Pondělí 23.5.2011 od 19:45

Hrabákova 3

Sestava: Halda - Daník, Kominík, David - Blonďák, Zbyňa, Ferda - Pája, Láďa

Dnešní zápis pro vás o5 napsala Hanka:

Začátek zápasu jsem nestihla, páč jsem nemohla zaparkovat. Zatím to vypadá, že je soupeř fotbalovější, ale třeba ho unavíme, nemaj nikoho na střídání. Dneska budou velmi skromné zápisky.
Šance jsou na obou stranách, ale zatím bez gólů. Měli jsme pár krásných šancí, ale vždy mimo branku. Halda nás taky několikrát zachránil. Kominík chvilku před konce hezky páli, ale brankář ho vychytal. Taky to zkoušel Blonďák, ale napáli soupeře. A Zbyňďova rána letí mimo. Soupeř už se začíná vztekat a Ferda po individuální akci trefil dělovkou brankáře. Poslední náš roh před koncem skončil neúspěchem a z breaku jsme dostali gól. Poločas: 0:1.
Druhá půle. Dostali jsme soupeře do tlaku, ale zatím nic, ať se snažíme sebevíc. A je to tu. Ferda, Zbyňďa a Pája se dostali do přečíslení a Pája propálil brankáře! GOOOOOOOOOOL. Stav 1:1. Po rohu soupeře jsme dostali góla, se kterým Halda nemohl nic dělat, ale před bránou stáli 3 naši hráči a neudělali vůbec nic. Takže stav 1:2. Teď to vypadá, že soupeř chytil druhý dech a Halda má zákrok za zákrokem. Dnes je to nějaký vypjatý zápas. Všichni pořád nadávaj.... A co se to děje? Co to vidím? Žeby míč v soupeřově brance? Jojo, Ferda dává gól a vyrovnává na 2:2. Pozor, pozor, Ferda dostal krásnou přihrávku a krásně propáli brankáře. A co to znamená? No přeci, že VEDEM. Stav 3:2. Halda se teď vytáhl hezkým zákrokem, kdy špičkou boty odvrátil vyrovnání. Láďa teď hezky vystřelil, ale brankář jeho střelu vychytal. Ty bláho! Teď jsme měli fakt kliku.
Jupíííí, konec zápasu a vyhráli jsme 3:2.

3   :   2   (0:1)

Góly: Ferda 2x, Pája