Aquila Aerobic & Fitness Cup LUHAČOVICE 2010
Časový harmonogram
7,30 – 7,45 hod. Prezence kategorie hip hop
8,00 - 8,15 Rozcvičení , porada rozhodčích
8,15 - 8,50 Základní kolo kategorie hip hop: / 12 x/
- kategorie 11-13 let 4x
- kategorie 14-16 let 2x
- dospělí 6x
9,00 – 9,30 Finále kategorie hip hop:
- kategorie 11-13 let 4x
- kategorie 14-16 let 2x
- dospělí 6x
9,30 Vyhlášení výsledků kategorie hip hop
9,45 Zpětné vazby pro kategorii hip hop
Soupiska před nalosováním cadet Hip Hop
St.n. Names Title-Country-Club-Coach
Petra Herzogová, Hana Záhumenská, Petra Ševčíková, Petra Kunovská, Tereza Michálková, Tereza Topičová, Klára Urbanová, Lucie Urbanová, Petra Horalíková, Nikola Chudárková Aerobik klub Zlín - Klára Neubaerová
Eliška Horáková, Natálie Jonášová, Jana Ottová, Zuzana Kroupová, Matěj Nypl, Barbora Miartusová, Barbora Žádná, Veronika Zouharová, Viktorie Cigánková, Veronika Pavlíčková Jumping Kangaroos - CADET - AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s. - Mgr. Eva Ekrtová
Julie - Anna Šulcová, Linda Hamouzová, Gabriela Tesařová, Monika Pekařová, Aneta Brožová, Barbora Šauerová, Alžběta Hašková, Michaela Gavalčíková DOMINATION Kladno - Sportklub ČASPV Kladno - Jana Fujdiarová
Drahoslava Slabová, Sabina Karásková, Natálie Podlipná, Tereza Supová, Anna Vychodilová, Adéla Maštalířová, Zdeňka Petrová SC Nextyle o.s. - Tereza Hájková
Soupiska před nalosováním senior Hip Hop
St.n. Names Title-Country-Club-Coach
Petra Vostárková, Lucie Němečková, Martina Kafková, Karla Soukeníková, Tereza Kazdová, Andrea Žampachová, Tereza Bártová SC Nextyle o.s. - Tereza Bártová
Lucie Chlebnová, Daniela Chlebnová, Dominika Jíchová, Karolína Jíchová, Kristýna Vöröšová, Julie Bucharová, Veronika Mišjaková, Dita Drobílková LSD Dancers - Sportovní klub Aerobic OXYGEN Příbram - Lucie Chlebnová
Anna Weberová, Monika Chmelová, Štěpánka Pešková, Hana Rieplová, Klára Boušková, Kamila Horáková, Pavlína Zitová, Michaela Gilarová Jumping Kangaroos - SENIOR - AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s. - Mgr. Eva Ekrtová
Veronika Kavková, Nikola Süssemilchová, Šárka Fratriková, Denisa Maříková, Šárka Vostárková, Tereza Popelková, Nikola Soukupová, Jana Fujdiarová DOMINATION Kladno - Sportklub ČASPV Kladno - Jana Fujdiarová
Martina Dundrová, Saskie Antalová, Anna Guntherová, Darina Waldhauserová, Lucie Klokočníková, Kamila Dadoková, Tereza Kolbabová, Adéla Marková Funky Dangers - TJ Slavoj Litoměřice - FUNKY DANGERS - celý tým
Anna Straková, Petra Dibelková, Blanka Palánová, Šárka Bockschneiderová, Martina Šmejcká, Pavlína Slavíková, Ivana Svobodová, Beatricie Bížová SRC Fanatic eM - Dance HB Havlíčkův Brod
Startovní listina cadet Hip-hop
- SC Nextyle o.s.
- Aerobik klub Zlín
- AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
- DOMINATION Kladno - Sportklub ČASPV Kladno
Startovní listina senior Hip-hop
- LSD Dancers - Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
- DOMINATION Kladno - Sportklub ČASPV Kladno
- SC Nextyle o.s.
- AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
- Funky Dangers - TJ Slavoj Litoměřice - FUNKY DANGERS
Výsledková listina cadet Hip-hop
- SC Nextyle o.s.
- DOMINATION Kladno - Sportklub ČASPV Kladno
- AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
- Aerobik klub Zlín
Výsledková listina senior Hip-hop
- LSD Dancers - Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
- Funky Dangers - TJ Slavoj Litoměřice - FUNKY DANGERS
- SC Nextyle o.s.
- DOMINATION Kladno - Sportklub ČASPV Kladno
- AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.