Starší žáci: Lochkov - Slavia dívky 2:3

Těsná prohra se slávistkami

LOCHKOV - SLAVIA dívky 2:3

Dnes jsme byli o něco více nervóznější, protože jsme hráli proti dívkám, a věděli jsme že když prohrajeme tak to bude veliká ostuda. Když jsme vyšli na hrací plochu tak jsme okamžitě viděli jejich, techniku, přesnost přihrávek a nevím co vše. V půl jedné odpoledne rozhodčí pískl do píšťalky a my rozehráli sice ne úplně ideálně, protože Tomáš Peka dal Štěpánovi Příhodovi špatnou přihrávku, Příhoda byl okamžitě napadán Slávistkama a musel rychle dát na Karla Košaře a ten dát rychle dopředu. Přišla desátá minuta a po akci kdy jsme odkopli míč jen k protihráčce, která „z první uklidila do kasy“ jsme prohrávali 1:0. Pak se dostali Slávistky ještě jednou do šance kdy přišel centr do vápna na Příhodou nekrytou protihráčku která naštěstí pro nás netrefila odkrytou skulinu v brance. Pak ke konci prvního poločasu šel sám na brankářku Samba Goldin, brankářka skočila Goldinovi pod nohy, odrazila míč, a v době kdy se Goldin napřáhl a na místo míče padla brankářka hlavou, a tím pádem ji Goldin nešťastně kopl do hlavy. Brankářce se prý motala hlava a stejně dohrála poločas za což jí smekám, protože o poločase odjela do nemocnice nejspíše s otřesem mozku. O poločase jsme v kabině dostali s prominutím „zjebáno“, ale nikdo se nemohl divit. Do druhého poločasu jsme vlétli s tím že neprohrajeme s dívkama. Zhruba ve třicáté sedmé minutě jsme srovnali po gólu Nicholase Kmece, a to nás neuvěřitelně nakoplo. Za pár minut se svým druhým gólem trefil Nicholas Kmec a vypadá to že se po zranění vrací opět do formy. Jenže přišla šedesátá druhá minuta gól na Slávistek na 2:2. Tak jsme si řekli že alespoň remízu uhrajeme. Jenže se v šedesáté osmé minutě nevrátil defenzivní záložník Marek Bláha, tak stoper Košař nemohl ještě krýt a případně pomoci Karlu Pánkovi. Jenže hráčka soupeře obešla Karla Pánka a vystřelila. První střelu brankář Moučka perfektně vyrazil a na druhou střelu samotné hráčky kterou si opět Příhoda jako při gólu na 2:2 nepodržel a ta skŕovala na 3:2. Konec a ostuda je na světě.

SESTAVA: Moučka – Příhoda, Košař, Pánek Karel, Bláha – Šimon, Peka, Růžička, Pánek, Goldin – Kmec