FKN - FK Litvínov 3:3

18. 9. 2011

FK NOVOSEDLICE - FŠ Litvínov "B" 3:3 (2:2)

Za podmračeného, ale ještě teplého počasí jsme přivítali v zápase 3. kola okresního přeboru mladších žáků borce ročníku 2000 z Litvínova. Trenéři Jiří Vobecký a Ota Bouz zvolili základní sestavu: Jakub Mach - Michal Mark, Vojta Krunt - Dan Hromádka, Roman Dušek, Marek Vobecký - Vojta Drahokoupil, Tonda Mráz a na střídání byli připraveni Adam Polcar, Kuba Šťastný, Karolína Senická, Leoš Steinsdoerfer a Dominik Lanž. Hosté nás překvapili jen nezvyklými modrými dresy, fotbalem ne - chtěli hrát a kdo se nepřišel podívat, může litovat.

Vývoj zápasu:

0:1 ... z tlaku na naší branku vybojovali litvínovští rohový kop a lehký míč na přední tyč skončil s Kubovo asistencí v naší brance (sám se přiznal)

1:1 ... po kombinaci Adam - Dominik - Leoš prostřeluje zblízka jinak vynikající brankářku Kristýnu

--- Marek padá po faulu a po absolvování trestu za neslušný komentář v podobě deseti kliků trefuje z trestného kopu tyč

1:2 ... Kuba rozehrává Karolíně, která trochu vystrašeně nahrává míč soupeři, ten postupuje sám na Kubu a k tyči mu dává gól

2:2 ... Kristýna nahrává obsazenému spoluhráči, míč mu odebírá Roman a střelou podle gólmanky k bližší tyči vyrovnává

--- na začátku 28.minuty posílá Dan křížem nahrávku za obranu Litvínova, z levé strany vybíhá Vojta D., dělá kličku brankářce, alenetrefil prázdnou branku, vzápětí následují asi 4 střely,ale všechny likviduje Kristýna poločas 2:2

--- v 38. minutě kope Litvínov po faulu Michala penaltu, ale exekutor netrefuje branku

--- ve 40. minutě nám hosté sebrali míč přirozehrávce a jdou sami na Kubu, který vyběhl a nohami míč vyrazil

3:2 ... Dan prostrčil míč středem za obranu hostů, kam si zaběhl Tonda skoro jako Messi a po zpracování nás poprvé dostává do vedení

--- ve 47. minutě se Leo pokouší o přehození Kristýny, ale ta se hodně vytáhla a je z toho jen rohový kop

3:3 ... hostující útočník připravuje svému spoluhráči míč proti noze a ten trefuje šibenici

v poslední minutě se ocitá Karolína sama před Týnou, ale než si míč pochystá na svou levačku, brankářka jí ale zmenší úhel, dívčí souboj vyhrává a maří nám poslední šanci na 3 body

Rozhodčí zápasu p. Smrž pochválil oba týmy za předvedený výkon a můžeme litovat, že se nám nepodařilo proměnit některé šance a několikrát orazítkovat brankovou konstrukce. Musíme si přiznat, že i soupeř může být smutný z toho, že si neodváží všechny body.

V úterý 20.9. v 17.00 máme pro tým mladších žáků naplánované přátelské utkání s účastníkem krajského přeboru mladších žáků FK Český Lev Neštěmice. Sraz je v 16:15 na hlavním travnatém hřišti v Novosedlicích.