Zimní halový trunaj-Č.Krumlov
1.kolo 26.11.2011
MLADŠÍ ŽÁCI:
Pořadí mužstev
1)Č.Krumlov B
2)Spartak Kaplice
3)Č.Krumlov A
4)Č.Dvory
5)Sokol Kamenný Újezd
NAŠE ZÁPASY:
14:20HOD Sokol K.Újezd-Spartak Kaplice 0:5
15:00HOD Č.Dvory-Sokol K.Újezd 1:0
15:40HOD Č.Krumlov B-Sokol K.Újezd 4:2 goly-Kotalík,Frnka
16:20HOD Sokol K.Újezd-Č.Krumlov A 0:3
STARŠÍ ŽÁCI:
Pořadí mužstev
1)SK Č.Dvory A
2)Č.Krumlov A
3)FC Bechyně
4)Loko ČB
5)Spartak Kaplice
6)Č.Dvory B
7)Sokol Kamenný Újezd
8)Č.Krumlov B
NAŠE ZÁPASY:
9:10HOD FC Behyně-Sokol K.Újezd 2:0
9:50HOD SK Č.Dvory B-Sokol K.Újezd 3:0
11:50HOD Sokol K.Újezd-Č.Krumlov A 0:2
O 7-8.místo: Sokol Kamenný Újezd-Č.Krumlov B 6:0 goly-Brejžek 4x,Vása Jan,Veselý
Nejlepší střelec turnaje byl vyhlášen hráč od nás MARTIN BREJŽEK 4goly
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.kolo 17.12.2011
STARŠÍ ŽÁCI:
Pořadí Mužstev:
1)SK Čtyři Dvory A
2)SK Slavia ČB
3)Č.Krumlov
4)Loko ČB
5)Spartak Kaplice
6)Sokol Kamenný Újezd
7)FC Bechyně
8)SK Čtyři Dvory B
Naše zápasy:
9:04hod SK Slavia ČB-Sokol Kamenný Újezd 4:2 goly: Brejžek,Velát
9:38hod SK Čtyři Dvory B-Sokol Kamenný Újezd 0:5 goly:Váša J 2x,Brejžek,Velát,Kotalík
11:20hod Sokol Kamenný Újezd-Č.Krumlov A 1:4 goly: Kotalík
O 5-6MÍSTO- Sokol Kamenný Újezd-Spartak Kaplice 2:3 goly: Váša J 2x
Nejlepší brankář byl vyhlášen náš hráč MICHAL PRACHAŘ
MLADŠÍ ŽÁCI:
Pořadí Mužstev:
1)Č.Krumlov A
2)SK Čtyři Dvory A
3)Spartak Kaplice
4)SK Čtyři Dvory B
5)Sokol Kamenný Újezd
6)Č.Krumlov B
7)SK Zlatá Koruna
Naše zápasy:
13:00hod Sokol Kamenný Újezd-SK Zlatá Koruna 0:0
14:00hod Č.Krumlov B-Sokol Kamenný Újezd 1:1 goly: Valena
14:30hod Sokol Kamenný Újezd-Č.Krumlov A 0:4
15:15hod Č.Dvory B-Sokol Kamenný Újezd 3:4 goly: Marek 3x,Frnka
16:45hod Sokol Kamenný Újezd-Spartak Kaplice 2:3 goly: Frnka 2x
17:30hod Č.Dvory A-Sokol Kamenný Újezd 3:1 goly: Frnka
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------