Příspěvky

Výsledky XIX. ročníku - 2. 8. 2023

2. 8. 2023

19. ročník Rozdělovského čtvrtmaratonu přilákal přes děštivé počasí 19 žen a 52 mužů.

Nejrychlejším mužem byl letos Martin Růžička (Tuchlovice) s časem 37:33 a nejrychlejší ženou Klára Ničová (Maratón Klub Kladno) s časem 43:59.

Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky | Komentářů: 0

Výsledky XVIII. ročníku - 3. 8. 2022

3. 8. 2022

18. ročník Rozdělovského čtvrtmaratonu přilákal 16 žen a 55 mužů, což je jedna z nižích účastí v historii závodu, způsobená jistě nepříjemně teplým počasím.

Nejrychlejším mužem byl letos Petr Píša (Maratón Klub Kladno) s časem 37:33 a nejrychlejší ženou Klára Ničová (Sokol Slaný) s časem 45:59.

Výsledky XVII. ročníku - 4. 8. 2021

4. 8. 2021

Na start 17. ročníku Rozdělovského čtvrtmaratonu se postavilo 81 mužů a 27 žen. Na trati museli překonat dva padlé stromy, počasí ovšem bylo příjemné, pod mrakem a okolo dvaceti stupňů.

V kategorii žen do 54 let vylepšila Jitka Šulcová z Maratón klubu Kladno o téměř minutu traťový rekord Lenky Bayerové z roku 2014 a v kategorii žen nad 55 let posunula nejlepší zaznamenaný čas o více než tři minuty Anita Veselá z SDH Chloumek (který od roku 2018, kdy byla tato kategorie poprvé ustanovena, držela Hana Breburdová).

Výsledky XVI. ročníku

5. 8. 2020

Na start 16. ročníku Rozdělovského čtvrtmaratonu se postavilo 70 mužů a 19 žen. V kategorii mužů nad 70 let překonal o více než dvě minuty traťový rekord Pepíka Hlusičky z roku 2008 Sláva Pilík, a to časenm 46:58.

Výsledky XV. ročníku

7. 8. 2019

Na start 15. ročníku Rozdělovského čtvrtmaratonu se postavilo 83 mužů a 31 žen. V deštivém počasí se podařilo Kateřině Kratochvílové Kriegelové překonat téměř o 3 minuty vlastní, 8 let starý, traťový rekord časem 0:39:28.

Výsledky XIV. ročníku (8. 8. 2018)

26. 4. 2019

Na start se postavilo 72 mužů a 19 žen.

Výsledky XIII. ročníku (9. 8. 2017)

22. 8. 2017

Tajnou prémii ředitele závodu pro prvního běžce na Kameňáku získal stejně jako loni Filip Havel (ELNA Počerady), do cíle doběhl čtvrtý (na rozdíl od loňska, kdy si první místo udržel).

Na start hlavního závodu se postavilo 98 mužů (stejně jako loni) a 35 žen (o čtyři víc než loni).

Výsledky XII. ročníku (10. 8. 2016)

10. 8. 2016

Tajnou prémii ředitele závodu pro prvního běžce na Kameňáku získal Filip Havel, který byl první i v cíli.

Závodníků startovalo 129 (98 mužů a 31 žen).

Výsledky XI. ročníku - 2015

13. 8. 2015

Tajnou prémii ředitele závodu pro prvního běžce na Kameňáku získal Ondra Čadek, který byl první i v cíli.

Závodníků startovalo 127 (101 mužů a 26 žen), jeden nedokončil.

Výsledky X. ročníku - 2014

16. 8. 2014

Tajnou prémii ředitele závodu pro prvního běžce na Kameňáku  získal Ondra Čadek, který byl první i v cíli.