Výsledky- III. Arko-Trophy
Junioři [8 km]
pořadí | celkově | číslo | jméno | team | ročník | výkon | body |
1 | 3 | 61 | Beneš Viktor | Nové Město na Moravě | 96 | 00:41:25 | 70,00 |
Muži A [10 km, 700 m převýšení]
pořadí | celkově | číslo | jméno | team | ročník | výkon | body |
1 | 2 | 3 | Flegl Vlastimil | Vrchlabí | 86 | 00:44:25 | 70,00 |
2 | 4 | 4 | Mareš Jiří | Kerteam | 87 | 00:44:34 | 62,00 |
3 | 6 | 1 | Kaleta Daniel | Hrádek ve Slezsku | 82 | 00:46:00 | 54,00 |
4 | 8 | 2 | Bidmon Jiří | Žakis Team | 93 | 00:47:52 | 48,00 |
5 | 9 | 10 | Turek Martin | Žakis Team | 80 | 00:48:28 | 44,00 |
6 | 10 | 5 | Chlubna Jan | SK Nové Město na Moravě | 84 | 00:50:49 | 40,00 |
7 | 12 | 6 | Kačín Miroslav | Kecka Kanice | 79 | 00:53:19 | 38,00 |
8 | 14 | 7 | Herbs Jan | Vrchaři Vrchlabí | 75 | 00:59:03 | 36,00 |
9 | 15 | 9 | Bradáč Jiří | Žďár nad Sázavou | 82 | 01:01:59 | 34,00 |
10 | 16 | 8 | Sobotka Jan | neregistrován | 75 | 01:07:15 | 32,00 |
Muži B [10 km, 700 m převýšení]
pořadí | celkově | číslo | jméno | team | ročník | výkon | body |
1 | 1 | 21 | Žák Jiří | TECHNIKA Brno EXTREME | 71 | 00:43:53 | 70,00 |
2 | 3 | 23 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:44:32 | 62,00 |
3 | 5 | 46 | Pohanka Jiří | Pohledec | 65 | 00:45:13 | 54,00 |
4 | 7 | 25 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:46:55 | 48,00 |
5 | 11 | 24 | Bětík Miroslav | KVS Pozlovice | 72 | 00:52:03 | 44,00 |
6 | 13 | 22 | Buchta Pavel | Nové Město na Moravě | 64 | 00:55:58 | 40,00 |
Muži C [8 km]
pořadí | celkově | číslo | jméno | team | ročník | výkon | body |
1 | 1 | 42 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:39:54 | 70,00 |
2 | 2 | 41 | Vanta Josef | SK Hronov | 62 | 00:40:52 | 62,00 |
3 | 5 | 45 | Štefek Jaroslav | Hranice | 62 | 00:42:02 | 54,00 |
4 | 6 | 43 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:43:04 | 48,00 |
5 | 8 | 44 | Chroust Jan | SČK Krásná Lípa | 60 | 00:46:50 | 44,00 |
Muži D [8 km]
pořadí | celkově | číslo | jméno | team | ročník | výkon | body |
1 | 4 | 71 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 00:41:48 | 70,00 |
2 | 7 | 70 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 00:45:13 | 62,00 |
3 | 9 | 72 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:48:12 | 54,00 |
4 | 10 | 75 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:51:56 | 48,00 |
5 | 11 | 73 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 00:55:29 | 44,00 |
6 | 12 | 74 | Vodička Jan | Radslavice | 45 | 00:57:25 | 40,00 |
Muži E [6 km]
pořadí | celkově | číslo | jméno | team | ročník | výkon | body |
1 | 8 | 76 | Kaleta Karel | Hrádek ve Slezsku | 43 | 00:36:28 | 70,00 |
2 | 14 | 78 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:42:07 | 62,00 |
3 | 17 | 77 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:46:08 | 54,00 |
4 | 18 | 80 | Bradáč Alois | Orel Žďár nad Sázavou | 40 | 01:04:27 | 48,00 |
- | - | 79 | Ondrák Bohumír | SK Nové Město na Moravě | 36 | Nedoběhl/a | - |
Juniorky [6 km]
V této kategorii neběžel žádný závodník.
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A [6 km]
pořadí | celkově | číslo | jméno | team | ročník | výkon | body |
1 | 1 | 83 | Gregorová Kamila | Salomon Team | 81 | 00:27:27 | 70,00 |
2 | 3 | 81 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 00:32:27 | 62,00 |
3 | 9 | 82 | Klampflová Hana | Vrchaři Vrchlabí | 93 | 00:36:48 | 54,00 |
Ženy B [6 km]
pořadí | celkově | číslo | jméno | team | ročník | výkon | body |
1 | 2 | 88 | Milesová Iva | PSK Olymp Praha | 77 | 00:28:51 | 70,00 |
2 | 5 | 86 | Krátká Anna | Hvězda SKP Pardubice | 69 | 00:33:23 | 62,00 |
3 | 6 | 87 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:34:25 | 54,00 |
4 | 13 | 89 | Marshallová Monika | Nové Město na Moravě | 70 | 00:40:48 | 48,00 |
Ženy C [6 km]
pořadí | celkově | číslo | jméno | team | ročník | výkon | body |
1 | 4 | 92 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 00:33:07 | 70,00 |
2 | 10 | 93 | Klampflová Eva | Vrchaři Vrchlabí | 64 | 00:37:33 | 62,00 |
3 | 11 | 91 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:38:08 | 54,00 |
4 | 16 | 94 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:45:47 | 48,00 |
Ženy D [6 km]
pořadí | celkově | číslo | jméno | team | ročník | výkon | body |
1 | 7 | 96 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:35:09 | 70,00 |
2 | 12 | 97 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:40:14 | 62,00 |
3 | 15 | 98 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:44:17 | 54,00 |
Význam sloupců: 1 - pořadí v kategorii, 2 - celkové pořadí, 3 - startovní číslo, 4 - jméno, 5 - team, 6 - ročník, 7 - cílový čas, 8 - získané body
Celkové pořadí mužů na hlavní trati
pořadí | celkově | číslo | jméno | team | ročník | výkon | body |
1 | MB | 21 | Žák Jiří | TECHNIKA Brno EXTREME | 71 | 00:43:53 | 70,00 |
2 | MA | 3 | Flegl Vlastimil | Vrchlabí | 86 | 00:44:25 | 62,00 |
3 | MB | 23 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:44:32 | 54,00 |
4 | MA | 4 | Mareš Jiří | Kerteam | 87 | 00:44:34 | 48,00 |
5 | MB | 46 | Pohanka Jiří | Pohledec | 65 | 00:45:13 | 44,00 |
6 | MA | 1 | Kaleta Daniel | Hrádek ve Slezsku | 82 | 00:46:00 | 40,00 |
7 | MB | 25 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:46:55 | 38,00 |
8 | MA | 2 | Bidmon Jiří | Žakis Team | 93 | 00:47:52 | 36,00 |
9 | MA | 10 | Turek Martin | Žakis Team | 80 | 00:48:28 | 34,00 |
10 | MA | 5 | Chlubna Jan | SK Nové Město na Moravě | 84 | 00:50:49 | 32,00 |
11 | MB | 24 | Bětík Miroslav | KVS Pozlovice | 72 | 00:52:03 | 30,00 |
12 | MA | 6 | Kačín Miroslav | Kecka Kanice | 79 | 00:53:19 | 28,00 |
13 | MB | 22 | Buchta Pavel | Nové Město na Moravě | 64 | 00:55:58 | 26,00 |
14 | MA | 7 | Herbs Jan | Vrchaři Vrchlabí | 75 | 00:59:03 | 24,00 |
15 | MA | 9 | Bradáč Jiří | Žďár nad Sázavou | 82 | 01:01:59 | 22,00 |
16 | MA | 8 | Sobotka Jan | neregistrován | 75 | 01:07:15 | 20,00 |
Celkové pořadí žen na hlavní trati
pořadí | celkově | číslo | jméno | team | ročník | výkon | body |
1 | ZA | 83 | Gregorová Kamila | Salomon Team | 81 | 00:27:27 | 70,00 |
2 | ZB | 88 | Milesová Iva | PSK Olymp Praha | 77 | 00:28:51 | 62,00 |
3 | ZA | 81 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 00:32:27 | 54,00 |
4 | ZC | 92 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 00:33:07 | 48,00 |
5 | ZB | 86 | Krátká Anna | Hvězda SKP Pardubice | 69 | 00:33:23 | 44,00 |
6 | ZB | 87 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:34:25 | 40,00 |
7 | ZD | 96 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:35:09 | 38,00 |
8 | ZA | 82 | Klampflová Hana | Vrchaři Vrchlabí | 93 | 00:36:48 | 36,00 |
9 | ZC | 93 | Klampflová Eva | Vrchaři Vrchlabí | 64 | 00:37:33 | 34,00 |
10 | ZC | 91 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:38:08 | 32,00 |
11 | ZD | 97 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:40:14 | 30,00 |
12 | ZB | 89 | Marshallová Monika | Nové Město na Moravě | 70 | 00:40:48 | 28,00 |
13 | ZD | 98 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:44:17 | 26,00 |
14 | ZC | 94 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:45:47 | 24,00 |