OŠH seniorov Dražkovce 2013-výsledky
V Ý S L E D K Y
športových disciplín z Okresných športových hier, konaných dňa 08.júna 2013
Ž e n y
beh na 50 m - do 65 r. /súťažilo 8/
I. miesto: Ďurigová Viera ZO Vrícko
II. miesto: Lysičanová Oľga Vrútky
III. miesto: Kocholová Eva Turany
nad 65 r. /súťažili 2/
I. miesto: Vanková Anna ZO MT-Ľadoveň
II. miesto: Dodoková Anna T. Kľačany
nad 7O r. /súťažili 3/
I. miesto: Majeríková Marta MT – Sever
II. miesto: Figurová Valéria MT – Stred
III. miesto: Barcárová Anna MT – Sever
beh na 200 m – do 65 rokov /nesúťažil nik/
nad 65 rokov /súťažila 1/
I. miesto: Vanková Anna ZO MT – Ľadoveň
hod kriketovou loptičkou do diaľky
do 65 rokov /súťažili 13/
I. miesto: Kocholová Eva ZO Turany
II. miesto: Balková Jela
III. miesto: Mikovčáková Vilma MT- Stred
do 7O rokov /súťažilo 14/
I. miesto: Lacková Vlasta ZO MT - Záturčie
II. miesto: Valocká Jozefína MT - Záturčie
III. miesto: Ciklamíniová Viera MT - Ľadoveň
nad 7O rokov /súťažilo 8/
I. miesto: Filcová Zuzana ZO MT č. 2
II. miesto: Cesneková Jana MT - Záturčie
III. miesto: Lettrichová Ľudmila MT - Stred
hod kriketovou loptičkou na cieľ
do 65 rokov /súťažilo 5/
I. miesto: Lysičanová Oľga ZO Vrútky
II. miesto: Jančová Darina Kláštor p.Zn.
III. miesto: Rusnáková Viera Sučany
od 65 do 7O rokov /súťažilo 6/
I. miesto: Kľučiarová Anna ZO Kláštor p.Zn.
II. miesto: Ciklamíniová Viera MT- Ľadoveň
III. miesto: Mrázová Mária MT - Sever
nad 70 rokov /súťažili 4/
I. miesto: Krajaňáková Júlia ZO MT-Záturčie
II. miesto: Figurová Valéria MT - Stred
III. miesto: Sopociová Irena MT-Záturčie
hod váľkom
do 65 rokov /súťažilo 17/
I. miesto: Ďurigová Viera ZO Vrícko
II. miesto: Mikovčáková Vilma MT-Stred
III. miesto: Lacková Oľga MT-Ľadoveň
od 65 do 7O rokov /súťažilo 14/
I. miesto: Lacková Vlasta ZO MT - Záturčie
II. miesto: Valocká Jozefína MT-Záturčie
III. miesto: Sekerková Jela MT-Záturčie
nad 70 rokov /súťažilo 14/
I. miesto: Filcová Zuzana ZO MT č. 2
II. miesto: Letrichová Ľudmila MT-Stred
III. miesto: Hladíková Marta MT č. 2
streľba so vzduchovej pušky /súťažilo 15/
I.miesto: Betinská Margita ZO MT č. 2
II.miesto: Dularová Anna MT č. 2
III.miesto: Tomčányiová Ľubica MT č. 2
M u ž i
beh na 6O m
do 65 r. /súťažil 1/
I. miesto: Švajda Štefan ZO Vrútky
od 65 do 70 r. /súťažil 1/
I. miesto: Ing. Rafaj Peter Dražkovce
nad 70 r. /súťažili 2/
I. miesto: Plavucha Ján T.Kľačany
II. miesto: Kusý Štefan MT - Sever
beh na 300 m
do 65 r. /súťažil 1/ I. miesto: Švajda Štefan ZO Vrútky
od 65 – 70 r. /súťažili 2/
I. miesto: Ing. Rafaj Peter ZO Dražkovce
II. miesto: Majer Slavomír MT Stred
nad 70 r. /súťažil 1/
I. miesto: Plavucha Ján T.Kľačany hod granátom do diaľky
do 65 rokov /súťažilo 5/
I. miesto: Bražina Peter ZO MT - Ľadoveň
II. miesto: Ďuriga Rudolf Vrícko
III. miesto: Karolčík Milan MT- Záturčie
od 65 do 70 rokov /súťažilo 11/
I. miesto: Chovan Viliam
II. miesto: Medzihradský Daniel ZO Vrícko
III. miesto: Ing. Pazdziurko Miroslav Vrícko
nad 70 rokov /nesúťažil nik/
hod granátom na cieľ
do 65 rokov /nesúťažil nik/
od 65 do 70 rokov /súťažili 5/
I. miesto: Ing.Bliska Ivan ZO Belá - Dulice
II. miesto: Ciiklamíni Igor MT – Záturčie
II. miesto: Rúfus Dušan Belá - Dulice
nad 70 rokov /súťažili 4/
I. miesto: Hlaváč Július MT - Stred
II. miesto: Karolčík Milan MT – Záturčie
III. miesto: Kuželka Milan MT – Stred
vrh guľou
do 65 rokov súťažili 2/
I. miesto: Surman Josef MT – vojaci
II. miesto: Bražina Peter ZO MT – Ľadoveň
od 65 do 70 rokov / súťažilo 6/
I. miesto: Hrivnák Jaroslav ZO MT - Stred
II. miesto: Ing.Pazdziurko Miroslav Vrícko
III. miesto: Ing. Bliska Ján Belá - Dulice
nad 70 rokov /súťažilo 2/
I. miesto: Ing. Bielčik Anton OO Turč.Teplice
II. miesto: Kusý Štefan ZO MT č. 2
streľba so vzduchovej pušky /súťažilo 35/
I. miesto: Žibrita Gabriel Vrícko
II. miesto: Ing.Banár Miroslav MT Stred
III. miesto: Hlaváč Július MT Stred