Hřiště Gymnázium Bučovice

FC Kloboučky "B" - Vyškov City 2:2 (0:1)

Branky: Dluhoš David, Kürti Jan - Gryc David, Lánský Radim

FC Kloboučky "B" - JČ Marefy 2:10 (1:6)

Branky: Dluhoš David, Koval Stanislav - Maláč Jakub 4, Kopáček Lukáš 3, Maláč Petr, Šťastný Jan, Chaloupka Vít

S nováčkem soutěže jsme sahali po třech bodech, ale nakonec se oba týmy rozešli smírně. Z naší strany jsme podali dobrý výkon, hráli jsme disciplinovaně a co je důležité, pozorně v zadních řadách. První poločas jsme sice prohráli nejtěsnějším rozdílem 0:1, ale ve druhé části jsme dokázali vývoj otočit na 2:1. O branky se postarali nejdříve Dluhoš, který s přispěním obránce doslova dotlačil míč do branky a Kürti krásnou umístěnou přízemní střelou k tyči. V závěru zápasu soupeř zvýšil tlak a dočkal se vyrovnání třicet vteřin před koncem. Škoda pro nás, ale i tak můžeme být spokojeni.

Druhý zápas jakoby se nesl ve stejném duchu z předcházejících sobot. První zápas z naší strany slušně odehraný, ale v druhém během úvodních minut kanonáda. Bohužel, do naší branky. Totožný průběh měl i zápas s Marefy. Soupeř se díky rychlým brankám dostal do několika gólového vedení a my již prakticky neměli o co hrát. Výsledek 2:10 a to můžeme být ještě rádi.