Shrnutí podzimní fotbalové sezóny
Fotbalové výsledky po podzimní části 19/20
Okresní přebor mužů
# |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Stará Paka |
11 |
9 |
0 |
2 |
49:19 |
26 |
2. |
Lužany |
11 |
9 |
0 |
2 |
33:21 |
26 |
3. |
Milíčeves |
11 |
8 |
0 |
3 |
34:16 |
22 |
4. |
Nemyčeves |
11 |
7 |
0 |
4 |
38:21 |
22 |
5. |
Robousy |
11 |
7 |
0 |
4 |
28:20 |
21 |
6. |
L. Bělohrad B |
11 |
6 |
0 |
5 |
25:26 |
19 |
7. |
Hořice B |
11 |
7 |
0 |
4 |
27:30 |
19 |
8. |
Libáň |
11 |
4 |
0 |
7 |
18:25 |
12 |
9. |
Chomutice |
11 |
3 |
0 |
8 |
20:41 |
11 |
10. |
Dětenice |
11 |
3 |
0 |
8 |
16:28 |
10 |
11. |
Žlunice |
11 |
2 |
0 |
9 |
17:30 |
6 |
12. |
Jičíněves |
11 |
1 |
0 |
10 |
11:39 |
4 |
2. Krajská liga dorostu U 19 - skupina A
# |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Rudník |
14 |
11 |
3 |
0 |
94:24 |
37 |
2. |
Chomutice / Skřivany |
14 |
10 |
2 |
2 |
67:32 |
33 |
3. |
Hostinné |
14 |
7 |
2 |
5 |
50:48 |
23 |
4. |
Jilemnice |
14 |
7 |
1 |
6 |
38:46 |
22 |
5. |
Železnice / Robousy |
14 |
4 |
5 |
5 |
38:38 |
21 |
6. |
Kunčice / Kobylice |
14 |
5 |
2 |
7 |
47:36 |
19 |
7. |
Pilníkov / Staré Buky |
14 |
4 |
0 |
9 |
26:51 |
13 |
8. |
Dohalice |
14 |
0 |
0 |
14 |
21:106 |
0 |
Okresní přebor starších žáků 7+1 - skupina B
# |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Železnice / Valdice |
14 |
12 |
0 |
2 |
35:20 |
34 |
|
2. |
Sobotka |
16 |
10 |
0 |
6 |
59:18 |
33 |
|
3. |
Kopidlno |
16 |
10 |
0 |
6 |
43:26 |
29 |
|
4. |
Chomutice |
16 |
9 |
0 |
7 |
28:33 |
27 |
|
5. |
Studenec |
16 |
9 |
0 |
7 |
56:28 |
26 |
|
6. |
Jičíněves |
16 |
3 |
0 |
13 |
17:67 |
9 |
|
7. |
Libuň |
14 |
1 |
0 |
13 |
12:58 |
4 |
Okresní přebor mladších žáků 7+1 - skupina B
# |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Robousy |
18 |
17 |
0 |
1 |
59:17 |
48 |
2. |
Libáň |
20 |
14 |
1 |
5 |
35:20 |
41 |
3. |
Milíčeves |
18 |
12 |
0 |
6 |
37:21 |
36 |
4. |
Hořice B |
18 |
11 |
0 |
7 |
36:24 |
34 |
5. |
Chomutice |
18 |
10 |
1 |
7 |
36:30 |
32 |
6. |
Jičíněves |
18 |
10 |
0 |
8 |
33:21 |
31 |
7. |
Javorka / Miletín B |
18 |
9 |
0 |
9 |
23:25 |
25 |
8. |
Železnice / Valdice |
18 |
7 |
0 |
11 |
28:34 |
20 |
9. |
Lužany |
18 |
4 |
0 |
14 |
14:25 |
16 |
10. |
Sobotka |
18 |
4 |
0 |
14 |
21:46 |
13 |
11. |
Libuň |
18 |
1 |
0 |
17 |
20:79 |
3 |
Okresní přebor mladších přípravek
*tabulka se v této kategorii nevede