Starší žáci - 9.kolo OP - sobota

24. 10. 2013

Tak je po dalším zápase ... .

Tentokrát k nám zavítal soupeř z Mladého. Letošní suverén OP starších žáků, který prochází prozatím soutěží bez jediné porážky a s pouze jedním obdrženým gólem !! I my jsme u nich v prvním kole utrpěli debakl 0 : 7. Tenhle zápas se nám ale vůbec nepovedl.

V sobotu jste podali ale zcela jiný výkon ! Jedinou chybou byl, podle komentářů zúčastněných, zbytečně velký respekt ze soupeře. Především v prvním poločase.  Nebýt toho, že jsme v začátku utkání trochu "zaspali", mohlo to dopadnout třeba i ještě lépe. Hodně nás podržel gólman Jarda T. . Jenom škoda zbytečně inkasovaného gólu. Z další situace, po které padl gól si zapamatujte, že hra je přerušena až po odpískání hlavního rozhodčího. Jinak se hraje stále a za každých okolností.  Výborný výkon odvedl a pochvalu si zaslouží celý náš tým. Do útoku se nám po zdravotních problémech vrátil Hegy a hned po brejku skóroval !  Super Tome!

Ve druhém poločase se hrálo z jedné strany na druhou, soupeř byl o něco málo fotbalovější (nastřelil tyč), ale protože se všechno snažili řešit až moc individuálně neměla s nimi naše obrana (celá zahrála na 1*) moc starostí !! Škoda několika zajímavých šancí na brejk, mohlo být ještě veseleji !!

Ale klobouk dolů, všichni jste makali na 100% a dalo se na to dívat !! Takže určitě pochvala !!

Pro nás je výsledek 1:3 velmi povzbudivý před posledním kolem, které odehrajeme již v pátek na Dobré Vodě. Horká půda ... !!  Nemějte z nich strach a vlítněte na ně od první minuty ! Překvapení posledního kola nebyl totiž jen náš výborný výkon, ale i vítězství Dřítně s D.Vodou 3 : 2 !!!

Odmakejte ve čtvrtek poslední trénink venku a nechte v pátek na hřišti všechno co umíte!! V sobotu odpoledne se sejdeme na podzimní dokopné.