Horní Ředice - Sruby 3:1(2:1)

Sruby přijely podpořeny početnou diváckou kulisou a jejich kombinační fotbal nám dělal hlavně první poločas problémy. Je pravda, že jsme jim to, ale hodně usnadnili. Špatně jsme obsazovali a měli velké hřiště. Hosté se také ujali vedení, když Kovaříka z dálky přehodil nikým neatakovaný Seidenglanz 0:1. Bylo dobře, že se nám hned podařilo vyrovnat. Horyna rozehrál roh a Černý Jakub z malého vápna hlavou srovnal na 1:1. Na konci poločasu se nám podařilo jít do konce do vedení. To když nařízenou penaltu, za faul na Dědiče proměnil Skalický 2:1. Ve druhém poločase jsme zhustili střed hřiště a hráli na brejky. Hosté byli sice víc na míči, ale žádnou velkou šanci si nevypracovali. Za to my jsme chodili do brejků a klidně mohli zápas rozhodnout dřív. Dvakrát přehazoval bez efektu brankáře hostí Dědič Pavel. Potom Pavlova hlavička minula o kousek hostující branku po akci Dana Valenty. Další šanci však Dědič proměnil, to když mu ideálně naservíroval míč Jirka Dujsík a bylo hotovo 3:1.

Branky: 11. J. Černý , 43. L. Skalický (p.) , 72. P. Dědič - 10. M. Seidenglanz

Sestava:
FK Horní Ředice: L. Kovařík - P. Šolta (61. O. Šedivka) , J. Dujsík , M. Hrubý , L. Vach , P. Dědič , M. Horyna (46. K. Jílek) , L. Skalický (75. J. Zeman) , J. Černý , P. Kopa , D. Valenta

TJ Sokol Sruby: V. Horyna - M. Jiráský , J. Gerčák , T. Vrabec (79. A. Brzybohatý) , P. Uhlíř (65. V. Novotný) , L. Chadima , J. Novotný , L. Simon , T. Dušek , M. Seidenglanz , K. Benda ŽK: 45. P. Kopa , 82. O. Šedivka - 5. T. Dušek , 14. M. Seidenglanz