Nová Paka - Chomutice

31. 8. 2015

Chomutičtí fotbalisté zajížděli v sobotu na horkou půdu do Nové Paky. Zápas začal velkým nasazením obou mužstev. Postupně se ale domácí hráči dostávali do šancí, kdy jednu z nich využil ve 25. minutě útočník Nové Paky Wojcik. Po přihrávce z pravé strany nedal šanci brankáři z Chomutic, a tak domácí vedli zaslouženě 1:0. Tento stav zůstal do konce 1. poločasu, což bylo spravedlivým výsledkem za větší aktivitu novopackých hráčů. Do druhého poločasu šli chomutičtí hráči s cílem udělat ještě něco s výsledkem a pokusit se odvézt alespoň bod. Opak byl ale pravdou. Ve 20. minutě odpískal (musím podotknout nesprávně) rozhodčí penaltu pro domácí. Hráč Nové Paky Krejčí sice nadvakrát, ale penaltu proměnil, a bylo skóre 2:0. Tento stav vydržel necelých 10 minut, když Wojcik v 80.minutě vsítil na 3:0. A bylo, jak se říká po zápase. Chomutičtí fotbalisté snížili v 85. minutě po rohovém kopu na konečných 3:1, když zakončil stoper Jiří Voháňko nekompromisně hlavou. Vítězství Nové Paky bylo zcela zasloužené, ke 3 bodům jim blahopřejeme.