VÝSLEDKY OD 15. DO 21. 1.
22. 1. 2018
NEDĚLE 21. LEDNA
STOLNÍ TENIS
DIVIZE
SKST Děčín A 1./41 - FILIPOV A 9./21 10 : 3
Body: Matas, Sobíšek po 3, Svěchota 2, čtyřhry 2 - Franěk 2, Neumann 1.
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA - 16. KOLO
Spliťáci 1./16/65 - Aspoň kilo 6./16/27 4 : 1
Růžový panteři - Retosáci 9./16/23 5 : 0
Růžový panteři 2./17/64,5 - Nic-moc 4 : 1 (předehra 17. K.)
Black horses 3./16/53,5 - Nic-moc 4./17/53,5 0 : 5
Ajznbóni 5./16/28 - Žihadla 8./16/23,5 4 : 1
Kobra 11 7./16/27 VOLNÝ LOS
ŠACHY
KRAJSKÝ PŘEBOR LK
TJ Biž. Jablonec n. N. 4./6/9 - Desko Liberec A 1./6/18 1,5 : 6,5
TJ Loko Liberec 7./6/7 - ŠK Zikuda Turnov C 2./6/15 1,5 : 6,5
ŠK Česká Lípa 8./6/7 - 1. Novoborský ŠK B 3./6/10 4 : 4
TJ Jiskra Tanvald 6./6/8 - ŠK Libštát 5./6/9 3,5 : 4,5
TJ Sp. Rokytnice n. J. 9./6/7 - ŠK Frýdlant 11./6/6 3 : 5
Desko Liberec B 12./6/3 - TJ KRÁSNÁ LÍPA 10./6/6 2,5 : 5,5
1. LIGA MLÁDEŽE skup. A - 7. a 8. KOLO
1. Novoborský ŠK - ŠK Chodov 9./8/7 6 : 0
ŠK K. Vary B 10./8/5 - 1. Novoborský ŠK 1./8/24 1,5 : 4,5
ŠK Smíchov 11./8/4 - Sp. Ústí n. L. A 2 : 4
Sp. Ústí n. L. A 2./8/21 - Sj Litoměřice 4 : 2
Sj Litoměřice 3./8/19 - Sp. Ústí n. L. B 12./8/1 6 : 0
S. Buštěhrad A 5./8/14 - ŠK Libštát 3 : 3
ŠK Libštát 4./8/14 - S. Buštěhrad B 8./8/7 1,5 : 4,5
EXTRALIGA - 5. a 6. KOLO hrané 13. - 14. 1.
ŠK Královo Pole 7./6/9 - 1. Novoborský ŠK 1./6/18 1,5 : 6,5
Výstav. Lysá n. L. 2./7/13 - ŠK Poruba 10./6/6 3 : 5
ŠK Zikuda Turnov 3./6/13 - BŠŠ Frýdek-Místek 8./6/8 6,5 : 1,5
1. Novoborský ŠK - Morav. Sl. Brno 6./7/10 7,5 : 0,5
Labort. Ostrava 5./6/12 - Výstav. Lysá n. L. 3,5 : 4,5
Tatran Litovel 12./6/0 - ŠK Zikuda Turnov 1,5 : 6,5
SOBOTA 20. LEDNA
LETECKÉ MODELÁŘSTVÍ
NEJSEVERNĚJŠÍ LIGA HÁZEDEL má v tento den dostaveníčko v MIKULÁŠOVICÍCH.
KUŽELKY
SEVEROČESKÁ DIVIZE - 13. KOLO
KOVO DĚČÍN A 11./8 - Trnovany B 1./22 1 : 7
NOVÝ BOR 2./18 - SK DĚČÍN 6./12 4 : 4
Louny 3./16 - ŠLUKNOV A 12./7 7 : 1
SKALICE A 4./16 - Spořice 8./12 6 : 2
Bohušovice B 5./15 - Jablonec A 7./12 1 : 7
Blíževedly 10./9 - Doksy 9./9 5 : 3
VOLEJBAL
EXTRALIGA ŽENY - 16. KOLO
Fénix Brno 10./17/0 - Prostějov 1./17/50 0 : 3
Olomouc 2./16/40 - Přerov 8./16/12 3 : 0
Ol. Praha 6./16/20 - Ostrava 3./17/34 3 : 0
LIBEREC 4./17/31 - Štenberk 9./16/9 3 : 0
Frýdek-Místek 7./16/19 - KP Brno 5./16/31 0 : 3
EXTRALIGA MUŽŮ - 16. KOLO
Č. Budějovice 1./16/42 - Zlín 8./16/16 3 : 1
Kladno 2./16/40 - Příbram 7./16/23 3 : 2 , KLD prohrávalo 0:2!
Praha 10./16/10 - Karlovarsko 4./16/37 0 : 3
ÚSTÍ n. L. 9./16/14 - Ostrava 6./16/24 1 : 3
LIBEREC 3./16/39 - Brno 5./14/28 3 : 0 v PO ČT SPORT
Od. Voda 12./15/4 - BENÁTKY 11./16/8 3 : 0
DOHRÁVKA 14. KOLA
Od. Voda - Brno odloženo na NE 18. 2.
2. LIGA MUŽŮ - 21. - 22. KOLO
Domažlice 6./22/27 - Příbram B 1./22/54 1 : 3, 0 : 3
ČESKÁ LÍPA 2./21/51 - Jirkov 9./22/22 3 : 2, 3 : 0
Plzeň 3./24/44 - Karlovarsko B 4./22/38 1 : 3, 3 : 0
Netolice 7./22/25 - Praga 5./21/28 3 : 1, 2 : 3
Modřany 10./22/20 - Chabařov. 8./24/24 3 : 0, 3 : 0
2. LIGA ŽEN - 21. - 22. KOLO
Chabařovice 1./22/54 - Třebín 9./22/12 3 : 0, 3 : 0
Mělník 2./22/51 - DĚČÍN 6./22/31 3 : 1, 0 : 3
Plzeň B 3./22/47 - ČVUT Praha 5./22/38 1 : 3, 3 : 0
Příbram 4./22/45 - 15. ZŠ Plzeň 8./22/23 3 : 0, 3 : 1
Žižkov B 7./22/28 - Litvínov 10./22/1 3 : 0, 3 : 0
FLORBAL
EXTRALIGA ŽENY - 17. KOLO
Kr. Vinohrady 12./17/9 - IT Již. město Pha 1./17/48 4 : 10 (1-3, 0-4, 3-3)
Panthers Pha 6./17/26 - Vítkovice 2./17/45 0 : 7 (0-2, 0-2 0-3)
Chodov Pha 3./17/44 - Střešovice 9./16/14 7 : 0 (0-0, 4-0, 3-0)
Ostrava 4./16/33 - Žídenice 8./17/15 7 : 2 (1-1, 3-0, 3-1)
Bohemians 5./17/26 - Olomouc 11./17/13 1 : 2 (0-1, 1-1, 0-0)
Jičín 7./17/16 - LIBEREC 10./17/14 6 : 7 PN (2-3, 1-2, 3-1; 0:0; 1-2)
DOHRÁVKA 15. KOLA
Ostrava - Střešovice odloženo na STŘ 24. 1. od 20.00
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ - 21. KOLO
BOLKA NEUSPĚLA S VÍTKOVICEMI VE FINÁLE POHÁRU A ANI V SL, NAVÍC S DEBAKLEM
Č. LÍPA 12./21/18 - Chodov 1./20/55 2 : 12 (0-4, 2-7, 0-1)
Ml. Boleslav 3./21/53 - Vítkovice 2./21/55 3 : 10 (2-3, 0-2, 1-5)
Sparta 4./21/39 - Pardubice 8./21/31 6 : 2 (2-2, 1-0 , 3-0) v PO ČT SPORT
Bohemians 6./21/35 - Otrokovice 5./21/35 6 : 5 PN (2-0, 2-4 , 1-1; 0:0; 3-1)
Brno 13./21/17 - Střešovice 7./21/31 3 : 4 PP (1-1, 2-1 , 0-1; 0:1)
Ostrava 9./20/22 - LIBEREC 10./21/20 8 : 5 (2-0, 3-3, 3-2)
Znojmo 11./21/19 - ÚSTÍ 14./21/8 10 : 4 (1-1, 6-0, 3-3)
DOHRÁVKA 5. KOLA
Chodov - Ostrava v ÚT 23. 1. od 18.00
PÁTEK 19. LEDNA
KUŽELKY
STŘEDA 17. LEDNA
PONDĚLÍ 15. LEDNA
STOLNÍ TENIS
OKRESNÍ PŘEBOR
KP LIBERECKÉHO KRAJE – 16. KOLO
Česká Lípa B 1./24 - SKALICE C 10./15 5 : 1 ST
Česká Lípa C 14./6 - Lok. Liberec B 2./24 2 : 4 ST
Blíževedly B 8./16 - Dyn. Liberec B 3./22 5 : 1 SO
Chrastava 7./16 - ŠLUKNOV B 4./22 1 : 5 ČT
Jablonec B 9./15 - Lok. Liberec A 6./18 5 : 1 ČT
SKALICE B 5./18 - Doksy B 11./11 6 : 0 PÁ
Doksy D 12./10 - Doksy C 13./7 1 : 5 ČT
STOLNÍ TENIS
KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘ. C
Litoměřice A 10./13/26 - SKST DĚČÍN B 1./13/52 6 : 12
Chem. Ústí 2./13/42 - BENEŠOV 5./13/36 9 : 9
Štětí B 3./13/38 - Kr. Březno A 11./13/26 6 : 12
Bechlín A 12./13/16 - Roudnice C 4./13/37 4 : 14
M. VELEŇ A 8./13/26 - FILIPOV B 6./13/30 12 : 6
SKP Ústí 7./13/28 - Terezín A 9./13/26 11 : 7
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ - 20. KOLO
Č. LÍPA 11./21/18 - Chodov 1./20/55 2 : 12 (0-4, 2-7, 0-1)
ČTVRTEK 18. LEDNA
VOLEJBAL
EXTRALIGA ŽENY - 15. KOLO
Prostějov 1./16/47 - Ol. Praha 7./15/17 3 : 1
KP Brno 5./15/28 - Olomouc 2./15/37 0 : 3
Ostrava 3./16/34 - Frýdek-Místek 6./15/19 3 : 1
Přerov 8./15/12 - LIBEREC 4./16/28 0 : 3
Štenberk 9./15/9 - Fénix Brno 10./16/0 3 : 0
DOHRÁVKA 13. K. Ostrava 3./15/31 - Olomouc 2./14/34 0 : 3 PO 15. 1.
PŘEDEHR. 17. K. Prostějov 1./15/44 - LIBEREC 5./15/25 3 : 0 NE 14 1.
VOLEJBAL
CEV Cup LIBEREC - Verona (ITA, 4. v SA 1) 1 : 3 (1. UTKÁNÍ)
CHALLENGE CUP Karlovarsko - Nafels (ŠVÝ, 3. v NLA) 1 : 3 (1. UTKÁNÍ)
ÚTERÝ 16. LEDNA
FLORBAL
POHÁR MUŽI - FINÁLE
Mladá Boleslav - Vítkovice 1 : 2 PN (0:1, 1:0, 0:0; PR 0:0; N 0:2) ČT SPORT
SEMIFINÁLE - hráno 4. 1.
Střešovice - Mladá Boleslav 2 : 4 (1:2, 0:1, 1:1)
Bohemians - Vítkovice 3 : 12 (1:2, 0:2, 2:8)
SKST Děčín D 8./17 - Sn VARNSDORF A 1./29 1 : 17 výsledek z 8. 1.
Sn VARNSDORF A 1./30 - Slavoj Děčín A 4./23 8 : 10
SKST Děčín C 2./25 - Sn VARNSDORF D 9./16
Markvartice 7./19 - Sn VARNSDORF B 3./27 1 : 17
Slavoj Děčín B 10./11 - Benešov n. Pl. 5./23 6 : 12
Sn VARNSDORF C 6./22 - SKST Děčín D 8./18 14 : 4
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA - 15. KOLO
Nic-moc 4./15/47,5 - Spliťáci 1./15/61 1 : 4
Ajznbóni 7./15/24 - Růž. panteři 2./15/55,5 0 : 5
Kobra 11 - Black horses 3./15/53,5 0 : 5
Aspoň kilo 6./15/26 - Kobra 11 5./16/27 1 : 4
Žihadla 9./15/22,5 - Retosáci 8./15/23 1 : 4
KULEČNÍK
LUŽICKÁ 1. LIGA 13. KOLO hrané od PÁ 12. do NE 14. 1.
KK Krkovička RBK 4./12/17 - Pilínkov LBC 1./12/20 1 : 5
RC Peklo VDF 2./13/18 - Astra club CL 9./12/8 4 : 2
U Koláče JNÉ 12./12/0 - ČL A MIM 3./11/17 0 : 6
Nic moc VDF 5./12/16 -U Jelena A VŠE 6./12/14 0 : 6
U Jelena B VŠE 7./12/12 - Mělník C VDF 11./12/6 4 : 2
Astráci CL 8./13/10 - Rybniště 10./11/6 2 : 4
LUŽICKÁ 2. LIGA - 13. KOLO hrané od PÁ 12. do NE 14. 1.
Tragédi ČKA 1./13/24 - BSC Mělník VDF 10./13/8 6 : 0
Pelikáni NBO 11./13/7 - Za humny LBC 2./13/19 2 : 4
U Pavla A KUNR. 3./13/19 U Pavla B KUNR. 12./13/2 6 : 0
Ciciny LESNÁ 7./13/12 - N. Jitrovník KRÁL. 4./13/17 4 : 2
U Jelena C VŠE 5./13/15 - Hopo HPO 8./13/11 4 : 2
Ťukálkové KRÁL. 6./13/13 - ČL B MIM 9./13/9 2 : 4
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář