Zápasy - 3. třída

sobota 3. 3. 2012

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Opočno  1:8

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC VCES Hradec Králové  3:14

Na poslední miniturnaj v této sezóně jsme zajížděli v oslabené sestavě. Obě mistrovská utkání jsme prohráli, ale z výhry jsme se radovali. V přátelském zápase z Hradcem Králové B jsme vyhráli. Všem chlapcům děkujeme za odvedené výkony v této sezóně.

Tímto turnajem jsme zakončili mistrovskou sezónu. Nyní nás čeká několik venkovních turnajů. Informace budou napsány v aktualitách, podrobnější info na trénincích.

_____________________________________________________________________________________

sobota 18. 2. 2012

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Krkonoše II  10:6  (3:0; 5:2; 2:4)

Z tohoto týmu jsme měli jako obvykle respekt. Již první třetina ukázala, kdo je králem ledu a my jsme se tak na konci zápasu mohli radovat z vítězství nad domácím týmem.

sestava:

Schovánek, Houška
Kloz - Novotný - Obešlo
Havlíček- Jiránek V. - Jiroutek
Jiránek J. - Svoboda - Zrzavý - Jonák

branky a asistence:

Havlíček, Novotný (Obešlo), Novotný (Kloz), Novotný (Kloz), Kloz (Novotný), Kloz (Novotný), Havlíček, Kloz (Novotný),Novotný (Kloz), Jiroutek

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Nová Paka/Jičín   20:2  (6:1;7:1;7:0)

Tohoto soupeře jsme opět jednoznačně přestříleli. Diváci a fanoušci mohli vidět nádherné přihrávky a vlastně celý skvěle sehraný zápas. Statistiky určili několik hattricků a vychytanou nulu, což vypovídá o tom, že na příštím a již posledním miniturnaji v této sezóně se bude hodovat. Na závěr musíme podotknout, že trenér byl se svými svěřenci pro dnešek spokojen a mohlo se tak zapomenout na smolný minulý týden!!

sestava:

Houška, Schovánek

Novotný (Kloz), Kloz, Novotný (Kloz), Jiroutek, Novotný, Jiránek V., Kloz, Jiroutek, Novotný (Kloz), Novotný (Kloz), Kloz (Novotný), Jiroutek (Jiránek V.), Jiránek V. (Jiroutek), Novotný (Kloz, Obešlo), Jiroutek (Jiránek V.), Kloz (Obešlo), Novotný, Jiránek V. (Jiroutek), Novotný, Kloz (Novotný)

Na další zápas připraví pohoštění Kloz, Novotný, Jiroutek, Jiránek V. a Schovánek.

sobota 11. 2. 2012

Doslova tragédie!!! Černá sobota, tento víkend se klukům opravdu nepovedl. Soupeři nás doslova přestříleli. Během týdne na tyto zápasy zapomeneme, poučíme se z nich a budeme se soutředit na další mistrovský miniturnaj.

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC VCES Hradec Králové 2:11 (1:2, 0:3, 1:6)

sestava:

Schovánek
Kloz - Houška - Havlíček
Jiroutek - Jiránek - Obešlo

Kloz, Obešlo

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HCM Jaroměř 4:10  (1:4;1:4;2:2)

sestava:

Houška
Kloz - Schovánek - Obešlo
Jiránek  V. - Havlíček - Jonák
Jiroutek - Svoboda - Jiránek J. - Zrzavý

Obešlo (Kloz), Obešlo (Jiránek V.), Kloz, Jiránek V.

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - SK Třebechovice  3:5  (1:2; 0:3; 2:0)

sestava:

Houška

Jiroutek, Kloz, Schovánek (Kloz)

sobota 4. 2. 2012

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Nová Paka/Jičín 11:1 (3:0, 6:1, 2:0)

Do tohoto zápasu jsme nastoupili do zápasu po "schodové" rozcvičce, která se klukům moc nelíbila, s jednoznačnou touhou po vítězství. Do zápasů se aktivně připojili i kluci z řad kačerů. V zápase jsme tak čepovali první desítku dnešního dne.

sestava:

Schovánek
Kloz - Novotný - Havlíček
Obešlo- Jiránek V. - Jiroutek
Houška - Jiránek J. - Svoboda - Jonák

Kloz, Kloz, Novotný (Kloz), Kloz (Novotný), Jiroutek, Havlíček (Kloz), Jiránek V. (Obešlo), Kloz, Havlíček (Kloz), Novotný (Kloz), Obešlo

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Krkonoše II  12:5  (6:0;4:3;2:2)

Zápas s obávaným soupeřem se vyvinul jednoznačně v náš prospěch. Kluci předvedli dle slov trenéra vynikající herní podívanou. Nyní jsme čepovali již druhou desítku.

sestava:

Schovánek
Obešlo - Jiránek  V. - Jiroutek - Houška
Jiránek J. - Svoboda - Jonák

Novotný (Kloz), Kloz, Kloz (Novotný), Kloz (Novotný), Obešlo (Jiránek V.), Kloz (Havlíček), Novotný (Kloz), Novotný (Kloz), Houška, Novotný (Kloz), Jiroutek (Jonák), Novotný (Havlíček)

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Náchod  12:8  (4:1; 3:3; 5:4)

Jaký by to byl turnaj, abychom nevyhráli všechny zápasy. Společně s vítězstvím se čepovala třetí desítka. Chválíme všechny aktéry dnešního miniturnaje, jelikož odvedli výborný výkon. Po příjezdu do Bydžova jsme slavnostně díky panu řidiči udělali několik vítězných koleček. Celková statistika dnešního dne ukazuje 35 vštřelených branek a 55 brankařských zákroků!!

sestava:

Schovánek
Obešlo - Jiránek V. - Jiroutek - Houška

Kloz, Kloz (Novotný), Novotný (Havlíček), Novotný (Kloz), Novotný (Kloz), Havlíček (Novotný), Novotný, Novotný (Kloz), Novotný (Kloz), Obešlo, Kloz (Novotný), Kloz (Novotný, Havlíček)

Na další zápas připraví pohoštění Kloz a Novotný

sobota 21. 1. 2012

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC VCES Hradec Králové  6:6  (2:1; 2:3; 2:2)

Dopředu hodně vyhecovaný zápas proběhl bez problémů. Byl to nejlepší hokej dnešního dne. Kluci si remízu zasloužili.

sestava:

Schovánek
Kloz - Obešlo - Havlíček
Novotný - Jiránek  - Jiroutek

Novotný (Jiroutek), Obešlo, Novotný, Jiránek, Kloz, Kloz (Obešlo)

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Nová Paka/Jičín  9:0  (1:0;3:0;5:0)

V tomto zápase kluci po domluvě trenéra zmírnili své tempo, jelikož soupeři byli o 1-2 roky mladší. Šmoulové předvedli hrozný výkon i přesto, že vyhráli. Musíme pochválit hostující brankáře, který zachytal velmi dobře. Naši kluci na něm i několikrát ztroskotali.

sestava:

Houška
Obešlo - Jiránek  V. - Jiroutek
Schovánek - Jiránek J.

Novotný (Jiránek V.), Jiránek V. (Novotný), Novotný, Obešlo (Kloz), Novotný (Jiránek V.), Kloz (Obešlo), Jiránek V., Schovánek (Jiroutek), Novotný

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Opočno  3:5  (0:3; 1:2; 2:0)

Na tohoto soupeře jsme nestačili. Klukům bylo odměnou trenérovo vyčinění. Nutno podotknout, že při nás štěstí nestálo a góly padali jen na naší branku.

sestava:

Schovánek
Novotný - Jiránek  - Jiroutek - Houška

Obešlo (Kloz), Novotný, Obešlo (Kloz)

Na další zápas připraví pohoštění Houška a Novotný.

sobota 7. 1. 2012

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Wikov Hronov  7:2  (2:0; 2:1; 3:1)

Tohoto soupeře jsme bohužel potkali poprvé a naposledy v této mistrovké sezóně. I když jsme se Hronova báli, zápas se vyvíjel v náš prospěch a kluci první zápas sobotního miniturnaje dovedli do vítězného konce.

sestava:

Schovánek

Novotný, Obešlo (Kloz), Novotný (Jiránek), Novotný, Houška (Kloz), Kloz, Jiroutek

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC VCES Hradec Králové  6:6  (1:3;3:2;2:1)

A je to tady. Opět na ledě potkáváme krajského rivala, a to družstvo Hradce Králové. Hned od začátku byl zápas vyhecovaný jak v řadách rodičů, trenérů, ale i na samotném ledě. Utkání bylo vyrovnané. Štěstí se k nám přiklonilo dvě vteřiny před koncem, když dvojice Kloz - Novotný vyrovnala na konečných 6:6.

sestava:

Schovánek
Obešlo - Jiránek  - Jiroutek - Houška

Novotný, Novotný (Kloz), Kloz, Kloz (Novotný), Novotný (Kloz), Novotný (Kloz)

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Krkonoše II  12:5  (4:1; 2:3; 6:1)

Obávaný soupeř přijel dle našeho mínění v oslabené sestavě. Naši kluci soupeře doslava převálcovali poměrem 12:5. Pochvala patří za celý miniturnaj každému.

sestava:

Schovánek

Kloz (Obešlo), Novotný, Kloz, Novotný, Jiránek, Novotný, Jiroutek, Novotný, Novotný, Jiroutek, Obešlo, Jiránek (Novotný)

Na další zápas připraví pohoštění Novotný.

sobota 10. 12. 2011

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Krkonoše II  9:6  (1:2, 4:3, 4:1)

Konečně!!! Konečně jsme tohoto rivala porazili. Tento zápas byl velmi napínavý! Po dvou třetinách byl stav vyrovnaný 5:5. Ve třetí třetině kluci začali ještě víc bojovat a to vedlo k našemu vítězství. Po zápase kluci odbouchali všech 30 gólů vstřelených za celý mistrovský turnaj.

sestava:

Schovánek

Novotný (Jiroutek), Jiránek, Novotný (Kloz), Kloz, Kloz, Obešlo (Novotný), Novotný, Jiránek, Novotný (Kloz)

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Jaroměř    6:4  (2:2, 1:1, 3:1)

Před ukáním nám kluci opět předvedli nacvičený pokřik, ale tohle jsme od kluků opravdu nečekali. Do poslední třetiny nás napínali, zda budou vítězi tohoto utkání nebo ne. V tomto utkání rozhodla až poslední třetina.

sestava:

Schovánek
Novotný - Jiránek V. - Jiroutek
Jiránek J. - Zrzavý

Obešlo (Kloz), Kloz, Obešlo (Kloz), Novotný, Novotný (Jiroutek), Novotný (Kloz)

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Nová Paka/Jičín    15: 0  (7:0, 4:0, 4:0)

Tradičním soupeřem nám bylo domácí družstvo HC Nová Paka/Jičín. Cestou do Paky se kluci učili pokřik. V šatně proběhlo sázení skóre, vítězi se správnými tipy byli Mates, Máťa a Dušan. V tomto ukání padlo nejvíce gólů. Do hry se opět zapojily naše posily z řad kačerů - Štěpán a Jirka. Zápas se klukům povedl.

sestava:

Schovánek

Jiránek (Novotný), Kloz (Havlíček), Zrzavý (Kloz), Novotný, Jiránek (Novotný), Novotný, Obešlo (Kloz), Kloz (Obešlo), Obešlo (Kloz), Havlíček (Kloz), Zrzavý (Jiroutek), Kloz, Novotný (Jiránek), Novotný (Jiroutek), Kloz

Na další zápas připraví pohoštění Schovánek, Novotný a Kloz.

sobota 26. 11. 2011

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Nová Paka/Jičín   16:3  (3:0, 6:2, 7:1)

Již po zkušenosti z minulého zápasu s tímto protihráčem šli kluci do tohoto utkání s jistotou vítězství. Do utkání se zapojil Jirka Jiránek, který podal velice slušný výkon na jeho věk.

sestava:

Schovánek
Obešlo - Jiránek V. (Jiránek J.) - Jiroutek

Kloz (Houška), Houška (Kloz), Houška, Kloz (Houška), Obešlo (Jiránek V.), Houška (Kloz), Houška, Kloz (Houška), JIroutek, Kloz, Kloz, Houška (Kloz), Jiránek V. (Obešlo), Kloz, Kloz (Houška), Jiránek V. (Obešlo)

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Krkonoše I    7:5  (3:1, 2:2, 2:2)

Druhý zápas jsme vyhráli první třetinou. V dalších třetinách bylo skóre vyrovnané. Ke konci zápasu nás soupeř dotáhl na 6:5. O konečném výsledku rozhodl v posledních dvou minutách svým gólem Máťa Kloz.

sestava:

Schovánek

Kloz, Kloz (Havlíček), Obešlo, Jiroutek (Obešlo), Kloz, Obešlo (Jiránek V.), Kloz

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Krkonoše II    2:6 (1:2, 1:1, 0:3)

S tímto soupeřem náš tým nikdy nevyhrál. I přesto, že jsme zápas prohráli, byl to od našich šmoulů nejlepší zápas za celou sezónu. Kluci do tohoto zápasu dali všechno. Nutno podotknout, že naši hru pochválil i soupeř. Na konci v kabině byli trenérem pochváleni všichni, brankář, obránci i útočníci. V kabině i tak bylo šampusové a chlebíčkové veselí.

sestava:

Schovánek
Obešlo - Jiránek V. - Jiroutek

Kloz, Jiránek (Obešlo)

Na další zápas připraví pohoštění Kloz a Houška (oba hattrick).

sobota 12. 11. 2011

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Nová Paka/Jičín   13:0  (2:0, 6:0, 5:0)

V tomto zápase se bydžovská mašina konečně rozjela. Novopačtí hráči byli malí, jen brankář přerostl branku. Přesto ho naši kluci přesříleli.

sestava:

Schovánek
Kloz - Jiránek - Jiroutek
Novotný - Obešlo - Havlíček

Kloz (Jiránek), Kloz (Jiránek), Novotný (Havlíček), Novotný (Havlíček), Novotný, Novotný, Jiránek, Novotný, Kloz (Jiránek), Novotný, Jiránek (Kloz), Novotný, Kloz

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Jaroměř    14:2  (4:1, 4:1, 6:0)

Před druhým zápasem trenér změnil sestavu. Nutno podotknout, že všichni kluci bojovali, jelikož jim trenér řekl, že kdo nebude bojovat, tak může s hokejem skončit nadobro. Kluci si trenérova slova vzali k srdci. To je vidět hlavně na výsledku.

sestava:

Schovánek

Jiránek (Kloz), Jiránek (Kloz), Novotný, Kloz (Jiránek), Novotný, Kloz (Jiránek), Obešlo (Havlíček), JIroutek (Kloz), Novotný, Jiroutek (Kloz), Obešlo (Novotný), Kloz (Jiránek), Obešlo (Novotný), Novotný

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC Krkonoše II    7:9 (1:2, 2:5, 4:2)

Kluci do tohoto utkání po prvním minizápase o šatnu nastoupili trochu zaleknutí. V první třetině jsme s nimi táhli tempo, ale druhá třetina nám nevyšla. Třetí třetinu jsme vyhráli, a tak jsme aslepoň trošku dotáhli skóre.

sestava:

Schovánek
Kloz
- Novotný - Havlíček
Obešlo - Jiránek - Jiroutek

Novoný (Kloz), Kloz (Novotný), Obešlo, Novotný (Kloz), Jitoutek (Obešlo), Novotný (Kloz), Novotný (Kloz)

Na další zápas připraví pohoštění Novotný,Obešlo, Kloz (všichni hattrick)
a Schovánek (vychytaná nula).

sobota 5. 11. 2011

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC VCES Hradec Králové   2:6  (1:2, 1:1, 0:3)

Po dvou vyhraných utkání šli kluci do tohoto zápasu s velkým odhodláním zápas s rivalem z Hradce vyhrát. První branku jsme vstřelili my. Ve druhé třetině jsme Hradec jasně přehrávali. I přes to, že jsme po druhé třetině prohrávali 3:2, všichni věřili, že zápas vyhrajeme. Třetí třetina se nám ale podle našich představ nevyvedla. Zápas skončil výhrou Hradce.

sestava:

Schovánek
Houška - Novotný - Kloz

branky:

Obešlo 1x, Kloz 1x

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - SK Třebechovice    12:8  (2:3, 3:3, 7:2)

Začátek tohoto zápasu se našim borcům moc nevyvedl. Po druhé třetině jsme prohrávali 6:5. Je vidět, že přestávková domluva trenéra kluky vyhecovala a tím dokázali otočit skóre ve svůj prospěch. Ve třetí třetině padly při prvním střídáním hned tři branky.

sestava:

Schovánek

branky:

Novotný 4x, Houška 3x, Kloz 2x, Obešlo 2x, Jiránek 1x

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - TJ Spartak Nové Město nad Metují    15:3 (5:0, 3:1, 7:2)

Kluci pod vedením trenéra Spejchala do tohoto zápasu vstoupili s touhou vyhrát. To se jim také podařilo, soupeře přehráli s přehledem.

sestava:

Schovánek

branky:

Novotný 3x, Obešlo 3x, Jiroutek 3x, Jiránek 2x, Kloz 2x, Houška 2x

Pohoštění na další zápas připraví Houška, Obešlo, Jiroutek a Novotný.

sobota 15. 10. 2011

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - SK Třebechovice    12:6 (4:1;2:2;6:3)

Ve druhém zápase tohoto miniturnaje si kluci napravili reputaci. V tomto zápase se šmoulové zmátořili a předvedli, že jsou jednoznačně lepším týmem utkání.

sestava:

Schovánek
Obešlo - Jiránek - Kloz

Jonák - Novotný - Jiroutek

branky:

Novotný (Jiroutek), Novotný, Obešlo (Kloz), Obešlo (Kloz), Kloz (Jiránek), Obešlo (Kloz), Novotný,  Kloz (Jiránek), Obešlo (Kloz), Jiroutek (Novotný), Obešlo, Jiroutek (Novotný)

KAČEŘI           St. Nový Bydžov - SK Třebechovice    4:1

sestava:

Houška
Zrzavý - Jiránek - Ščučka

Svoboda - Krause - Hrdina

ŠMOULOVÉ           St. Nový Bydžov - HC VCES Hradec Králové    3:14 (3:6;0:4;0:4)

První mistrovksý zápas naši kluci odehráli na domácím ledě s Hradcem Králové. Nutno říct, že tento zápas nedopadl dle trenérových představ.