Přeštice "B" - SK ZČE "7" 3:5 Pleticha 2x, Gožo, Olach, Brejcha

Šplíchal              Gožo              Domanský

Brejcha                    Lacina

________________________________________

Vetengl, Nový, Olach

Do Přeštic jsme dneska jeli k dohrávce odloženého zápasu a podle předvedených výkonů snad i možná trochu namyšleně pro "povinné" 3 body což se většinou vymstívá. A první poločas tomu nasvědčoval byli jsme všude pozdě, nebojovali jsme tak jako v posledních zápasech a mysleli si že to půjde samo. V první poločase jsme si nevypracovali skoro žádnou vyloženou příležitost a ani hra jako taková nebyla nic moc. Jedním z mála pozitivních momentů v prvním poločase byli dva přímé kopy Honzy P. kdy první trefil krásně přes zeď do horního rohu branky a po přeštickém vyrovnání vzápětí druhý kop nepřímý a po Fandově přiťuknutí s trochou štěstí trefil zmíněný horní roh branky znovu. Do přestávky jsme šli s vedením 2:1 ale předváděná hra byla daleko od toho co jsme předváděli v minulých týdnech. Po poločasovém lehkém zvednutí hlasu najednou šli kluci do druhé půle jako vymněněný. Najednou jich bylo plné hřiště a jedna pohledná akce střídala druhou. Po jedné takové padl krásný gól Martina B. kdy Šplíchy na pravé straně obešel tři hráče nacentroval před branku a druhý nejmenší na hřišti se pověsil do vzduchu a krásně zavěsil hlavou. Druhý poločas ikdyž jsme obdrželi dvě branky byl už převážně v naší režii a za druhý poločas si kluci opět zaslouží palec nahoru.

Zítra je volno a ve středu si to rozdáme s klukama z Rokycan o první místo v tabulce. Zápas to nebude vůbec jednoduchý a k jakémukoliv bodovému zisku bude zapotřebí nejen 100% přístup a nasazení a určitě i kus fotbalového štěstí, kterému je zapotřebí jít ale naproti. Pokud odvedeme na hřišti všechno tak jak kluci umí a přesto prohrajeme vůbec nic se nestane a pouze takovéhle zápasy nás posunou zase o kousek dál :-) :-) :-) :-) :-) :-)