VÝSLEDKY
STRÁNECKÝ BĚH VÝSLEDKOVÁ LISTINA
4. ROČNÍK Datum: sobota 5. dubna 2014
Běžců celkem: 78 Dlouhá trať: 63 Cvrčci: 15 Chodci: 23
Ke stažení na tomto odkazu:
www.tk-r.org/files/Vysledkova_listina_2014.pdf
Výsledková listina - celkem | |
POŘADÍ | ČÍSLO JMÉNO ČAS TEAM |
1 | 1 - Michal Michálek - 0:19:00 |
2 | 16 - Václav Koláčný - 0:20:19 |
3 | 71 - Pavel Mráček ml. - 0:20:55 (Kola Dertl) |
4 | 62 - Martin Kauler - 0:21:52 (TJ Sokol Mšeno) |
5 | 77 - Václav Mráz - 0:22:19 (ASK Slavia Praha) |
6 | 65 - Lukáš Líman - 0:22:28 (TJ Liaz Vehlovice) |
7 | 41 - Karel Nový - 0:22:36 (Luigi Cocotti) |
8 | 66 - Vladimír Bernard - 0:22:41 (Hasiči) |
9 | 68 - Václav Nekvasil - 0:22:58 (KVM Mělník) |
10 | 72 - Jana Lenčová - 0:23:17 |
11 | 86 - Vladimír Dlouhý - 0:23:24 (Dlouháni Roudnice) |
12 | 47 - Martin Krejča - 0:23:44 (Luigi Cocotti) |
13 | 7 - Pavel Mráček st. - 0:24:07 (TJ Sokol Mšeno) |
14 | 83 - Josef Navrátil - 0:24:26 |
15 | 3 - Ctibor Kačer - 0:25:05 (AC Chrti) |
16 | 10 - Lukáš Paluska - 0:25:14 (Defekt team) |
17 | 14 - Linda Bartošová - 0:25:24 (TJ Sokol) |
18 | 51 - Jiří Stránský - 0:25:28 |
19 | 88 - Zuzana Dlouhá - 0:26:07 (Dlouháni Roudnice) |
20 | 43 - Vlastimil Tuťálek - 0:26:14 |
21 | 85 - Jan Kašpárek - 0:26:49 |
22 | 46 - Martina Píšová - 0:27:11 (Luigi Cocotti) |
23 | 96 - Aleš Dvořák - 0:27:15 |
24 | 49 - Michal Stránský - 0:27:29 |
25 | 90 - Nela Čížková - 0:27:30 |
26 | 57 - Petr Valda - 0:27:37 (Luigi Cocotti) |
27 | 98 - Vítězslav Hvolek - 0:27:47 |
28 | 93 - Luboš Švácha - 0:27:54 (TJ Sokol Mšeno) |
29 | 64 - Ondřej Hájek - 0:28:02 |
30 | 61 - Jaroslav Novák - 0:28:05 |
31 | 67 - Anita Nekvasilová - 0:28:13 |
32 | 50 - Jiří Hofman - 0:28:16 |
33 | 42 - Josef Ulman - 0:28:29 |
34 | 81 - Jana Lenčová - 0:29:29 |
35 | 53 - Stanislav Melichar - 0:29:53 (Luigi Cocotti) |
36 | 84 - Jan Polák - 0:30:07 |
37 | 94 - Jana Pěknicová - 0:30:12 |
38 | 82 - Miroslava Žárová - 0:30:13 |
39 | 6 - Gabriela Paclíková - 0:30:17 |
40 | 70 - Jiří Plecháček - 0:30:25 (MARATONSTAV) |
41 | 4 - Ivo Kyral - 0:30:38 |
42 | 44 - Karel Novotný - 0:30:39 (Defekt Team) |
43 | 5 - Michaela Tylová - 0:30:46 (Stránka) |
44 | 15 - Martina Stiborová - 0:31:03 |
45 | 89 - Tereza Dlouhá - 0:31:47 (Dlouháni Roudnice) |
46 | 48 - Petra Stránská - 0:32:42 |
47 | 54 - Michal Fér - 0:32:54 |
48 | 59 - Eva Skalová - 0:33:02 |
49 | 8 - Tomáš Krejčí - 0:33:21 (Domov seniorů) |
50 | 18 - Vojtěch Ježek - 0:35:05 |
51 | 91 - Pavel Nevyhoštěný - 0:35:39 (Restaurace U Jesetera) |
52 | 17 - Radka Ježková - 0:35:47 |
53 | 58 - Míla Valdová - 0:36:09 (Luigi Cocotti) |
54 | 13 - Ladislav Živný - 0:36:44 |
55 | 63 - Šárka Hájková - 0:37:01 |
56 | 60 - Jana Nováková - 0:37:25 |
57 | 9 - Veronika Luke - 0:37:31 |
58 | 56 - Barbora Doležalová - 0:37:39 (Farma GG) |
59 | 52 - Anna Hoťová - 0:38:30 |
60 | 100 -Damaris Férová - 0:38:30 |
61 | 55 - Věra Limberková - 0:38:56 |
62 | 69 - Tereza Mráčková - 0:42:45 |
63 | 45 - Karel Novotný - 0:43:34 (Defekt Team) |
Výsledková listina - Vložený závod ženy A: | |
1 | 72 - Jana Lenčová - 0:23:17 |
2 | 88 - Zuzana Dlouhá - 0:26:07 (Dlouháni Roudnice) |
3 | 94 - Jana Pěknicová - 0:30:12 |
4 | 6 - Gabriela Paclíková - 0:30:17 |
5 | 15 - Martina Stiborová - 0:31:03 |
6 | 89 - Tereza Dlouhá - 0:32:47 (Dlouháni Roudnice) |
7 | 17 - Radka Ježková - 0:35:47 |
8 | 63 - Šárka Hájková - 0:37:01 |
9 | 9 - Veronika Luke - 0:37:31 |
10 | 52 - Anna Hoťová - 0:38:30 |
11 | 100 -Damaris Férová - 0:38:30 |
12 | 55 - Věra Limberková - 0:38:56 |
Výsledková listina - Vložený závod ženy B: | |
1 | 46 - Martina Píšová - 0:27:11 (Luigi Cocotti) |
2 | 67 - Anita Nekvasilová - 0:28:13 |
3 | 81 - Jana Lenčová - 0:29:29 |
4 | 82 - Miroslava Žárová - 0:30:13 |
5 | 48 - Petra Stránská - 0:32:42 |
6 | 59 - Eva Skalová - 0:33:02 |
7 | 58 - Míla Valdová - 0:36:09 (Luigi Cocotti) |
8 | 60 - Jana Nováková - 0:37:25 |
Výsledková listina - Vložený závod muži A: | |
1 | 16 - Václav Koláčný - 0:20:19 |
2 | 77 - Václav Mráz - 0:22:19 (ASK Slavia Praha) |
3 | 65 - Lukáš Líman - 0:22:28 (TJ Liaz Vehlovice) |
4 | 41 - Karel Nový - 0:22:36 (Luigi Cocotti) |
5 | 68 - Václav Nekvasil - 0:22:58 (KVM Mělník) |
6 | 3 - Ctibor Kačer - 0:25:05 (AC Chrti) |
7 | 96 - Aleš Dvořák - 0:27:15 |
8 | 49 - Michal Stránský - 0:27:29 |
9 | 64 - Ondřej Hájek - 0:28:02 |
10 | 50 - Jiří Hofman - 0:28:16 |
11 | 53 - Stanislav Melichar - 0:29:53 (Luigi Cocotti) |
12 | 84 - Jan Polák - 0:30:07 |
13 | 54 - Michal Fér - 0:32:54 |
14 | 18 - Vojtěch Ježek - 0:35:05 |
15 | 13 - Ladislav Živný - 0:36:44 |
Výsledková listina - Vložený závod muži B: | |
1 | 1 - Michal Michálek - 0:19:00 |
2 | 66 - Vladimír Bernard - 0:22:41 (Hasiči) |
3 | 47 - Martin Krejča - 0:23:44 (Luigi Cocotti) |
4 | 57 - Petr Valda - 0:27:37 (Luigi Cocotti) |
5 | 98 - Vítězslav Hvolek - 0:27:47 |
Výsledková listina - Vložený závod muži C: | |
1 | 86 - Vladimír Dlouhý - 0:23:24 (Dlouháni Roudnice) |
2 | 51 - Jiří Stránský - 0:25:28 |
3 | 43 - Vlastimil Tuťálek - 0:26:14 |
4 | 61 - Jaroslav Novák - 0:28:05 |
5 | 4 - Ivo Kyral - 0:30:38 |
Výsledková listina - Vložený závod muži D: | |
1 | 83 - Josef Navrátil - 0:24:26 |
2 | 42 - Josef Ulman - 0:28:29 |
3 | 70 - Jiří Plecháček - 0:30:25 (MARATONSTAV) |
Výsledková listina - Mšenský přebor ženy A: | |
1 | 90 - Nela Čížková - 0:27:30 |
2 | 5 - Michaela Tylová - 0:30:46 (Stránka) |
3 | 56 - Barbora Doležalová - 0:37:39 (Farma GG) |
4 | 69 - Tereza Mráčková - 0:42:45 |
Výsledková listina - Mšenský přebor ženy B: | |
1 | 14 - Linda Bartošová - 0:25:24 (TJ Sokol) |
Výsledková listina - Mšenský přebor muži A | |
1 | 71 - Pavel Mráček ml. - 0:20:55 (Kola Dertl) |
2 | 62 - Martin Kauler - 0:21:52 (TJ Sokol Mšeno) |
3 | 10 - Lukáš Paluska - 0:25:14 (Defekt team) |
4 | 85 - Jan Kašpárek - 0:26:49 |
5 | 45 - Karel Novotný - 0:43:34 (Defekt Team) |
Výsledková listina - Mšenský přebor muži B: | |
1 | 7 - Pavel Mráček st. - 0:24:07 (TJ Sokol Mšeno) |
2 | 93 - Luboš Švácha - 0:27:54 (TJ Sokol Mšeno) |
3 | 44 - Karel Novotný - 0:30:39 (Defekt Team) |
4 | 8 - Tomáš Krejčí - 0:33:21 (Domov seniorů) |
5 | 91 - Pavel Nevyhoštěný - 0:35:39 (Restaurace U Jesetera) |