Turnaje 2016/17

Velikonoční turnaj v Ledči nad Sázavou

Dne 25.3.2017 jsme se zúčastnili turnaje v Ledči nad Sázavou. Hrálo se systémem 3 x 12 minut hrubého času a systémem každý s každým. Týmy byly rozdělený do dvou skupin - modrý a červený. V každé skupině se zúčastnilo 5 týmů a každá skupina se počítala zvlášť. Oba týmy Motoru skončily na 5. místě.

Sestava Motoru - červený: Jelínek - Holub, Smejkal, Velek, Kaiseršot, Vincík, Janovský, Kutlák, Jokl, Holý

Sestava Motoru - modrý: Hřebík - Srnec, Zeman, Král, Svoboda O., Gruber, Komzák, Hojgr, Spolidoro

Výsledky Motoru:

Motor - červený:
Motor - Střelci  JH 3:11 (Vincík, Kaiseršot, Velek)
Motor - Kobra 8:16 (Smejkal 4, Kutlák 2, Holý, Jokl)
Motor - Ledeč nad Sázavu 4:14 (Kutlák, Janovský, Kaiseršot)
Motor - Liberec 4:14 ((Janovský 2, Kutlák, Holý)

Motor - modrý:
Motor - Střelci JH 2:6 (Zeman, Král)
Motor - Tábor 1:25 (Král)
Motor - Komenta 1:16 (Gruber)
Motor - Zbraslav 6:17 (Král 3, Gruber, Komzák, Zeman)

CZECH LEASE CUP ve Strakonicích

Ve dnech 18.-19.3.2017 jsme se zúčastnili turnaje CZECH LEASE CUP ve Strakonicích. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů, které byly rozdělené na A a B. Hrálo se systémem 3 x 15 minut hrubého času a systémem každý s každým. Každá třetina se počítala samostatně a na konci zápasů se jezdili nájezdy. Body týmů A a B se sčítaly. Kluci odehráli vyrovnané a pěkné zápasy. Vybojovali si pěkné 4. místo.

Sestava Motoru A: Jelínek - Bartuška, Svoboda, Přech, Dvořák, Kutlák, Velek, Čečetka, Smejkal, Hřebejk

Sestava Motoru B: Hřebík - Vincík, Kaiseršot, Zubr, Jokl, Holý, Plašilová, Komzák, Srnec, Zeman

O pohár Jiřího Lály v Soběslavi

Dne 11.3.20017 jsme se zúčastnili turnaje O pohár Jiřího Lály v Soběslavy. Turnaje se zúčastnily týmy Slávie Praha, Black Wings Linz, Soběslav a Kobra Praha. Hrálo se 2 x 20 minut hrubého času a systémem každý s každým. Každá polovina se počítala zvlášť. Týmy byly rozdělené na A a B. Tým A skončil na 4. místě a tým B skončil na 5. místě.

Sestava Motoru A: Jeřábek - Kamlach, Kouba, Smejkal, Holub, Vincík, Zubr, Jokl

Sestava Motoru B: Hajník - Srnec, Komzák, Gruber, Šťastný, Svoboda O., Spolidoro, Hojgr

Tým A:

Motor - Soběslav 2:4 (Zubr, Kouba)
Motor - Soběslav 3:7 (Kamlach 2, Smejkal)
Motor - Slávie 4:4 (Smejkal 2, Kamlach, Vincík)
Motor - Slavie 2:4 (Zubr, Vincík)
Motor - Linz 4:2 (Kamlach 2, Kouba, Jokl)
Motor - Linz 2:2 ( Zubr, Jokl)
Motor - Kobra 2:2 (Smejkal, Zubr)
Motor - Kobra 4:5 (Smejkal, Holub, Vincík, Jokl)

Tým B:

Motor - Soběslav 1:5 (Komzák)
Motor - Soběslav 2:10 (Gruber, Šťastný)
Motor - Slávie 0:13
Motor - Slávie 1:11 (Srnec)
Motor - Linz 2:11 (Gruber 2)
Motor - Linz 5:3 (Srnec 2, Gruber, Šťastný, Svoboda O.
Motor - Kobra 1:10 (Gruber)
Motor - Kobra 1:8 (Srnec)

Turnaj v Ostrově nad Ohří

Ve dnech 4.-5.3.2017 jsme se zúčastnili dvoudenního turnaje v Ostrově nad Ohří. Turnaje se zúčastnilo 13 týmů a hrálo se systémem každý s každým 1 x 15 minut. hrubého času. Turnaje se zúčastnily týmy HC Čerti Ostrov, HC Mariánské Lázně, HC Piráti Chomutov, HC Lev Slaný, HC Kralupy nad Vltavou, HŠ Be The BEST, HC Slavoj Zbraslav, HC Orlíci Uničov, HC Slovan Bratislava, HC Pilsen Wolves, HC Klatovy a Dáblíci HK Nový Jičín. První den kluci sehráli 8 zápasů a bylo na nich znát, že kluci brzo vstávali a projevilo se to na jejich výkonech. Druhý den kluci odehráli 4 zápasy, které odmakali a odehráli dobře. V turnaji jsme obsadili 8. místo.

Sestava Motoru: Kalina - Novotný, Bárta, Dvořák, Kamlach, Kouba, Velek, Hřebejk, Holub, Kaiseršot

HC Motor - HC Slavoj ZBraslav 1:5 (Bárta)
HC Motor - HC Pilsen Wolves 1:3 (Hřebejk)
HC Motor - HC Orlíci Uničov 2:5 (Holub, Velek)
HC Motor - HC Piráti Chomutov 3:3 (Hřebejk, Novotný, Kouba)
HC Motor - HC Klatovy 1:5 (Dvořák)
HC Motor - HŠ Be The BEST 3:6 (Hřebejk, Dvořák, Holub)
HC Motor - Ďáblíci HK Nový Jičín 3:7 (Hřebejk 2, Bárta)
HC Motor - HC Mariánské Lázně 4:3 (Dvořák 2, Hřebejk 2)
HC Motor - HC Čerti Ostrov 3:1 (Bárta, Hřebejk, Holub)
HC Motor - HC Kralupy nad Vltavou 3:4 (Bárta 3)
HC Motor - HC Slovan Bratislava 4:2 (Kamlach 2, Hřebejk, Bárta)
HC Motor - HK Lev Slaný 4:2 (Kouba, Kamlach, Bárta, Dvořák)

O Pohár Kooperativa arény v Plzni

Dne 11.2.2017 jsme se zúčastnili turnaje v Plzni. Hrálo se 3 x 10 minut hrubého času. Turnaj se zúčastnilo 8 týmů, které byly rozděleny do 2 skupin po čtyrech. V naši skupině jsme hráli s HC Pilsen Wolves, Hockey Tigers 55 a HC Slavia Praha bílá. Ve skupině jsme nevyhráli ani jeden zápas a skončili jsme poslední. Tím pádem jsme bojovali o 7-8. místo s týmem HC Slavia Praha - červená, který jsme bohužel také prohráli. I přes nepříznivé výsledky musím kluky pochválit, protože makali a měli ve hře dobré momenty.

Sestava Motoru: Hřebík - Novotný, Kamlach, Smejkal, Holub, Kouba, Janovský, Čečetka, Kaiseršot, Holý

Ve skupině:

HC Motor - HC Slavia Praha bílá  4:12 (Kamlach 2, Holub, Kaiseršot)¨

HC Motor - HC Pilsen Wolves 0:14

HC Motor - Hockey Tigers 55 1:10 (Kamlach)

O 7-8. místo:

HC Motor - HC Slavia Praha červená 2:5 (Janovský, Smejkal)

Slim cup v Českých Budějovicích

Dne 5.2.2017 jsme pořádali turnaj v Českých Budějovicíh. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů. Každý tým byl rozdělen do skupiny A a B. Každá skupina se hodnotila zvlášť. Turnaje se zúčastnily týmy Chomutova, Plzně, Sparty a Klatov. Hrálo se 2 x 15 minut a systémem každý s každým. Kluci odehráli pěkné a vyrovnané zápasy. Zápasy měly kvalitu a díky bojovnosti a týmovému výkonu tým A skončil na 1. místě a tým B skončil na krásném 2. místě. Turnaj hodnotím dobře, podařila se organizace a zároveň turnaj měl kvalitu po sportovní stránce.

Sestava Motoru A - Jelínek - Svoboda, Bartuška, Přech, Pýcha, Novotný, Dvořák, Kamlach, Čečetka, Velek

Sestava Motoru B - Hřebík - Janovský, Holub, Kouba, Kaiseršot, Zubr, Vincík, Holý, Jokl, Zeman

Tým A:

Motor : Chomutov 8:6 (Pýcha 4, Kamlach 2, Novotný, Svoboda)
Motor : Plzeň 12:3 (Velek 4, Pýcha 2, Dvořák 2, Kamlach, Svoboda, Novotný)
Motor : Sparta 7:5 (Přech 3, Svoboda 2, Bartuška, Novotný)
Motor : Klatovy 4:6 (Pýcha 2, Bartuška, Svoboda)

Tým B:

Motor : Chomutov 3:6  (Jokl 2, Holý)
Motor : Plzeň 3:4 (Kouba 2, Jokl)
Motor : Sparta 9:6 (Holý 3, Jokl 2, Holub 2, Janovský, Zubr)
Motor : Klatovy 9:3 (Kouba 3, Janovský 2, Holý, Kaiseršot, Holub, Zubr)

Turnaj v Ostrově

Dne 27.12.2016 jsme se zúčastnili turnaje v Ostrově. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů. Hrálo se 1 x 15 minut hrubého času a systémem každý s každým. Turnaje se zúčastnily týmy Klatov, Slaný, Rakovníka, Třemošné, Děčína a domácího Ostrova. Odehráli jsme pěkné a vyrovnané zápasy. Kluci vybojovali krásné 4. místo.

Sestava Motoru: Hřebík - Bárta, Holub, Velek, Kaiseršot, Vincík, Jokl, Zubr

Motor - Ostrov 1:2 (Bárta)
Motor - Třemošná 4:3 (Kaiseršot 2, Zubr, Velek)
Motor - Rakovník 1:1 (Bárta)
Motor - Slaný 6:3 (Vincík 2, Bárta 2, Velek, Zubr)
Motor - Klatovy 0:3
Motor - Děčín 4:2 (Bárta 3, Kaiseršot)

ČEZ Cup v Táboře

Dne 26.12.2016 jsme se zúčastnili turnaje v Táboře. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů. Hrálo se 2 x 20 minut hrubého času a systémem každý s každým. Každá polovina se počítala samostatně. Týmy byly rozdělený na A a B. Turnaje se zúčastnily týmy Soběslavy, Tábora a Střelci z Jindřichova Hradce. Tým A obsadil 3. místo a tým B obsadil 4. místo.

Sestava Motoru A: Jelínek - Pýcha, Přech, Dvořák, Kamlach, Smejkal, Čečetka,

Sestava Motoru B: Hajník - Vincík, Plašilová, Srnec, Šťastný, Komzák, Svoboda Ondřej, Spolidoro

Tým A
Motor  - Tábor  2:5 (Přech, Pýcha)
Motor  - Tábor  3:2 (Smejkal 2, Pýcha)
Motor  - Střelci JH 7:4 (Pýcha 3, Smejkal 2, Přech, Kamlach)
Motor  - Střelci JH 5:5 (Pýcha 3, Smejkal, Dvořák)

Turnaj na Hluboké nad Vltavou

Dne 26.11.2016 jsme se zúčastnili turnaje na Hluboké nad Vltavou, který byl pořádán Crazy týmem. Turnaj byl určený pro ročník 07, takže kluci hráli s o rok staršími soupeři. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů a byly rozdělené do dvou skupin. Hrálo se 2 x 20 minut hrubého času. Po vítězství ve skupině jsme hráli o první místo s týmem Buldoci Neratovice, který jsme prohráli a skončili tak na druhém místě. Tým Crazy, kde také hráli kluci z Motoru, skončil na 5. místě. Turnaj hodnotím jako dobrou zkušenost pro kluky. Předvedli dobrý týmový výkon a makali až do konce.

Sestava Motoru: Jelínek - Svoboda Václav, Bartuška, Přech, Pýcha, Bárta, Dvořák

Sestava Crazy: Hřebík - Mařík, Novotný, Kouba, Kamlach, Šmíd, Dušák

Hc Motor - Hc Strakonice 17:7 (Pýcha 5, Dvořák 4, Svoboda 3, Bárta 2, Přech 2, Bartuška)

Hc Motor - Hc Skláři Světlá nad Sázavou 9:6 (Pýcha 5, Svoboda 4)

Finále:

Hc Motor - Buldoci Neratovice 8:17 (Svoboda 3, Dvořák 2, Přech, Bartuška, Bárta)

Výsledky Crazy:

Crazy team - Hc Medvědi Český Krumlov 7:8 (Mařík 3, Kamlach 2, Šmíd, Dušák)

Crazy team - Buldoci Neratovice 9:12 (Mařík 6, Kamlach, Dušák, Šmíd)

o 5. místo:

Crazy team - Hc Strakonice 26:2 (Mařík 10, Dušák 6, Šmíd 4, Novotný 3, Kamlach 3)

Janečkův pohár v Hradci Králové

Dne 6.11.2016 jsme se zúčastnili turnaje v Hradci Králové. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů. Hrálo se 2 x 15 minut hrubého času a systémem každý s každým. Turnaje se zúčastnily týmy Jihlavy, Liberce, Olomouce a domácí Hradec Králové. Turnaj byl kvalitně obsazen a děti si zahrály kvalitní zápasy. Kluci obsadili 4. místo.

Sestava: Jelínek - Mařík, Bartuška, Novotný, Šrámek, Kamlach, Přech, Dvořák, Kouba, Janovský

Hc Motor – Hc Bilý tygři Liberec 6:11 (Mařík 4, Dvořák 2)

Hc Motor – Hc Dukla Jihlava 14:6 (Šrámek 5, Mařík 4, Dvořák 2, Novotný, Přech, Bartuška)

Hc Moror – Hc Mountfield Hradec Králové 5:13 (Mařík 3, Bartuška, Kamlach)

Hc Motor – Hc Olomouc 6:8 (Přech 2, Mařík 2, Dvořák, Bartuška)

„O POHÁR MĚSTA UNIČOVA" v Uničově

Dne 27.10.2016 jsme se zúčastnili turnaje v Uničově O POHÁR MĚSTA UNIČOV". Jednalo se o mezinárodní turnaj. Zúčastnilo se 12 týmu a z toho byly 2 týmy ze Slovenska a jeden tým z Maďarska. Týmy byly rozděleny do 3 skupin a hrálo se systémem 2 x 15 minut hrubého času. Každá třetina se počítala samostatně. Ve skupině jsme skončili třetí za Vitkovicemi a Uničovem. Tím pádem jsme bojovali o 7-9. místo s Kometou Brno a s Černými vlky, které také skončili třetí ve svých skupinách. Nakonec se klukům podařilo vybojovat 7. místo. Turnaj byl kvalitně obsazen a kluci si zahráli dobré a kvalitní zápasy.

Sestava: Jelínek - Pýcha, Bartuška, Svoboda, Novotný, Přech, Bárta, Čečetka, Holub, Zubr

Výsledky Motoru ve skupině:

Motor – Vítkovice 1:3 (Bartuška)
Motor – Vítkovice 1:3 (Pýcha)
Motor – DAB DUNAÚJVÁROS  4:3 (Přech 2, Bartuška, Pýcha)
Motor –
DAB DUNAÚJVÁROS  7:1 (Pýcha 2, Čečetka 2, Svoboda, Přech, Bartuška)
Motor – Uničov 0:5
Motor – Uničov 2:6 (Novotný, Holub)

Boj o 7. místo:
Motor – Kometa Brno 0:3
Motor – Kometa Brno 4:1 (Pýcha 2, Čečetka, Bárta)
Motor – Černí Vlci 4:3 (Bartuška 2, Zubr, Svoboda)
Motor – Černí Vlci 3:2 (Svoboda 2, Pýcha)

BERNARD CUP v Humpolci

Ve dnech 10.-11.9.2016 jsme se zúčastnili turnaje v Humpolci. Turnaj byl velice dobře obsazen. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Hrálo se systémem 2 x 20 minut hrubého času. Obě poloviny byly hodnoceny jako dva samostatné zápasy. Chlapci předvedli dobré výkony a kromě zápasu s Jihlavou jsme byli vždy lepším týmem. Skupina byla velice vyrovnaná. Díky dvěma porážkám s Jihlavou a třem remízám jsme skončili na 4. místě ve skupině. Tím pádem jsme hráli o sedmé místo. Chlapci podali velice dobrý a bojovný výkon a díky výhře jsme obsadili 7. místo. Turnaj bych ohodnotil i přes 7. místo jako velice úspěšný, protože děti odehráli velice kvalitní zápasy a podali v nich dobré výkony.

Sestava: Zubr - Pýcha, Svoboda, Přech, Bartuška, Dvořák, Bárta, Čečetka, Kamlach, Kouba

Motor – Uničov 5:5
Motor – Ledeč nad Sázavou 16:1