Sokol Košťany - FKN 9:5

22. 10. 2011

Sokol Košťany - FKN 9:5 (3:4)

Domácí se pod vedením nového trenéra snažili o kombinační fotbal, ale ze hry jsme měli v první poločase více my. Ve druhém, kdy domácí nechali v šatně počáteční ostych z našich borců a přidali na důrazu a bojovnosti se i vzhledem k tomu, že naši hráči začali hrát tak jako by se nemohlo nic přihodit, nakonec skóre zaslouženě otočilo. Obě naše obranné dvojice byli velmi statické a zvl᚝ť ta první to ve druhém poločase "zabalila".

Zápas tak měl jako již po několikáté podobný průběh - dobrá hra, skóre v náš porspěch a pak uspokojení a prohra (nebo alespoň obavy o výsledek...).

Můžeme i porovnat výsledky jednotlivých pětek: Košťany - 1. pětka 6:5 (poločas 2:4), Košťany - 2. pětka 3:0 (1:0).

A také porovnat dobrý výsledek prvního poločasu (3:4) s katastrofálním druhým poločasem (6:1)!

Trenéři: Jiří Vobecký, Ota Bouz

Sestava:

Brankář - Antonín Koudelka

1. pětka: Patrik Šimek, Jakub Vít - Josef Krajewski - Štěpán Holakovský, Karolína Senická

2. pětka: Kryštof Holakovský, Dalibor Krunt - Martin Podhola - Pavel Maňkoš, Petr Palivec

Vývoj skóre:

1:0 ... domácí rychlík Kelly se hned po rozehrávce prosmýkl mezi našimi obránci, kteří se ještě nestačili rozkoukat

1:1 ... Kuba nahrál křížem, Pepa odblokoval soupeře a Patrik vyrovnal

1:2 ... Pepa sebral soupeři balón a otočil skóre

2:2 ... po rohu Kellyho domácí vyrovnali tečí Davida Peyrka

2:3 ... Patrik přihrál Pepovi a konečně přišla přízemní střela

2:4 ... Pepa opět vystřelil po zemi a i když to šlo vedle, brankář střelu vyrazil ke Karolíně, která vrátila míč před branku a Štěpán hlavou zvyšuje

3:4 ... Koudy opakovaně rozehrává na Patrika, který čeká na míč a Kelly několikrát vystihne balón, až se mu podaří dát gól

Poločas 3:4 pro FKN není úplně nejlepší stav, ale to jsme ještě netušili, co přijde v tom druhém

4:4 ... košťanský David Peyrek nasadil důrazný skluz na Dalibora a vybojoval míč, Kristián střílí, Koudy vyráží, ale Kelly mu už nedal šanci

4:5 ... Pepa nahrává Karolíně, která posílá prudkou nahrávku před branku, obránci sráží míč k Pepovi, jeho střelu brankář chytá, ale neudrží

5:5 ... Kuba střílí z půlky, ale trefuje obránce a odražený míč se dostává ke Kellymu, který vyrovnává

6:5 ... obránci Patrik a Kuba zaspali a domácí opět vedou

7:5 ... Pepa na půlce ztrácí a Košťany jdou opět do brejku

8:5 ... Hely hází aut přesně na Kellyho hlavu

9:5 ... po sérii faulů našich obránců pan rozhodčí odhadl, že ten poslední byl už v pokutovém území, které na této půlce hřiště nebylo vyznačeno, ale je obvykle podstatně menší, než kde se stal nedovolený zákrok a z penalty Kelly uzavírá skóre.

Branky: Pepa 3x, Parik, Štěpán