Příští utkání

sobota 27.4., TJ FC Ústrašín od 16:00, doma; sraz v 15:15

Minulé utkání

TJ Sokol Černovice - SK Obrataň – 2:5 (1:4)

V 16. kole OP jsme zajížděli k derby s nedalekými Černovicemi. Domácím se v letošní sezóně příliš nedaří, nachází se až na samém chvostu tabulky OP. I přes velice nepříznivé počasí jsme byli od úvodu utkání mnohem aktivnější, Černovice nás však ve 12. minutě zaskočili, když proměnili první slibnou akci. My jsme naštěstí dokázali během několika minut zareagovat, po odraženém míči z rohového kopu se prosadil náš kapitán J. Pavelec a vyrovnal tak na 1:1. Díky naší aktivní hře se nám podařilo do poločasu přidat další tři branky, skóroval M. Faltýnek, J. Přibyl a z přímého kopu F. Tomovič. Poločasový výsledek nám zajistil klid a ve druhé půli už se hrálo v pomalejším tempu. Po deseti minutách se prosadil ještě D. Kudrnáč. Domácí už pouze korigovali v 63. minutě na konečných 2:5. My jsme byli po většinu utkání lepším týmem a výhru jsme si jednoznačně zasloužili. Sokol výrazně omladil svůj tým, ale zatím si to ještě očividně nesedlo. Pokud budou chtít postoupit tabulkou výše, budou muset hru zlepšit.

Branky: J. Pavelec, M. Faltýnek, J. Přibyl, F. Tomovič, D. Kudrnáč

Sestava: J. Kalina – O. Pražák (85´ M. Heřman), J. Pavelec, P. Kudrnáč, L. Menšík – F. Tomovič, M. Faltýnek, P. Fišer, R. Opletal (68´ F. Hovorka) – D. Kudrnáč (70´ L. Vlach), J. Přibyl