Rohovládova Bělá - Horní Ředice 2:3p. (0:2)

Do 2. mistrovského utkání jsme vstoupili velmi aktivně a soupeře nepustili v prvním poločase k žádným velkým akcím. První gól padl velmi brzy, po chybě soupeře kterou v 9. minutě potrestal Dědič Pavel. Další gól přišel po penaltě na Dědiče Pavla, kterou s přehledem proměnil Skalický Ladislav. Do poločasu bylo ještě několik příležitostí vedení navýšit, bohužel se nám další gól vstřelit nepovedlo. Po poločase 0:2.

V druhé polovině zápasu jsme se především snažili udržet si náskok, toto se nám dařilo až do 75. minuty, kdy Semínko David snížil na 1:2. Soupeř ucítil šanci srovnat a bohužel se mu to i podařilo po rohovém kopu v 90. minutě.

Došlo až na pokutové kopy, kde výborně zachytal Kovařík Lukáš a dovedli jsme tak utkání ke konečnému stavu 2:3p.

Sestava:

TJ Sokol Rohovládova Bělá: J. Pšenička - J. Šlégr, J. Kotajny, M. Braun (66. D. Petr), L. Chovanec, D. Semínko, M. Sokol (46. T. Jelínek), P. Tamchyna (46. P. Deutsch), Š. Strouhal, L. Nepivoda, M. Žoček

FK Horní Ředice: L. Kovařík - M. Hrubý (89. J. Zeman), K. Jílek (83. P. Šolta), L. Vach, P. Dědič, M. Horyna, O. Březina, L. Skalický, J. Černý, P. Kopa, D. Valenta

ŽK: 35. J. Pšenička - 82. O. Březina, 91. J. Zeman .

Počet diváků: 128. Rozhodčí: Valenta Jan - BEDNÁŘ Jaroslav, JANSA Adam.