2015
Tělovýchovná jednota
SOKOL Horní Počernice
N o v o r o č n í b ě h Horními Počernicemi – 34. ročník
_____________________________________________________________
1. ledna 2015, start 10,30 hod., Horní Počernice, sokolovna Chvalkovická ul., běh mimo dráhu, silnice i terén v HP, l okruh 3 150 m, 2 kola 6 300 m.
V ý s l e d k o v á l i s t i n a :
I. Žáci – 3 150 m: 1. Petr Moudrý (Triski Hor. Poč.) 14:06 min.
2. Marek Svatoš (ZŠ Kounice) 14:21 min.
3. Martin Kabát (Tretra Praha) 15:30 min.
II. Žákyně – 3 150 m: 1. Eliška Poborská (SK Jeseniova) 13:50 min.
III. Ml. dorostenky – 3 150 m: 1. Anežka Moudrá (H. Počernice) 16:48 min.
2. Lenka Lišková (ZŠ Kounice) 17:23
IV. Ml. dorostenci – 3 150 m: 1. Matěj Veselý (ZŠ Kounice) 14:02 min.
V. Muži do 35 let – hlavní závod 6 300 m:
1. Martin Olšan (Realiz Sport Team) 21:54 min. celkový vítěz závodu
2. Ondřej Brouček (Tři pro zdraví) 27:56 min.
3. Marek Lejsek (Tři pro zdraví) 28:40 min.
VI. Muži 36 – 50 let : 1. Radek Brunner (SK Babice) 22:20 min.
6 300 m 2. Jiří Wallenfels (Sokol Vinohrady) 22:45 min.
3. Petr Havelka (Eleven Test Team) 22:59 min.
4. Marek Jirásek (TJ Sokol Kbely) 23:55 min.
5. Michal Pavlíček (Horní Počernice) 26:09 min.
6. Josef Patrovský (Horní Počernice) 26:55 min.
7. Jan Hrdina (Horní Počernice) 28:09 min.
8. Pavel Fenyk (SK Babice) 28:22 min.
9. Jan Lochman (SRC Prague Pirates) 29:46
10. Tomáš Šimeček (Horní Počernice) 29:47 min.
11. Andrade (Teronská UTD) 30:14 min.
12. Pavel Horáček (Horní Počernice) 33:42 min.
13. Miroslav Matěcha (Jablonec n. Nisou) 33:46 min.
14. Tomáš Holovský (Lysá n. Lab.) 34:14 min.
15. Petr Hořák (Horní Počernice) 40:42 min.
VII. Muži 51 – 60 let, 6 300 m: 1. Viktor Petroňuk (ČZU Praha) 25:58 min.
2. Jiří Tarant (Praha 10) 26:26 min.
3. Jaroslav Šůs (Novis TK Praha) 26:38
4. František Roubík (Čerčany) 27:42 min.
5. Doug Mattheus 28:46 min.
6. Pavel Benýr (Praha 9) 32:15 min.
7. Zdeněk Chmel (H. Počernice) 32:22 min.
8. Miroslav Pospíšek (Újezd n. L.) 33:36 min.
9. Tomáš Ledvina (AVC) 33:50 min.
10. Ernesto Lucini (Milano) 34:23 min.
VIII. Muži nad 60 let – 6 300 m: 1. Jan Pěkný (Liga 100) 30:23 min.
2. Jan Rock (Sabzo) 32:27 min.
3. Jan Dolejš (TJ Sokol Unhošť) 33:18 min.
4. Lubomír Harwot (H.Počernice) 34:20 min.
5. Miroslav Horyna (H. Počernice) 36:09 min
6. Ivan Liška (So H.Počernice) 43:31 min.
7. František Doleček (Sj.St.Boleslav) 44:21
8. Václav Krejza (Bonbon Praha) 57:13 min.
František Černý – diskv.
IX. Muži Buď fit 3 150 m: 1. Vítězslav Král (So H. Počernice) 12:14
2. Jaroslav Urban (ZŠ Kounice) 13:15 min.
3. Jaromír Doležal (Sabzo) 14:15 min.
4. Jan Kovář (Horní Počernice) 16:35 min.
5. Václav Čokrt (TTC Český Brod) 17:04 min.
6. Miloslav Fiedler (Sp. Hrdlořezy) 27:55 min.
X. Ženy – 3 150 m: 1. Helena Poborská (Kerteam) 13:07 min.
2. Lenka Bayerová (TJ Sokol Unhošť) 14:14 min.
3. Lenka Křížová (AC Praha 1890) 15:24 min.
4. Veronika Moudrá (Triski H. Počernice) 16:20 min.
5. Martina Petrová (Praha 8) 17:12 min.
6. Angelika Šimečková (Horní Počernice) 17:46 min.
7. Světlana Tvrzecká (Praha – Klánovice) 18:50 min.
8. Jaroslava Brenkusová (H. Počernice) 19:02 min.
9. Iva Chmelová (Červená Řečice) 19:18 min.
10. Magdalena Moudrá (H. Počernice) 20:28 min.
11. Hana Intorini (Milano) 22:05 min.
12. Jana Ledvinová (AVC) 23:22 min.
XI. Nejmladší děti – běh na stadionu, l kolo:
1. Josef Hrdina (Horní Počernice) 25,95 s
2. Ema Patrovská (Horní Počernice) 31,92 s
3. Ema Jirásková (Praha 9) 34,00 s
4. Kristýna Pouchlá (Horní Počernice) 46,00 s
5. David Havelka (HBK Dřínov) 1:01,00 min.
6. Zuzana Pouchlá (Horní Počernice) 1:21,0 min.
7. Julie Soukupová (Praha 1) 1:22,0 min.
XII. Mladší děti – běh na stadionu – 2 kola:
1. Sofie Schovancová (ZŠ Kounice) 53:00 s
2. Veronika Hrdinová (Horní Počernice) 56:00 s
3. Kristina Havelková (HBK Dřínov) 1:02 min.
Celkem 72 běžců na startu 34. ročníku Novoročního běhu Horními Počernicemi. Tratě nakonec díky zvýšení teploty na 2 st. C neklouzavé.
Omlouváme se Jaroslavu Šůsovi za chybu při vyhlášení výsledků jeho kategorie. Děkujeme všem pořadatelům, zejména Lucce Termerové, řed. Martinu Březinovi, manželům Kabátovým, A. Beranovi. Na shledanou příští rok 2016 – 1. ledna, start v 10,30 hod. - při 35. ročníku !
Pořadatelé z TJ SOKOL
Horní Počernice
Odesláno: 1. 1. 2015 17,40 hod.