8.  HC Kanice
9.  1. FCP Všeruby
10. HC Kdyně F

P L A Y - O F F - PRAVIDLA:

Hraje se dvouzápasově, přičemž jedno z utkání může skončit remízou. V případě, že oba soupeři zvítězí, nerozhoduje rozdíl branek vstřelených v utkání, ale rozhodují samostatné nájezdy. Počet nájezdů- pět za každé mužstvo, v případě nerozhodnosti následuje pravidlo náhlé smrti. Rozbruslení a přestávky zkrátit na minimum. Střelci nájezdů musí být napsáni z časového důvodu před zahájením zápasu. V případě zranění hráče určeného k provedení nájezdu je nutné neprodleně nominovat náhradníka. Pokud bude časový prostor, bude na finále, popřípadě semifinále zajištěno po druhé třetině vyčištění ledové plochy. Tímto se zvyšují náklady na pronájem ledové plochy.

Semifinále - první semifinálový zápas hraje vítěz čtvrtfinálového zápasu nejvýše postavený po základní části s nejhůře postaveným. Druhé semifinále hrají vítězové zbývajících zápasů. Finále hrají vítězové semifinálových zápasů. Poražení semifinalisté hrají o třetí pořadí v soutěži. Zápas o třetí místo a finále se hrají pouze na jedeno utkání ve kterém se musí rozhodnout o vítězi. Po nerozhodném výsledku následují samostatné nájezdy viz první odstavec, jakékoliv informace na tel. 602 690 748. Vítězům budou po zápase předány poháry za umístění v soutěži. Závěrečné vyhodnocení ročníku bude po dohodě upřesněno.

2. Jetenovice - Kanice  4:5   NE  9.3.2003 SU 10h
   Po samostatných nájezdech zvítězily Jetenovice.

Kolo        Utkání          Výsledek   Datum
I.     Staňkov - Pocinovice    6:1     12.10.
II.    Staňkov - Jetenovice    4:2     26.10.
III.   Staňkov - Kdyně        11:0     28.10.

IV.    Staňkov - Díly          2:5      2.11.
V.     Staňkov - Kanice        1:4     16.11.

VI.    Staňkov - Všeruby       5:2     24.11.
VII.   Staňkov - Draženov      2:2     30.11.
VIII.  Staňkov - Chodská Lhota 3:3      8.12.
IX.    Staňkov - Poběžovice    1:1     14.12.
X.     Staňkov - Jetenovice    4:2     14.12.
XI.    Staňkov - Pocinovice    8:0     28.12.

XII.   Staňkov - Všeruby       3:3      4.1.
XIII.  Staňkov - Kdyně         4:3     11.1.
XIV.   Staňkov - Díly          2:4     19.1.
XV.    Staňkov - Chodská Lhota 3:6      1.2.
XVI.   Staňkov - Kanice        5:3      1.2.
XVII.  Staňkov - Draženov      7:5      8.2.
XVIII. Staňkov - Poběžovice    3:3     15.2.

(Hrací doba je tři třetiny po 25 minutách hrubého času. Mezi třetinami jsou 5-ti minutové přestávky. Rozbruslení je 5-ti minutové)

10.Sokol Pocinovice 18   1  1  16   29:103   3

(Výhra znamená zisk 2 bodů, za remízu je 1 bod a za prohru 0 bodů)

Góly dávali: 4x Petr Hoffman, 2x Václav Schleis
Vyloučení: Vojtěch Němec, Miroslav Zámečník, Václav Schleis, Zdeněk Jakl, Josef Škarda (Špéra)

II. Staňkov - Jetenovice 4:2

Góly dávali: 3x Petr Hoffman, Jiří Látal
Vyloučení: 2x Michal Fronk

III. Staňkov - Kdyně 11:0

Góly dávali: 2x Petr Hoffman, Petr Němec, Radek Blacký, 4x Václav Schleis, Karel Tomášek, Michal Fronk, a PĚKNÝ GÓL dával ZDENĚK PIKAL !!!

Góly dávali: Petr Hoffman, Karel Tomášek, Petr Němec
Vyloučení: Miroslav Zámečník, Petr Hoffman, Václav Schleis, Karel Tomášek, Jiří Látal, Vojtěch Němec
* Poznámka: Útočníci Staňkova nastřelili v zápase 6 tyček a soupeř vytěžil z minima šancí maximum. To mluví k průběhu zápasu za vše. Tento zápas vystřídal v brance Jana Brožovského brankář Fichtl.

IX. Staňkov - Poběžovice 1:1

Góly dával: Petr Hoffman
Vyloučení: Miroslav Zámečník, Václav Schleis
* Poznámka: Staňkov měl herní převahu, ale nedokázal využít gólové šance.

X. Staňkov - Jetenovice 4:2

Góly dávaly: Petr Hoffman, Karel Tomášek, Zdeněk Pikal, Ladislav Kabourek
Vyloučení: Michal Fronk 2x, Zdeněk Jakl, Petr Hoffman

* Poznámka: Zasloužená výhra. Kombinační hra s šancemi na obou stranách. V závěrečné třetině Staňkov bránil dvoubrankové vedení a soupeř si tak vytvářel tlak Skóre mohlo skončit 5:2, kdyby Zdena Pikal proměnil svou vyloženou šanci - už mu stály v cestě ke gólu jen dvě tyčky, bohužel se trefil do ležícího brankáře. Jedinou nepříjemností v zápase bylo zranění vedoucího týmu Pavla Blackého, který byl otřesen po zásahu soupeřovo hokejkou.

XI. Staňkov - Pocinovice 8:0

Góly dávali: 2x Petr Hoffman, 2x Petr Němec, 2x Radek Blacký, Jiří Látal, Karel Tomášek
Vyloučení: Václav Schleis, Josef Škarda (Špéra), Ladislav Kabourek, Jiří Látal

* Poznámka: Pocinovice nastoupily jen s osmi hráči v poli. I z tohoto důvodu měl Staňkov celý zápas navrch a Pocinovice se dostávali jen do ojedinělých šancí. Nutno podotknout, že kdybychom využili jen polovinu gólových šancí, tak jsme mohli vyhrát minimálně dvakrát větším rozdílem.

XII. Staňkov - Všeruby 3:3

Góly dávali: Zdeněk Jakl, Ladislav Kabourek, Václav Schleis
Vyloučení: Josef Škarda, 2x Zdeněk Pikal, Vojtěch Němec, Petr Hoffman, Miroslav Zámečník

* Poznámka: Ze 3 gólů dostal Staňkov 2 nešťastné vlastní. Staňkov vždy vedl, ale soupeřovi se podařilo pokaždé vyrovnat. Staňkov tlačil a měl herní převahu celý zápas, ale objevuje se stálá slabina - mnoho šancí a málo gólů. Tlak Staňkova také vždy ztlumilo vlastní oslabení (jednou dokonce 5:3).

XIII. Staňkov - Kdyně 4:3

Góly dávali: 2x Zdeněk Pikal, Jiří Látal, Václav Schleis
Vyloučení: 2x Petr Hoffman, Jiří Látal, Josef Škarda, Michal Fronk, Miroslav Zámečník,

* Poznámka: Zápas plný osobních střetů a nečistých faulů, který v poslední třetině vyvrcholil závěrečnou šarvátkou více hráčů. Staňkov měl převahu a více šancí, ale brankář Kdyně lapil mnoho střel, čímž zabránil většímu gólovému rozdílu. A tak jediné co v zápasu bylo pěkného byly góly našich útočníků Jiřího Látala - blafák, Václava Schleise - dorážka, a zkušeného útočníka Zdeňka Pikala, který nejprve oklamal brankáře blafákem a podruhé vypálil mezi kruhy nechatatelnou bombu a nedal tak brankáři soupeře nejmenší šanci.

XIV. Staňkov - Díly 2:4

Góly dávali: Pavel Blacký, Zdeněk Pikal
Vyloučení: Jiří Látal, Václav Schleis, Josef Škarda (Pepík), Pavel Blacký, Miroslav Zámečník

* Poznámka: Staňkov vedl 2:0, soupeř vyrovnal a pak se přelévali šance z jedné strany na druhou - zápas byl vyrovnaný. Větší štěstí měli soupeři, kterým se podařilo dát gól na 3:2, a v samotném závěru se dostali do konečného vedení 4:2. Po tomto zápase už nešlo se nezmínit o neobjektivním soudcování pana rozhodčího, který prokazatelně předchozí tři zápasy a zejména tento nadržoval soupeři. Tímto obviněním pana rozhodčího nechceme tvrdit něco v tom smyslu, že jsme prohráli kvůli jeho špatnému soudcování, to v žádném případě. Pouze tím poukazujeme na jeho neobjektivnost a nekvalifikovanost, a také na to, že by si měl uvědomit ,že se v hokeji píská na obě strany stejně!!!

XV. Staňkov - Chodská Lhota 3:6

Góly dávali: Petr Hoffman, Václav Schleis, Radek Blacký
Vyloučení: Petr Hoffman (5min.), Pavel Blacký, Miroslav Zámečník, Jiří Látal (2x)

* Poznámka: Nepovedený zápas ze strany Staňkova, který se v současné době trápí.

XVI. Staňkov - Kanice 5:3

Góly dávali: 2x Zdeněk Pikal, Petr Hoffman, Karel Tomášek, Václav Schleis
Vyloučení: 10 min Zdeněk Jakl, Michal Fronk, Petr Němec

* Poznámka: Vyrovnaný zápas. Staňkov se ujal brankou nejlepšího střelce Staňkova Petra Hoffmana vedení 1:0, poté ale polevil a soupeř otočil skóre během necelé jedné minuty na 1:2, kdy při druhé obdržené brance si vybral slabou chvilku brankář Jan Brožovský, který pustil dalekonosnou skákavou střelu mezi betony. Několikrát byli vyloučeni i kaničtí hráči, ale oslabení zahráli s velkým přehledem. Poté ovšem zazářil a ukázal tak svoji sílu hráč s největšími fyzickými parametry a miláček žen - Zdeněk Pikal, který nejprve překrásným bekendovým blafákem srovnal stav na 2:2 (na což ještě Kanice dokázali odpovědět gólem na 2:3), a pak svým důrazem před brankou soupeře srovnal stav podruhé na 3:3, což bylo velmi důležité. Pak se pustila po pravé straně do útoku naše "motorová myš" Karel Tomášek a přesnou trefou do pravého růžku branky nedal kanickému brankáři nejmenší šanci. V závěru ještě vylepšil skóre neúnavný bojovník Václav Schleis - důrazný před brankou soupeře poslal nejprve puk těsně vedle pravé tyče, ale zanedlouho podruhé už se nemýlil a uzavřel tak zápas na konečných 5:3.

XVII. Staňkov - Draženov 7:5

Góly dávali: 2x Radek Blacký, Miroslav Zámečník, Vojtěch Němec, Jiří Látal, Zdeněk Pikal, Václav Schleis
Vyloučení: Josef Škarda (Špéra)

* Poznámka: Draženov nastoupil do zápasu pouze v osmi hráčích, přesto měl Staňkov obrovské problémy, aby zápas dovedl do povinného vítězného konce. Hned v úvodu zápasu nás dostal do vedení lehkou střelou od modré čáry Miroslav Zámečník. Pak ale Staňkov pod mylnou domněnkou, že už je zápas vyhraný polevil, dokázal vytvořit neuvěřitelné hrubé chyby a soupeř náhle vedl 3:1. Teprve pak se Staňkov alespoň částečně probral ze spánku, mezi kruhy si najel a přesnou střelou o tyč branky snížil na 2:3 Vojtěch Němec, poté co jeho spoluhráči na sebe perfektně navázali soupeřovo hráče. Tento gól vlil do žil hráčům Staňkova více optimismu a brankářem vyražený puk zužitkoval stále se lepšící Zdeněk Pikal, který se nenechal odstavit před soupeřovo bránou (miláček žen Zdena má takovou stabilitu, že ho ani odstavit nelze) a dorážkou vyrovnal na 3:3. Poté se Draženov dostal do vedení 4:3, ale Staňkov rychle odpověděl po krásné ukázkové akci, kdy na jednoho obránce najížděli naši dva útočníci - Jiří Látal a Václav Schleis. Jiří Látal zatáhl puk po levé straně a milimetrovým pasem poslal puk před bránu najíždějícímu si Václavu Schleisovi, který nekompromisně vyrovnal stav na 4:4. Draženovu už docházeli síly, přesto se se štěstím naposledy dostal do vedení 5:4. Staňkov opět rychle odpověděl a následně si pojistil vydřené vítězství dvěma góly. Po pěkné akci se prosadil Jiří Látal, který po přejetí modré čáry příklepem vypálil a brankář musel lovit puk ze sítě. Dvě branky zaznamenal i Radek Blacký, který oklamal brankáře tím, že naznačil jako že bude nahazovat a poslal puk přesně mezi brankářovo betony. A na závěr ještě dorážkou určil konečný výsledek zápasu na 7:5.

XVIII. Staňkov - Poběžovice 3:3

Góly dávali: Petr Hoffman, Petr Němec, Ladislav Kabourek
Vyloučení: 2x Jiří Látal, Michal Fronk

* Poznámka: Zápas ve kterém Staňkov prohrával 0:2 a 1:3 a nakonec dokázal vyrovnat na závěrečný stav 3:3. V zápase Staňkovu chyběli: Zdeněk Pikal, Václav Schleis, Josef Škarda (Pepík), Zdeněk Jakl a indisponován byl i Radek Blacký. Proto Staňkov nastoupil v početně nejslabším složení za celou sezónu. Dá se říci, že Staňkov byl převážnou část hrací doby na soupeřově polovině, ale s charakteristikou mnoho šancí, málo střelby a tedy i gólů. V samostatných nájezdech neuspěli Hoffman, Blacký, Tomášek ani Látal. První gól dostal Staňkov po hrubé chybě obrany Němec - Zámečník, která nechala mezi sebou projet útočníka Poběžovic, který se nemýlil. Druhý gól dostal Staňkov po chybě gólmana Jana Brožovského, který podcenil bekhendovou střelu, ale jinak odchytal celý zápas jako vždy výborně a v řadě ostatních situací Staňkov podržel, za což mu můžeme jen děkovat. Pak následovalo snížení stavu na 1:2, když Petr Hoffman proměnil dorážku. Poběžovice dále zvýšily vedení na 3:1, po chybě Staňkovské obrany Fronk - Blacký, která byla pasivní při odstavování soupeře před vlastní bránou. Zanedlouho přišlo snížení na 2:3, když střelou po zemi se trefil Petr Němec. Minutu před koncem se rozjel do útoku Karel Tomášek, který vystřelil mezi kruhy, trefil tyč, k odraženému puku se dostal Ladislav Kabourek a dorážkou do poloprázdné brány se nemýlil a uzavřel tak poslední zápas základní části Chodské ligy.

Play - off, první čtvrtfinále Staňkov - Poběžovice 1:3

Gól dával: Petr Němec
Vyloučení: 2x Michal Fronk, Pavel Blacký, Karel Tomášek, Ladislav Kabourek

* Poznámka: Staňkov hrál na 3 kompletní pětky, Poběžovice na pětky 2. První třetina skončila 0:0, a dá se říci, že za celou první třetinu se Staňkov nemohl dostat do tempa a prakticky nevystřelil na poběžovického brankáře. Poběžovice vyzkoušely brankáře Staňkova Brožovského několikrát, ten byl však pozorný. V druhé třetině byly stejně jako v první stále o něco lepší Poběžovice (hlavně v tom, že si dokázaly nahrát, narozdíl od Staňkova, což byl hlavní rozdíl mezi oběma mužstvy!!!) a tentokrát už svou herní převahu dokázaly využít i gólově. Nejprve propálil hned po vhazování poběžovický bek (19) brankáře Staňkova od modré čáry, který měl zakrytý výhled a proto nemohl zareagovat - bylo to prostě dobře trefené do růžku brány, s tím se nedalo nic dělat. A zanedlouho ten samý bek (19) zatáhl puk do pravého rohu útočné třetiny a nahrál volnému útočníkovi před bránu, který skóroval nikým neatakován do prázdné brány. Tento gól už bohužel byl chybou obranné dvojice Jakl - Škarda, která v žádném případě nesmí dopustit, aby před bránou byl nikým neatakovaný volný hráč. Ke konci druhé třetiny hrál Staňkov přesilovou hru 5 na 3, měl tak dobrou příležitost ke zkorigování výsledku, usadil se v útočném pásmu a několikrát vystřelil na bránu. Výsledkem nebyl gól, ale pouze tyč po střele Karla Tomáška a několik zákroků poběžovického gólmana. Smůla. Po druhé třetině bylo tedy skóre 2:0 ve prospěch Poběžovic. Teprve ve třetí třetině se projevilo, že Staňkov hrál na 3 pětky, narozdíl od Poběžovic. Staňkov se začal lépe pohybovat, byl rychlejší a dokázal snížit stav na 1:2 po dorážce Petra Němce. Po tomto momentu měl Staňkov tlak, ale bohužel přišel rozhodující okamžik zápasu, kdy Poběžovice zvýšily své vedení na 3:1 po nenápadné akci nejstaršího hráče Poběžovic, který si najel do strany a vyslal na bránu tahanou střelu, kterou se brankář Brožovský snažil vytěsnit ramenem, ale stačil puk jen škrtnout a střela tak se štěstím pro Poběžovice skončila v síti. Staňkov poté už nedokázal zmobilizovat dostatek psychické ani fyzické síly na zvrat, a proto už se stav do konce utkání nezměnil. Nejlepším hráčem Staňkova v tomto zápase byl jednoznačně brankář Jan Brožovský, který zlikvidoval několik samostatných nájezdů Poběžovic a navíc kryl mnoho nebezpečných střel. Nejlepším obráncem utkání byl Zdeněk Jakl, který jako jediný obránce dokázal důsledně odstavovat soupeře od puku hrou do těla. Z útočníků podal nejlepší výkon Karel Tomášek.

Play - off, druhé čtvrtfinále Staňkov - Poběžovice 0:6

Vyloučení: 2x Michal Fronk, Václav Schleis, Radek Blacký

* Poznámka: V posledním zápase nedal Staňkov poprvé v sezóně ani jeden gól. Výsledek neodpovídá průběhu zápasu, ve kterém Staňkov nastřelil 4 tyčky. Když se nedaří, tak se nedaří. K tomu není třeba nic víc dodávat...