Sestava:

Nebesař O.

Novotný J., Krákora Š., Pitrůn M., Vlček F., Pardo D., Pardo A.,

Šulák A., Dunda J., Al Mudhafar A., Mati E.

V tomto zápase jsme, bohužel, nemohli nasadit do sestavy naše tři jediné starší hráče, kteří byli na škole v přírodě. To však v úvodu zápasu nebylo vůbec znát a naši hráči byli zcela vyrovnaným soupeřem a chvílemi i lepším mužstvem. Bohužel,  vytvořené šance jsme nedokázali proměnit. Od 15. minuty nás začal soupeř zcela přehrávat. Do konce prvního poločasu nám střelil 4 branky. Nutno říci, že díky výbornému výkonu našeho brankáře Ondry Nebesaře byl poločasový výsledek pouze 0:4.
Ve druhém poločase bylo více znát, že soupeř točil dvě zcela vyrovnané sedmičky, a tak naši hráči odešli fyzicky, tvořili jednu chybu za druhou. Tím se zápas spíše proměnil v "exhibici". Konečný výsledek 0:12 byl hrozivý, ale zasloužený.
I přesto musím pochválit za výborný výkon Ondru Nebesaře.