ŠULC   TROJOVSKÝ    ZOUBEK   ŠKARDA ( 36´BEDNÁŘ )

LISÝ  BENDL ( 55´BRUDNA )  PAPÁČEK  ( 70´PATROVSKÝ )

HELLER ( 70´NAVRÁTIL )  VOHRNA  MOTL ( 80´HUML)

PFLEGER

Muži sice nevstoupili do zápasu v Březové ideálně a hned ve druhé minutě prohrávali 1 : 0 , ale během několika málo minut se po ideálním centru Bendla prosadil Motl , záhy si oba role vyměnili ,  Bendl parádně trefil šibenici a bylo otočeno na 1 : 2 . V té době jsme hráli velmi dobře a měli jsme několik příležitostí odskočit domácím o dvě branky , což by bylo hodně pozitivní . Jenže třetí branky nepřišla a domácí opět po standartní situaci chvíli před odchodem do kabin srovnali na 2 : 2 . Druhá půle už nebyla z naší strany tak dobrá . Velmi záhy musel ze hřiště indisponovaný Bendl a domácí začali mít navrch . Po rychlém protiútoku znovu otočil skóre domácí Vaněček a domácí byli na koni . Za chvíli přišla jejich čtvrtá trefa a bylo rozhodnuto . V závěru se ještě parádně trefil Navrátil , ale na zvrat už bylo pozdě

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Pečlivě jsme se připravovali na úvod utkání , ale paradoxně jsme inkasovali hned z prvního protiútoku domácích . Pak jsme se herně zvedli , skóre otočili , ale bohužel jsme nepřidali třetí branku , která by dala utkání úplně jiný směr . nemáme ani bod , ale musíme se co nejdříve oklepat a přepečlivě se připravit na Soběslav . V sobotu se musíme vymáčknout ze všech sil a doma bodovat !