastava 28.15 + 2.26
8. Klusáček Matěj TTR8901 A OOB Třebíč 28.18 + 2.29
9. Hájek Daniel ZBM8919 A SK Žabovřesky Brno 28.46 + 2.57
10. Pospíšek Marek TBM8907 A TJ Tesla Brno 28.50 + 3.01
11. Perůtka Jan JIL8808 A OK Jilemnice 29.03 + 3.14
12. Vlažný Jan LCE8901 A TJ Slovan Luhačovice 29.39 + 3.50
13. Slezák Zdeněk LCE8902 A TJ Slovan Luhačovice 29.42 + 3.53
14. Malý Ondřej VIZ8911 A TJ Sokol Vizovice 30.29 + 4.40
15. Hladík Jiří VIZ8901 A TJ Sokol Vizovice 30.49 + 5.00
16. Müller Martin PHK8903 A OK 99 Hradec Králové 31.02 + 5.13
17. Bravený Adam VBM8801 A VSK MZLU Brno 31.05 + 5.16
18. Škoda Jakub VLI8800 A VSK Slavia TU Liberec 31.22 + 5.33
19. Jirásek Michal SHK8901 A TJ Slavia Hradec Králové 31.53 + 6.04
20. Chrappa Richard SPE8901 C TJ Sokol Pezinok 32.33 + 6.44
21. Nečas Tomáš TZL8801 A SKOB Zlín 32.45 + 6.56
22. Oľhava Rastislav TKE8901 C Akademik TU Košice 32.58 + 7.09
23. Poklop Martin SSU8802 A SK Severka Šumperk 33.10 + 7.21
24. Petr Jiří BFM8901 A SKOB Frýdek - Místek 33.15 + 7.26
25. Maliňák Štěpán KVS8801 A SKOB Kobra Vsetín 33.16 + 7.27
26. Mališ Jiří JIL8806 A OK Jilemnice 33.35 + 7.46
27. Daněk Jáchym VRL8901 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 33.45 + 7.56
28. Kunc Petr MLA8801 A MLOK Mariánské Lázně 34.41 + 8.52
29. Kollár Miroslav KYS8801 C KOB Sokol Kysak 35.08 + 9.19
30. Rajnošek Matěj OSN8800 A SK Orientační sporty Nové Měst 35.14 + 9.25
31. Pavlů Ondřej PGP8904 A SK Praga Praha 35.41 + 9.52
32. Lejsek Tadeáš PGP8903 A SK Praga Praha 36.04 +10.15
33. Majláth Martin EBB8902 C Ekonom Banská Bystrica 37.04 +11.15
34. Tomašovič Michal SPE8902 C TJ Sokol Pezinok 37.05 +11.16
35. Dědic Filip ZBM8836 A SK Žabovřesky Brno 37.14 +11.25
36. Kučera Petr TUR8902 A OOB TJ Turnov 37.49 +12.00
37. Gajdoš Tomáš KYS8803 C KOB Sokol Kysak 38.07 +12.18
38. Panchártek Jan PHK8802 A OK 99 Hradec Králové 38.16 +12.27
39. Nemec Juraj EBB8901 C Ekonom Banská Bystrica 38.41 +12.52
40. Ringer Štefan TKE8906 C Akademik TU Košice 39.01 +13.12
41. Šabatka Zdeněk SHK8902 A TJ Slavia Hradec Králové 39.50 +14.01
42. Konůpka Petr BFM8902 A SKOB Frýdek - Místek 40.11 +14.22
43. Drenčák Jaroslav TKE8902 C Akademik TU Košice 43.46 +17.57
44. Sedláček Michal TRC8901 A SKOB BETA Třinec 44.14 +18.25
45. Sýkora Daniel TKE8803 C Akademik TU Košice 46.36 +20.47
Porubčan Matúš KYS8903 C KOB Sokol Kysak DISK
--------------------------------------------------------------------------------------
H35B 4.17 km, 180 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Pollák Jozef TKE6001 C Akademik TU Košice 30.57
2. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 31.45 + 0.48
3. Jonáš Radoslav BBA6912 C KOBRA Bratislava 32.54 + 1.57
4. Hrouda Petr VBM6900 C VSK MZLU Brno 34.00 + 3.03
5. Tesař Jiří VOV6702 C VSK VŠB TU Ostrava 34.57 + 4.00
6. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA Ursus Orienteering 35.13 + 4.16
7. Porubčan Igor KYS7101 C KOB Sokol Kysak 36.13 + 5.16
8. Miček Robert SSN7101 C TJ ČINGOV Spišská Nová Ves 36.27 + 5.30
9. Hierweg Karol BBA5801 C KOBRA Bratislava 37.00 + 6.03
10. Petrinec Juraj BBA6403 C KOBRA Bratislava 37.57 + 7.00
11. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 38.05 + 7.08
12. Vinš Pavel DKL6900 C TJ Sparta Doly Kladno 39.00 + 8.03
13. Holinka Martin ZPV6712 C KOB Železárny Prostějov 40.00 + 9.03
14. Kuna Daniel BBA6001 C KOBRA Bratislava 40.22 + 9.25
15. Kunčar Vít LCE6602 C TJ Slovan Luhačovice 40.28 + 9.31
16. Šmelík Ján RBA6701 C Rapid Bratislava 40.43 + 9.46
17. Peřinka Jan AOP6301 C NORD Slavia Minerva Opava 40.55 + 9.58
18. Jelínek Jan AOP6401 C NORD Slavia Minerva Opava 41.13 +10.16
19. Grulich Pavel JPV7117 C SK Prostějov, oddíl OB Junior 44.14 +13.17
20. Pavelka Vladimír VIZ5903 C TJ Sokol Vizovice 45.13 +14.16
21. Hubáček Libor LCE6721 C TJ Slovan Luhačovice 46.24 +15.27
22. Furucz Dušan FBA7101 C TJ Slavia Farmaceut Bratislava 47.28 +16.31
23. Šemelík Petr DKL6901 C TJ Sparta Doly Kladno 48.00 +17.03
24. Žebrák Zbyněk MOV7105 C SKOB Ostrava 54.12 +23.15
25. Poštulka Karel VZA7141 C Slavia ŽU Žilina 55.57 +25.00
26. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 56.37 +25.40
27. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 63.23 +32.26
Otruba Radek LCE C TJ Slovan Luhačovice DISK
Sadílek Martin VIZ6901 C TJ Sokol Vizovice DISK
Datel Jiří DKL7101 C TJ Sparta Doly Kladno DISK
Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek DISK
--------------------------------------------------------------------------------------