SK Obrataň - TJ START Lukavec – 4:4 (2:1)

24. 10. 2021

Po čtrnáctidenní pauze jsme opět nastoupili k soutěžnímu utkání. Tentokrát jsme hostili Lukavec. Lukavec se nachází v dolní polovině tabulky, proto jsme cítili šanci získat na domácí půdě tři body a prolomit tak dlouhotrvající šňůru bez výhry. První polovina byla velice vyrovnaná, nám se podařilo skórovat po půl hodině hry, soupeř však vzápětí vyrovnal. Asi za pět minut jsme si vzali vedení zpět, když se podruhé prosadil F. Tomovič. Poločas tak vypadal velice slibně, vedli jsme 2:1. Do druhé půle jsme měli perfektní vstup, během několika minut zvyšoval F. Tomovič svým hatrikem na 3:1 a my byli vítězství zase o něco blíž. Bohužel Lukavec následně využil dvě své šance a bylo srovnáno. V 76. minutě se hlavou prosadil J. Pavelec a my jsme opět vedli. Ani toto vedení jsme však neudrželi, hosté pět minut před koncem vyrovnali na 4:4. S Lukavcem jsme si tak body z tohoto utkání asi zaslouženě rozdělili. Kromě výkonu velice produktivního F. Tomoviče je také nutno vyzdvihnout našeho brankáře F. Vilímka, který se vyznamenal několika perfektními zákroky. Doufejme, že předvedenou hru dokážeme přenést do dalšího utkání, kdy zajíždíme do letos zatím nebodujících Počátek.

Branky: F. Tomovič (3x), J. Pavelec

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, J. Pavelec, A. Pařil (77´ M. Vesecký), O. Pražák – M. Vlach (46´ P. Kudrnáč), P. Fišer, M. Kudrnáč, F. Hovorka (46´ R. Doležal) – L. Vlach (67´ D. Kudrnáč), F. Tomovič