Mapy plemeníků 2016
Autorkou je Kristýna Václavková
Plemenní hřebci pro přirozenou plemenitbu.
Plemenní hřebci pro inseminaci.
STANICE PLEMENNÝCH HŘEBCŮ ČESKOMORAVSKÉHO BELGICKÉHO KONĚ
1.Almar, Bošar, Brix, Korál (ZH Písek; Ing. Ptáček)
2.Amur (Blatec u Hodětína; Dvořák J.)
3.Baluf (Pečetín; Maršálek V.)
4.Midas (Zdeslav; Janda T.)
5.Santys (Bohy - Krašov; Konvalinka L.)
6.Agentos (Habartov; Králová H.)
7.Barmín z Lipský (Mělník, Novotný M.)
8.Maral (Jetřichov; Vlach J.)
9.Barman, Magistr (Janovice-Dvorka; Diviš J.)
10.Bandita, Kessidy, Matouš (Úpice, Nývlt P.)
11.Bimon (Hamry "U Javora"; Trávníček J.)
12.Kelis (Bystřec; Mrázek M.)
13.Kuba (Líšnice; Bednář L.)
14.Bonet, Safír (Leština, Šupita J.)
15.Agy, Barbar (Jihlava - Kosov; Anderle J.)
16.Artur, Sapér (Dolní Lažany; Durda F.)
17.Bart (Lhotice; Rudolf Pavel D.)
18.Amazon, Béďa (Pocoucov; Peštál M.)
19.Aznar, Burbon, Korbík (Horní Libochová; Hubl T.)
20.Brit (Velká bíteš; Hadraba V.)
21.Bagran, Kalmond (Ždánice; Janů F.)
22.Dominant (Vlasatice; Křipáč P.)
23.Aznavour, Sagír (Petrov; Svoboda R.)
24.Bret (Velká nad Veličkou; Karásek L.)
25.
- Sauron (Veselí nad Moravou - Milokošť; Konečný A.)
- Brisul (Veselí nad Moravou; Machala L.)
26.Sagar (Žeravice; Zůbek J.)
27.Artur (Chvalkovice; Říha J.)
28.Arnold, Sany (Zbýšov; Kartus J.)
29.Baroš (Prakšice; Matúš T.)
30.Agar (Velké Kralovice; Bambuch R.)
31.Markon, Mazut - 2, Miran - 2, Surda (ZH Tlumačov, Ing. Mamica O.)
32.Patriot (Bohuslavice; Kubíček O.)
33.Amír žlutavský (Staměřice; Kubíček M.)
34.Subar (Hanušovice, Václavková K.)
35.Sasun (Rudná pod Pradědem; Malík E.)
STANICE PLEMENNÝCH HŘEBCŮ SLEZSKÉHO NORIKA
1. Gibs, Nacho vsetínský, Streimur (Ješovice; Novotný M.)
2.Nippur zuberský (Bělá pod Bezdězem; Pařík J.)
3.Heny (Lovčice; Louda J.)
4.Habas (Voltuš; Olbert T.)
5.Streimar (Všemyslice; Jerhot M.)
6.Neugot z Borčic (Borčice, Koutný F.)
7.Nero bečvanský (Pernarec; Hanák B.)
8.Bar (Kněžice; Sochůrek M.)
9.Richard (Machov – Bělý; Štauda D.)
10.
- Nefrit (Pěčín; Svoboda J.)
- Nerouš (Pěčín; Hradec J.)
11.Rigoš (Solnice; Holman R.)
12.Nadar (Kundratice; Kopáček J.)
13.Burbon z Lovčic (Těchov; Musil L.)
14.Neros, Streidar (Sentice; Králová I.)
15.Negir (Vlasatice; Urbánek K.)
16.Nacho Salazar-ZV (Velká nad Veličkou, Karásek L.)
17.Brys slezský, Sagem (Hošťálková; Blizňák M.)
18.Bertold, Regent, Steiman (Velké Karlovice; Bambuch R.)
19.Neuguš (Dolní Dědina; Švirák M.)
20.Bigar (Kudlov; Chromek R.)
21.Biskup, Ryho (ZH Tlumačov,Ing. Mamica O.)
22.Nick (Vlčková; Drábek T.)
23.Basango (Luká; Polák J.)
24.Galvas (Malhotice; Šíma D.)
25.Gondor (Rovensko; Hajtmar V.)
26.Bigor (Heřmanovice; Kmínek K.)
27.Sargon (Rybí; Lichnovský A.)
28.Nagan (Životice u Nového Jičína; Cáb P.)
29.Nacho-B, Neron (Dolní Benešov-Zábřeh; Reichl P.)
30.Nonet (Hradec nad Moravicí; Heinz V.)
31.Baramis (Klokočov; Voráčková J.)
32.Brynet (Staré Oldrůvky; Novák P.)
33.Goliáš (Václavovice; Turčín A.)
34.Gambi (Slovensko; Smelko V.)
STANICE PLEMENNÝCH HŘEBCŮ NORICKÉHO KONĚ
1.Galán (Čakovičky; Veselý L.)
2.Dir (Zehuby; Orava M.)
3.Nippur zuberský (Bělá pod Bezdězem; Pařík J.)
4.Habas (Voltuš; Olbert T.)
5.Vesír (Soseň; Král V.)
6.Zentus Schaunitz XVI (Besednice; Smolík J.)
7.Nikon, Streit (ZH Písek; Ing. Ptáček)
8.Neugot z Borčic (Borčice, Koutný F.)
9.White Tiger (Hlavňovice; Procházka P.)
10.Šumík (Zdeslav; Janda T.)
11.Gambit (Ostřetín; Janda Z.)
12.Nero bečvanský (Pernarec; Hanák B.)
13.Nugát (Sukorady; Ing. Calta T.)
14.Schifon (Terezín; Balcárek M.)
15.Ramnes (Kamenice; Vančura P.)
16.Šimon (Machov – Bělý; Štauda D.)
17.Scheron (Pěčín; Hradec J.)
18.Rigoš (Solnice; Holman R.)
19.Theo – Vulkan XV (Úhořilka; Novák M.)
20.Sisal (Těchov; Musil L.)
21.Negir (Vlasatice; Urbánek K.)
22.Talon (Žeravice; Zůbek J.)
23.Sagem (Hošťálková, Blizňák M.)
24.Bertold (Velké Karlovice; Bambuch R.)
25.Biskup (ZH Tlumačov; Ing. Mamica O.)
26.Nick (Vlčková; Drábek T.)
27.Basango, Falstr (Luká; Polák J.)
28.Galvas (Malhotice; Šíma D.)
29.Frigo, Vespan (Lomnice; Juráňová Z.)
30.Baramis (Klokočov; Voráčková J.)
31.Direct (Slovesko; Hola M.)