2016 -4.ročník
IV.ročník NPV - 2016
NERATOVICE
1.turnaj
.... včera jsme v Neratovické hale zahájili další ročník poháru veteránů,kterého se zúčastnilo 13 trojic,tedy zatím nejméně za dobu trvání tohoto turnaje.Potěšitelné však je ,že se znovu objevilo několik nových hráčů,kteří jak doufám se zúčastní i některých dalších akcí v letošním roce.
..pořadatelství bylo pouze na Petru Vildovi a Milanu Dlouhém,protože nejstarší účastník našich turnajů Míla Sojka dal tentokrát přednost lyžování.Hned na úvod se opět všichni zúčastnění nechali ukecat na vytvoření dvou skupin a vítězové tak museli v turnaji odehrát 9 zápasů,což se mi pro tuto kategorii zdá opravdu hodně a v závěru si myslím je to i znát na úrovni zápasů....
... turnaj se oběšel bez žlutých i červených karet...
skupina A :
1.SOKOLÍCI - Průcha-Hrachovec-Matyášek ...13b 9:1
2.BATALION - Sachl-Perůtka-Šťastný ....12b 8:2
3.NERATOVICE - Šlechta-Vild-Dlouhý ....10b 7:3
4.PANKRÁC - Albrecht-J.Harmanec-D.Harmanec ....6b 4:6
5.OSEČEK - Kaiser-Kyral-Lustik ....2b 1:8
6.LÍŠNICE -Kleprlík-Soukup-Mach ....2b 1:9
...snad proboha postoupíme...
skupina B :
1.JANCI - Hučík -Dvořáček-Kupský 17b 11:1
2.PRAGOVAR - J.Drahokoupil-Veselý-Kubín-Vocel 16b 11:1
3.U VĚŽIČKY - Vanya-Trnka-Vízner .... 10b 7:5
4.SLAVIA H.K. - Stejskal-Kytlík-Vlček ... 8b 5:7
5.S.NOVÝ BYDŽOV - R.Mikulka-M.Mikulka-Vlk .... 6b 4:8
6.PROSEK - Kavan-Kazda-Kohák .... 4b 3:9
7.VEJPRASK - Štohchner-Janeček -Žák .....1b 1:11
...vypadá to,že i letos budou v módě kratší vlasy - (to jsem fakt rád)
ČTVRTFINÁLE :
PRAGOVAR - NERATOVICE 2 : 0
BATALION - U VĚŽIČKY 2 : 0
PANKRÁC - JANCI 0 : 2
SOKOLÍCI - SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ 0 : 2
...ve čtvrfinále,tedy jen jedno ,,velké" překvapení,když kluci z Hradce Králové přejeli vítěze první skupiny Sokolíky po výborném a obětavém výkonu 2:0.A právě u této trojky bylo nejvíce znát ubývající síly,neboť hned po této bitvě nastoupili v semifinále proti Pragovaru a opět si nevedli špatně a o vítězství rozhodoval až třetí set.A v boji o třetí místo s Batalionem již únava byla opravdu znát,ale pokud by zahráli jako ve čtvrfinále kdo ví jaké by bylo celkové pořadí...
SEMIFINÁLE :
BATALION - JANCI 0 : 2
SLAVIA H.K. - PRAGOVAR 1 : 2
...4.místo SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ...
SLAVIA H.K. - BATALION 0 : 2
..3.místo BATALION - Míra skoro na každém turnaji na bedně..
...2.místo Pražskokarlovarská čtyřka ,složená z polařů a nahravačů podlehla až ve finále Jankům 0 : 2..
...a vítěz na kterého jsme již za ty čtyři roky hodně zvyklí - tedy Jirka Dvořáček a jeho výborní polaři.
...závěrem bych chtěl poděkovat pořadatelům,novým hráčům,kteří se turnaje zúčastnili a doufám,že na prvním letním klání v Žatci se sejdeme nejméně ve stejném počtu jako tuto sobotu...
********
2.turnaj - 8.5.2016
ŽATEC - memoriál J.VAISE
....turnaj uspořádal nohejbalový oddíl v sobotním termínu,který bohužel při nohejbalové sezóně není ideální,ale i přesto dorazila sedmička statečných,která si to rozdala v jedné skupině o pořadí v turnaji.Roli favoritů splnily trojky posledního vítěze z Neratovic Janků a Batalion vedený Mírou Sachlem,kteří na tunaj dorazili ve čtyřech a ušetřené síly se jim velmi hodili neboť ve vzájemném duelu Janky porazili 2 : 1 a stali se tak vítězi tohoto turnaje.....
CELKOVÉ POŘADÍ V TURNAJI :
1.BATALION (Sachl-Pinkr P.-Šťastný T.-Perutka J.)-12b 12:2
2.JANCI (Dvořáček - Kupský -Hučík) - 10b 11 : 3
3.ŽATEC (Souček - Kopecký M.-Vošický R.) 8b 10 : 5
4.PANKRÁC ( Albrecht-Harmanec Jakub+David) 6b 6:9
5.DOBŘÍŠ (Drahokoupil J.-Drechsler-Fulín) 4b 5:10
6.CENTRUM (Pospíšil-Klíma-Novák ) 2b 5:10
7.PARDÁLOVÉ (Vais R.-Vais J.-Janotka-Bašerl) 0b 2:12
1.místo - BATALION
Tomáš - Jirka - Petr - Mirek
2.místo - JANCI
Jirka - Jindra - Roman
3.místo - ŽATEC
Čenda - Radek - Milan
4.místo - PANKRÁC - David s Jakubem a Luboš
5.místo - DOBŘÍŠ - Zdeněk - Jirka a Eda
6.CENTRUM
Ctibor-Karol-Ota
7.PARDÁLOVÉ
Radek-Jirka-Josef-Eda
...turnaje jsem se bohužel nemohl zúčastnit a tak fotky zveřejním později (Čenda je má slíbené od Edy).Pořadatelé se dohodli na pevném termínu tohoto turnaje,který bude vždy 8.května tedy v roce 2017 v pondělí na svátek....
********
3.turnaj
KARLOVY VARY - 11.6.2016
...bohužel jsem se tohoto turnaje z pracovních důvodů nemohl zúčastnit a proto zatím pouze výsledky,které ještě včera (což je mi velkou záhadou ohledně následné rockové zábavy) stačil na zetka umístit Fanda .Fotky a výsledky zápasů dodám co nejdříve..
kategorie 60+
1. Dobřichovice (Novák Jiří, Holčapek Emil, Trnka Leoš)
2. Podolí Praha (Holčák Jiří, Šída Vladislav, Vízner Tomáš)
3. Kadaň (Vanya Julius, Svoboda Vladimír, Svobodová Olga)
4. TJ Pankrác (Koudelka Rostislav, Průša Evžen, Chytra Libor)
Kategorie 55+
1. Pardubice (Kupský Jindřich,Kopáček Roman, Dvořáček Jiří)
2. Pustkovec (Podzemný Jan, Mikeska Ivo, Halml Josef)
3. Stříbro (Košťál Jan, Oktábec Pavel, Klauber Miroslav)
4. Horní Slavkov (Haas Karel,Mandelík Vidor, Dostál Stanislav)
Kategorie 45+
1. SK Liapor WITTE Karlovy Vary (Veselý František, Kubín Vlastimil, Bláha Karel, Knop Gerhard)
2. Vřesová (Koňařík Ladislav, Eger Jiří, Čermák Martin, Chalupa Tomáš, Smutný Květoslav)
3. Žatec (Sachl Miroslav, Pinkr Petr, Peroutka Jiří, Šťástný Tomáš)
4. Žatec centrum (Novák Otakar, Kopecký Milan, Kassl Gustav)
Podrobné výsledky a fotky budou zítra na http://nohejbal-kv.cz/
Oddíl SK Liapor Witte děkuje všem účastníkům turnaje za skvělý důkaz, že se při nohejbalu nestárne!
4.turnaj
OLD WANDERERS - 2.7.2016
... přihlásilo se 11 trojic a v průběhu prvních zápasů hráči VTJ PÍSEK,kteří se na turnaji sešli po 30 letech od vojenské služby poskládali ještě dvanáctou ve složení Míra Matějček,Jirka Albrecht a Michal Pistora ,tedy pro pořadatele ideální počet...
skupina B :
1. JANCI - Dvořáček - Kupčík - Hučík (15 b)
2.PANKRÁC - Albrecht L. - Hartmanec Jakub + David (10b)
3. ÚSVIT - Neumann R.-Hošek J.-Vlasák J. (9 b)
4.U VĚŽIČKY - Vanyia - Thuj - Vízner (5 b)
5. ZAPOMENUTÝCH - Novák J.- Kočiš P - Holeš (5 b)
6. OW I. - Sadílek - Karlík - Sokol (1b)
...nohejbalová pohodička v podání Pankráce...
skupina A :
1. OW II. - Rezek - Matyášek - Landa (14b)
2. BATALION - Sachl - Pinkr - Šťastný (12b)
3.ŽATEC - Souček - Trnka - Hrachovec (8b)
4. DOBŘÍŠ - Fulín - Drahokoupil J.-Drechsler (7b)
5. VTJ PÍSEK - Albrecht J.- Matějček M. -Pistora M. (3b)
6. S.NOVÝ BYDŽOV - Mikulka R.-Mikulka M.-Vlk (1b)
...po dlouhé pauze v seriálu NPV Honza s Robertem...
čtvrtfinále :
OW II - U VĚŽIČKY 2 : 1
...nečekaně velký boj o postup svedla trojka Pepika Rezka,když nejstarší účastníci využili handicapu 3 : 0 v setu...
...Eda v souboji s Novým Bydžovem...
BATALION - ÚSVIT 2 : 1
...ztráta Úsvitu v základní skupině s Pankrácí se nevyplatila a jeden z velkých favoritů skončil překvapivě brzy ...
JANCI - DOBŘÍŠ 2 : 0
PANKRÁC - ŽATEC 0 : 2
Semifinále :
OW II - JANCI 0 : 2
ŽATEC - BATALION 2 : 1
..o další velké překvapení se postaral Žatec,který oplatil porážku 2:0 ze základní skupiny Mirkově sestavě a dostal se až do finále...
o 3.-4. místo :
OW II. - BATALION 2 : 0
...v tomto utkání měl více vůle dostat se alespoň na třetí místo domácí tým.
...končím s nohejbalem - boty jsou již v přilehlém lesíku..
finále :
JANCI - ŽATEC 2 : 0
...tentokrát již k překvapení nedošlo i když úplně hladký průběh zápas neměl ,ale Jirka Dvořáček opět s minimem chybiček a k tomu výborné pole zadáků bylo nad síly soupeře...
...ceny pro vítěze...
1.místo - JANCI
2.místo - ŽATEC
3.místo OW II.
4.místo - BATALION
5.místo - PANKRÁC 6.místo - ÚSVIT
7.místo - DOBŘÍŠ 8.místo - U VĚŽIČKY
9.místo - ZAPOMENUTÝCH 10.-VTJ PÍSEK
..společné 12.místo S.NOVÝ BYDŽOV a OW I: ...
...nejdříve narozený z nás všech byl Tomáš...
...Jardův děl.tým od loňska opět zkrásněl...
...na turnaji se sešli hráči VTJ Písek...
...stejně mě tlačili....
Fotky z turnaje :
http://hrachovec.rajce.idnes.cz/NPV_-_OLD_WANDERERS_2.7.2016
********
5.turnaj
T.O.ZAPOMENUTÝCH
...předposlední letní turnaj je již minulostí.Po dvou letech úmorného horka,které klání na Zapomenutých provázel se ten letošní vydařil nejenom příjemnou teplotou,ale i celkem solidním počtem účastníků (10) a v neposlední řadě i kvalitou družstev.
...ranní pohoda na ředitelském stanovišti..
skupina A:
1.JANCI - Dvořáček,Hučík,Kupský.. 9b
2.OW - Rezek,Matyášek,Vízner..9b
3.PANKRÁC - Albrecht,Harmanec D.,Harmanec J...7b
4.U VĚŽIČKY - Vanya,Thuj,Halama ..4b
5.PROSEK - Kavan,Unar,Rekl ..0b
...nováčci NPV - družstvo Proseka...
skupina B :
1.BATALION - Sachl,Pinkr,Šťastný T...9b
2.DOBŘICHOVICE - Novák J.,Cigánek,Fiala ..7b
3.ŽATEC -Trnka,Souček,Drahokoupil J...6b
4.SOKOLÍCI - Průcha,Sokol,Hrachovec..5b
5.ZAPOMENUTÝCH-Kočiš,Novák J.,Alfery..1b
...u pivečka je vždy veselo...
čtvrtfinále:
JANCI - SOKOLÍCI 0:2 (8:10,8:10)
...čtvrtfinále bylo tentokrát překvapivou stopkou pro největšího favorita družstvo Janků,kterým se zranil Roman a v duelu se Sokolíky jej nahradil Jarda Alfery ze Zapomenutých ...
DOBŘICHOVICE - PANKRÁC 1:2 (10:9,7:10,7:10)
...velký souboj nakonec dopadl lépe pro Pankrác...
...tak na postup...
OW - ŽATEC 2 : 0 (10:6,10:9)
...Žatec druhé místo z OW nezopakoval...
BATALION - U VĚŽIČKY 2 : 0 (10:5 10:7)
..dvojblok při podání...
...organizační výbor posledního turnaje - Venca s Liborem...
semifinále:
SOKOLÍCI - PANKRÁC 2 : 1 (10:9,9:10,10:8)
...po zápasech ve skupinách by na finále pro Sokolíky asi nikdo nesázel...
...ale zdvojená obrana slavila úspěch..
OW - BATALION 2 : 0 (10:7,10:7)
...o tom,že Pepik má formu se přesvědčil Batalion..
o 3-4 místo:
PANKRÁC - BATALION 0 : 2 (8:10,4:10)
4.místo - Pankrác
..3.místo - Batalion..
Finále:
SOKOLÍCI - OW 0 : 2 (7:10,8:10)
...2.místo - Sokolíci ...
...1.místo - Old Wanderes..
...Jirkův oslavný taneček...
...tak za rok na Zapomenutých...
fotky z turnaje:
http://hrachovec.rajce.idnes.cz/NPV-ZAPOMENUTYCH_-16.7.2016
*********
6.turnaj
osada MAJÁK
..turnaj zahájil Zdeněk (šerif osady Maják) a losování a řízení bylo plně v režii Martina ...
Musím se přiznat,že jsem měl velké obavy z počtu startujících,neboť se přihlásily jen čtyři trojky na zzzz a ne příliš vhodný termín Old Wanderers a jejich turnaje ve stejném termínu klání na Majáku co do počtu trojek nenahrával,ale nakonec přijelo 8 družstev.
... pivečko chutnalo...
skupina A :
1.JANCI - Dvořáček,Kupský,Hučík 9bodů 6:0
2.U VĚŽIČKY - Vanya,Trnka,Thuj 5 bodů 3:3
3.DOBŘÍŠ - Veselý,Drahokoupil J.,Fulín 4 body 3:3
4.SOKOL NOVÝ BYDŽOV - Mikulka R+M,Vlk 0 bodů 0:6
...lídři bodování - trojka Janků ...
skupina B :
1.SOKOLÍCI - Průcha,Sokol,Hrachovec 9 bodů 6:0
2.BATALION - Sachl,Pinkr,Šťastný 6 bodů 4:2
3.PANKRÁC - Albrecht,Harmanec D+J 3 body 2:4
4.KOMÍNÁŘI - Vyštejn,Pavlík,Železný 0 bodů 0:6
...zkrátka nepřišla ani ženská část osady, pár vypracovaných nohejbalových těl se našlo...
čtvrtfinále:
JANCI - KOMÍNÁŘI 2:0
U VĚŽIČKY - PANKRÁC 0:2
DOBŘÍŠ - BATALION 0:2
SOKOL N.B. - SOKOLÍCI 1:2
...ve čtvrtfinále svedli největší boj o postup kromě Dobříše překvapivě i,,Sokolíci" s dobře hrajícím ,,Sokolem"...
...na finálovou část,bylo natřískáno a diváci zaplnili i okolní větve...
semifinále:
JANCI - PANKRÁC 2 : 0
BATALION - SOKOLÍCI 2 : 0
...Batalion oplatil porážku ze skupiny a Pankrác nestačila na Janky..
0 3.-4.místo
...Sokolíkům stejně jako Batalion i Pankrác vrátila porážku ze základní skupiny a tak veteránské pravidlo,dvakrát jednoho soupeře během turnaje neporazíš se tentokrát v plné míře na této trojce podepsalo...
PANKRÁC - SOKOLÍCI 2 : 1
finále:
JANCI - BATALION 2:0
...nejstarší účastník turnaje Honza Thuj obdržel od pořadatelů cenu (spoluhráči tvrdili,že je to lampička na hrob ???)
1. JANCI
2.BATALION
3.PANKRÁC
4.SOKOLÍCI
5.U VĚŽIČKY
6. DOBŘÍŠ
...na závěr jedna hromadná...
...prozatím fotečky z turnaje ostatní dodám na stránky ráno..
http://hrachovec.rajce.idnes.cz/majak_NPV_-_2016-_20.8.
7.turnaj
TJ PANKRÁC
memoriál ANTONÍNA SRPA
...o tomto víkendu se v hale TJ Pankrác posledním turnajem uzavřel další, v pořadí čtvrtý (respektive pátý) ročník poháru veteránů.Bohužel hned na začátku čekala na pořadatele nepříjemná realita v podobě tří odhlášených družstev a celkový počet startujících trojic v počtu sedmi,byl určitě nejhorším za poslední roky...
...pořadatelský tým domácích již několik let v nezměněné podobě Venca ,,Hamár",Libor Chytra a Luboš Albrecht i přes velké zklamání co do počtu družstev odvedli opět práci na výbornou...
...leta nezastavíme někdo přichází o vlasy,někdo o ....,ale důležité je ,že to bereme s humorem...
..skupiny odpadly a vše se odehrálo v jediné...
POŘADÍ TURNAJE :
1.BATALION - M.Sachl,P.Pinkr,J.Perůtka,T.Šťastný 16b
2.JANCI - J.Dvořáček,R.Hučík,J.Kupský 14b
3.ŽLUTÉ LÁZNĚ - J.Rezek,J.Kiliánek,J.Matyášek,M.Moravec 11b
4.U VĚŽIČKY - L.Trnka,J.Novák,j.Thuj 10b
5.PANKRÁC - L.Albrecht,D a J.Harmancovi 6b
6.SOKOLÍCI - R.Sokol,M.Matějček,V.Hrachovec 4b
7.DOBŘÍŠ - J.Drahokoupil,E.Fulín,Z.Drechsler 1b
...prachy jako svaz na mažoretky v přestávkách nemáme,ale akrobatický výstup Pepika také nebyl špatný...
...jak je již zvykem na tribuně byla hrstka bývalých hráčů,tentokrát Láďa Prokop,Pavel Matějček a Karel Fatka (RH Planá)..
...dorazil i Džuza,který je již po operaci a jak doufám,do pátého ročníku NPV určitě nastoupí...
...vítězná trojka v boji o první místo porazila Janky 2:0 ve složení zleva Tomáš - Jirka - Mirek - Petr ...
..druhé místo JANCI Jirka-Jindra a Roman ...
..třetí místo Jirka - Pepik - Martin a Jirka ...
..čtvrté místo patří našim šedesátníkům Leoš-Jirka a Honza..
CELKOVÝ VÍTĚZ NPV
...již podruhé se vítězem stal hráč družstva JANKŮ a to opět shodným počtem bodů jako Jirka Dvořáček,kde o pořadí rozhoduje datum narození..
JINDRA KUPSKÝ
...no a něco málo foteček naleznete:
http://hrachovec.rajce.idnes.cz/NPV_-_Pankrac_2016
********