Ohlasy k závodu

14. 7. 2013

Tak jak se vám závod líbil? Zde nám můžete napsat vaše pocity, připomínky a podněty na vylepšení .

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Super

(Radek, 31. 7. 2013 13:27)

Zdar Šroťáci!
Píšu trochu se zpožděním, ale přece. Letos to nemělo chybu jako každý rok. Lepší umístění kontrol zlepšilo trať a byla pro některé závodníky kapánek náročnější :) Zde přidávám záznam z naší trasy: http://www.bikemap.net/cs/route/2232178-mtbo-zvule-2013-kratka/
Mějte se a za rok znova!!

Od Kobylek

(Zdeněk, 21. 7. 2013 20:26)

Čau chlapi! Naši účast a Vaši práci kolem závodu jsem zhodnotnil u nás na webu - http://www.ztracenekobylky.cz/2013/07/rychlost-neni-vzdy-nejdulezitejsi/.
Pokračujte ve stejném stylu a budeme k Vám rádi jezdit dál!

Poděkování

(Tomáš Křenek, 16. 7. 2013 11:46)

Pro náš tým byl závod bohužel se smíšenými pocity. Mě cestou na něj na dálnici ulétlo kolo ze střechy, takže jsem ještě ráno lítal po JH a sháněl díly, abych pak ještě těsně před startem dával kolo na pojízdného stavu.
To se povedlo, start jsme stihli a závod si užívali. Povinná zatsávka s občerstvením, byla vážně luxusní, obzvláště pomazánky:) a za ní jednoznačně palec nahoru. Zastávky(tedy to co jsme stihli) byly na krásných zajímavých místech a výběr tedy velice chválím.
Hlavně bych chtěl ale poděkovat za asistenci (odvoz), po pádu cyklopartnerky a přes zranění neschopnost pokračovat. Ještě jednou moc díky. :-)
Bohužel jsme tak závod nedokončili se vším všudy a místo závěru a vyhlášení, jsme trávili hodiny čekáním v nemocnici na šití a sádrování.
Přesto musím říci, že jsme si závod a přidruženou zábavu užili a určitě se rádi vrátíme a snad i vychutnáme a dokončíme se vším všudy :).

Za oba děkuji :)

Re: Poděkování

(Andrlík, 18. 7. 2013 20:46)

Ahoj. Opravdu perný den. Přes všechny nepříjemnosti, které vás potkali, doufáme, že se příští rok vrátíte a užijete si náš závod celý.

Perfektní

(Olda, 16. 7. 2013 15:44)

Moc děkujeme všem, kteří se na této super akci jakkoli podíleli; i přes velkou snahu se nám nepodařilo najít ani minimální chybu :) . Od perfektně šlapající neformální registrace, přes výběr trasy, její náročnosti a umístění kontrol, až k večerní zábavě a občerstvení bylo všechno dokonalé, a to včetně počasí. Příště rozhodně jedeme dlouhou, protože tohle je třeba si užít co nejdéle!

Re: Perfektní

(Andrlík, 18. 7. 2013 20:43)

Děkujeme a za rok se sejdeme. Dlouhou trasu si určitě užijete do sytosti :)

Skvělý víkend

(Jana a Honza, 17. 7. 2013 16:57)

Chtěli bychom poděkovat organizátorům za skvělou akci. Byl to náš první orienťák a byl to skvělý zážitek. Musíme ještě hodně trénovat mapu i kolo, ale příští rok pojedeme zase. Nádherná příroda, skvělá organizace a bezva lidi.

Re: Skvělý víkend

(Andrlík, 18. 7. 2013 20:41)

ahoj, dík za koment. Za rok se na vás budeme těšit :)

Pochvala

(Pavel, 18. 7. 2013 17:40)

Ahoj Šroťáci, reaguji pozdě, ale přece. Akce byla opět perfektní. Jsme rádi, že jste opět přitvrdili v náročnosti. Vloni byla trať podstatně jednodušší. Posbírat všech 20 kontrol si vyžádalo téměř celý časový limit (alespoň vzhledem k naší kondici). A tak to má být.
Občerstvovačka nás zachránila. Byli jsme po 5 hodinách jízdy celkem hladoví. Zázemí v cíli a hlavně pečené prase vynikající. Nebudu víc chválit, abyste nezpychli. Dík, a v listopadu přijeďte na Ferneťáka do Příbraze.
Zdraví Vojtěši z Příbraze

Re: Pochvala

(Andrlík, 18. 7. 2013 20:28)

Děkujem za pochvalu Vojtši. Na Ferneta se těšíme a rádi dorazíme.

Super

(Petr a Matěj, 17. 7. 2013 6:46)

Za nás oba musím pouze chválit, jak organizátory za přípravu trati tak Rosťu s Katkou za perfektní servis v zázemí závodu. Prostě to nemělo chybu. Všechno klapalo jak mělo, počasí ideální. Krásné ceny a večerní párty ...:o))) luxus!!!
Příští rok zase. Doufám, že opět s celou rodinou.

Krásný víkend!

(Romana, 16. 7. 2013 10:11)

Děkujem za skvělý závod a vůbec celý víkend. Česká Kanada je nádherná, během závodu jsem se občas stihla i kochat (ale to se nesmí druhá polovina týmu dozvědět), zázemí bylo příjemné, jídlo výborné a zábava parádní! Jen mapa se asi na dvou místech úplně nestřetávala s realitou...naše chyba, vlastní mapu jsme zapomněli v chatce.

Díky

(Romana, 16. 7. 2013 7:54)

Převeliké díky za super víkend - konečně nepracovní. Poprvé jsem se aktivně účastnila nějakého takového závodu a mám pro organizátory jen samá superlativa (tak si každý doplňte, co chcete). Díky povinné občerstvovačce, jsem bídně nezhynula na trati, tak doufám, že bude i příští rok. Samotný závod jsem si moc užila, jakož i večerní taneček. Jen ty nohy, kdyby tolik nebolely, ale s tím organizátoři asi těžko něco udělají. Nebo vlastně - mohli by angažovat maséra :o)))

Hoši děkujem!

(Kočkinsz, 15. 7. 2013 23:25)

Za mě maximální spokojenost. Můžu jen poděkovat Šroťákům za organizaci a skvělou zábavu kolem závodu. Ani kolo mi letos neukradli, tak super. :-)
Kdyby někoho zajímalo jak to jel Šrot tým kočky, tak tady máte odkazy:

Kočkinsz

Poprvé a příště zase!! :o)

(Silvie a Kuba Pánkovi, 15. 7. 2013 9:08)

pocity jsou báječné, byl to náš první cykloorienťák a bezvadně jsme si ho užili, jak samotný závod, který byl v naprosté pohodě, tak srandazávod "dračích" lodí, stejně jako večerní zábavu, kterou ovšem už naše vyčerpané děti zaspaly, což je netrápilo, protože dostatečnou odměnou jim bylo 4.místo :o))
Za celý víkend děkujeme jednak Šrot týmu, ale především našim parťákům Elišce a Jardovi