Místo,Datum | Kategorie | Chyby | Odmítnutí | Pořadí | Rozhodčí |
Masečín 4.4.09 | SA3 | 2V/7 | P. Rybář | ||
Kyje 28.3.09 | SA3 | 1V/6 | J. Novotná | ||
Pes roku small 09 | 18/297 | ||||
Masečín 7.2.09 | SA3 | 2V/7 | A.Glöcknerová | ||
Kladno 8.-9.11.08 | 8.11.SA 8.11.SJ 9.11.SA3 9.11.SA | 1 | 1 | 6/25 6/25 5VD/9 8/26 | P. Rybář |
Masečín 11.10.08 | SA3 | 2V/6 | A.Glöcknerová | ||
obhájeno | obhájeno | obhájeno | obhájeno | ||
Dubenec 20.9.08 | SA3 SA SJ | 1 | 1 2 | 2V/5 9/18 13/19 | V.Vostrá |
Masečín 13.9.08 | SA3 | 1V/2 | P. Rybář | ||
MČR Mladá Boleslav 6.-7.9.08 | družstva SJ CACIAg. SA | DIS 1 1 | DIS 1 | 6./17 DIS 16./36 28./70 | Kees Stoel Jon G. Olsen |
Opatovice 9.-10.8.08 | 9.8.SA3 9.8.SJ 10.8.SJ | 1V/4 3/20? 2/17? | P. Rybář | ||
SA2 | SA2 | SA2 | SA2 | SA2 | SA2 |
Mladá Boleslav 19.-20.7.08 | 19.7.SA 19.7.SA2 20.7.SA 20.7.SJ | 2/28 1V/12 2/32 2/30 | E. Plíštilová | ||
Dvůr Králové 21.-22.6.08 | 21.6.SA2 21.6.SA 22.6.SJ 22.6.SA2 22.6.SA | 1 1 | 7V/18 16/44 4/39 3V/14 3/38 | Lenka Pánková A.Glöcknerová A.Glöcknerová A.Glöcknerová Lenka Pánková | |
Kyje 31.5.-1.6.08 | 31.5.SA2 31.5.SJ 31.5.SA 1.6.SA | 1 1 | 1V/13 11/35 3/33 7/30 | A.Glöcknerová V.Macková | |
Kladno 24.5.08 | SJ | 5/23 | Lenka Pánková | ||
Lysá 10.5.08 | SJ | 1 | 13/32 | P. Rybář | |
Masečín 8.5.08 | SA SA2 SJ součet SA | 1 | 2/14 2V/3 2/14 1/14 | A.Glöcknerová | |
Soběslav 5.-6.4.08 | 5.4.SA2 5.4.SJ 6.4.SA2 6.4.SA2 součty SA2 | 1 | 3V/11 4/32 1V/10 1V/10 2. | V. Vostrá | |
Kyje 29.3.08 | SJ | 12/36 | P. Rybář | ||
Masečín 1.3.08 | SA2 SA2 | 1 | 1V/3 2V/3 | A.Glöcknerová | |
SA1 | SA1 | SA1 | SA1 | SA1 | SA1 |
Kladno 2.-3.2.08 | 2.2.SA 2.2.SJ 2.2.SA1 3.2.SJ 3.2.SA1 | 1 | 1/32 14/32 3V/11 6/34 3V/13 | A. Diviš | |
Louny 5.-6.1.08 | 5.1.SJ 6.1.SA 6.1.SA1 6.1.SJ | 1 1 | 2/33 9/31 3V/14 8/29 | P. Rybář A.Grygar P. Rybář A.Grygar | |
Zlatá překážka Hradec Králové 1.-2.12.07 | družstva 2.12.SA1 2.12.SJ | 2 | 3./all 1V./15 39/57 | A.Glöcknerová Z. Spolek | |
Kyje 28.10.07 | SA1, SJ1 | DIS | DIS | DIS | E. Plíštilová |
Kyje 28.9.07 | SA1 | 2V/21 | P. Rybář | ||
Kladno 18.8.07 | SA1 | 1 | 2V/?? | P. Rybář | |
Jaroměř 28.7.07 | SA1 SJ1 | 1 | 4V/13 4/13 | Z. Spolek | |
Louny 30.6.07 | SA1 SJ | 2 | 2 1 | 5/13 14/24 | P. Rybář |
V.Chuchle 13.5.07 | SJ | 2 | 18/32 | A.Glöcknerová | |
Kyje 25.3.07 | SJ1 SA1 | 1 | 2/21 8V/22 | J. Novotná | |
Neoficiální závody Podhorský skok 8.9.07
Neoficiální závody Nymburk 31.3.07