24. 5. 2010
8.kolo

XXX   vs   Torzoo

Pondělí 24.5. od 19:45 na Hrabákové 3

S tímto týmem jsme se setkali v sezoně podzim 2007 v 8.kole a nešťastně jsme tomuto týmu podlehli 1:2.

Tento tým postoupil z 8.A ligy s 15 body za 7 výher, jednu remízu a 3 prohry se skóre 34:24.

Sestava: Halda - Pája, Tomík, Daník, Blonďák, Ferda, Zbyňa, David

Začátek zápasu provázely provazy deště a hromy a blesky, prostě parádní den na zápas. Hřiště bylo sice podmáčené, ale hrálo se na něm velice dobře. Od začátku jsme spustili ofenzivní smršť s přihrávkami na jeden dotek, ale nedařilo se nám protrhnout střeleckou smůlu. To musel přijít Ferda a propálit gólmana. Torzoo se pořád jen bránilo a nemělo sílu na útok a tak jsme se snažili čím dál více, abychom navýšili skóre a mohli hrát v klidu. To se nám ke konci poločasu povedlo góly Blonďáka (už má letos nadplán), Tomíka a přízemní střelou Daníka. Poločas jsme s přehledem vyhráli 4:0. Do druhé půle přestalo pršet a hrálo se nám dobře. Kombinovali jsme, soupeře nepouštěli k míči, ale nedařila se nám koncovka. To až v nějaké půlce druhé půle vypálil Daník do tyče, od které se míč odrazil k Pájovi a ten se nemýlil. Stále jsme útočili, ale góly už nepadaly a tak zápas po, dle mého názoru  zkrácené druhé půli jsme nakonec zvítězili 5:0. Všimněte si té nuly, ANO Halda jede další sérii, kdy tohle skončí? :-) Už 112 minut nedostal gól. Je pravdou, že tento zápas Haldu vůbec neprověřil, páč na něj nešla ani jedna střela. Pak mne tedy napadá otázka: "Je nutné mít Haldu????" :-))))))))))))))))))))) Hnedle si odpovím: