I v Příbrami odstartovala Liga staršího dorostu!

V prvním zápase letošní Ligy staršího dorostu předvedli příbramští mladíci - svěřenci trenéra Tobiáše - solidní výkon a porazili vrstevníky z FC Bohemians Praha 1905 4:1 po poločase 2:0. Osud výsledku určila 26. minuta, kdy Jan Suchan vypálil z velkého vápna, a jinak bezchybného brankáře hostů Doška překonal poprvé, nikoliv ale naposled. O čtyři minuty totiž jinak nevýrazná zahraniční posila Karsten vsítil gól do prázdné branky po souhře Janouška se Suchanem a Kvídou.

Za domácí hráli výborně Červeňák, Kvída a janoušek, ale třetí branku domácích dal Šrain. Přestože se hosté snažili, vítězství nakonec patřilo zkušenějším a sehranějším domácím příbramským borcům.

1. FK Příbram - FC Bohemians Praha 4:1 (2:0)

Branky: 26. Suchan, 30. Karsten, 56. Šrain, 89. Břížďala – 63. Blecha

Žluté karty: 57. Bláha (hosté)

1.FK Příbram: Šedivý – Rys, Šrain, Kvída (92. Junek), Růžek, Karsten (91. Makoš), Januška, Suchan, Holý, Květ, Červeňák (92. Reichenauer)

Bohemians Praha 1905: Došek – Blecha, Brak, Vacík, Grohmann, Bláha, Radimský, Vachoušek, Káš, Fotr, Kučera (46. Věchtík)

Rozhodčí: Franěk – Blažej, Hruška. Diváků 70.