Mistrovství republiky - scooter
(otevřené týmy)
sprint (SC1, SC1M, SC1W, SC2), mid (MSC2)
2002, Brno:
SC1M - 1. Pavel Porubský, 2. Michal Merhaut, 3. Jiří Suchý
SC1W - 1. Martina Klimešová, 2. Anna Toncarová, 3. Lenka Fiedlerová
2003, Plzeň:
SC1 - 1. Richard Bárta, 2. Pavel Porubský, 3. Soňa Klikarová
2004, Tři Studně:
SC1 - 1. Pavel Porubský, 2. Richard Bárta, 3. Vlastimil Keltner
SC2 - 1. Stanislav Váňa, 2. Kristina Mauleová, 4. Luboš Seidl
2005, Běleč nad Orlicí:
SC1 - 1. Vlastimil Keltner, 2. Michal Tobiášek, 3. Stanislav Váňa
SC2 - 1. Pavel Porubský, 2. Richard Bárta, 3. Pavel Javora
2006, Tři Studně:
SC1 - 1. Pavel Porubský, 2. Ilona Erlebachová, 3. Michal Tobiášek
SC2 - 1. Pavel Porubský, 3. Miloš Volf, 4. Linda Keltnerová
2007, Sedlice-Pilský Mlýn:
SC1 - 1. Martina Štěpánková, 2. Jiří Suchý, 3. Monika Stejskalová
SC2 - 1. Pavel Porubský, 2. Kateřina Laurencová, 3. Ivo Vacke
2008, Trnávka:
SC1 - 1. Dita Vosmanská, 2. Pavel Porubský, 3. Jana Tomášková
SC2 - 1. Pavel Porubský, 2. Ivo Vacke, 3. Nicole Marešová
2009, Tři Studně:
SC1 - 1. Michal Tobiášek, 2. Martina Štěpánková, 3. Jana Tomášková
SC2 - 1. Pavel Porubský, 2. Ivo Vacke, 4. Eva Valentová
2010, Tři Studně:
SC1 - 1. Michal Tobiášek, 1. Jana Tomášková, 3. Ilona Erlebachová
SC2 - 1. Pavel Porubský, 3. Ivo Vacke, 6. Michal Ženíšek
2011, Tři Studně:
SC1 - 1. Pavel Porubský, 2. Michal Tobiášek, 3. Šimon Cipro
SC2 - 1. Michal Tobiášek, 2. Pavel Porubský, 3. Jiří Suchý
2011, Běleč nad Orlicí:
MSC2 - 1. Pavel Janovský, 2. Pavel Ženíšek, 3. Václava Kuříková
2012, Běleč nad Orlicí:
SC1 - 1. Martina Štěpánková, 2. Jiří Suchý, 3. Pavel Porubský
SC2 - 1. Martin Urbančík, 2. Pavel Porubský, 3. Michal Ženíšek
MSC2 - 1. Pavel Janovský, 2. Václava Kuříková, 3. Pavel Šarkovský
2013, Běleč nad Orlicí:
SC1 - 1. Martina Štěpánková, 2. Šimon Cipro, 3. Michal Ženíšek
SC2 - 1. Michal Tobiášek, 2. Jiří Suchý, 3. Veronika Navrátilová
MSC2 - 1. Václav Vančura, 2. Viktor Vlček, 3. Juraj Vaško
2014, Tři Studně: Zjištění porušení řádů na MR
SC1 - 1. Václav Vančura, 2. Martina Štěpánková, 3. Jana Tomášková
SC2 - 1. Veronika Navrátilová, 2. Michal Ženíšek, 3. Jiří Suchý
2014, Běleč nad Orlicí:
MSC2 - 1. Jan Burian st., 2. Pavel Janovský, 6. Viktor Vlček
2015, Tři Studně:
SC1 - 1. Martina Štěpánková, 2. Václav Vančura, 3. Michal Ženíšek
SC2 - 1. Marie Ševelová, 2. Michal Tobiášek, 3. Michaela Srchová
2015, Reingers:
MSC2 - ... 2. Lukáš Herčík, ...
2016, Tři Studně:
SC1 - 1. Michal Ženíšek, 2. Martina Štěpánková, 3. Jana Draslarová
SC2 - 1. Michal Tobiášek, 2. Nicole Marešová, 3. Gabriela Milatová
2016, Běleč nad Orlicí:
MSC2 - 1. Zdeněk Jančík, 2. Jan Burian st., 3. Martina Dokoupilová
2017, Tři Studně:
SC1 - 1. Václav Vančura, 2. Jiří Suchý, 3. Václava Kuříková
SC2 - 1. Marie Ševelová, 2. Veronika Navrátilová, 3. Michal Tobiášek
SC1J - 1. Adriana Švecová, 2. Veronika Chlumská, 3. Kristýna Bečvářová
2017, Stochov:
MSC2 - 1. Anna Roháčková, 2. Lucie Schönová, 3. Zdeněk Jančík
2018, Běleč nad Orlicí:
SC1 - 1. Martina Štěpánková, 2. Václav Vančura, 3. Nicole Marešová
SC2 - 1. Jiří Suchý, 2. Veronika Navrátilová, 3. Petra Křížková
MSC2 - 1. Anna Roháčková, 2. Vladimír Šáfr, 3. Petr Kolář
2019, Abertamy:
SC1 - 1. Jiří Suchý, 2. Marie Ševelová, 3. Václav Vančura
SC2 - 1. Jiří Suchý, 2. Veronika Navrátilová, 3. Jana Tomášková
2019, Stochov:
MSC2 - 1. Anna Tichá, 2. Anna Roháčková, 3. Eva Fialová
2021, Běleč nad Orlicí:
SC1 - 3. Marie Ševelová, 4. Hana Štípalová, 6. Martina Štěpánková
SC2 - 1. Aneta Konvalinová, 2. Michal Ženíšek, 3. Veronika Navrátilová
MSC2 - 1. Lucie Ficíková, 2. Anna Roháčková, 3. Pavel Šarkovský
2022, Břežany u Horažďovic:
MSC2 - 1. Michal Kozel, 2. Monika Vytinová, 3. Petr Kolář
2022, Běleč nad Orlicí:
SC1M - 2. Jiří Suchý, 3. Václav Viktora, 4. Vojtěch Hrůza
SC1W - 1. Simona Pischeková, 2. Adéla Novotná, 3. Lucie Ságnerová
SC2 - 1. Marie Ševelová, 2. Aneta Konvalinová, 3. Jana Tomášková
2023, Abertamy:
SC1 - 1. Kryštof Spilka, 2. Michal Ženíšek, 3. Václav Vančura
SC2 - 1. Michal Ženíšek, 2. Marie Ševelová, 3. Jiří Suchý
2023, Běleč nad Orlicí:
MSC2 - 1. Monika Vytinová, 2. Zdeněk Jančík, 3. Petr Kolář