Palouk SK vs XXX

5 : 7

Úterý 23.10. od 19:00 na pražačce

Hřiště ve sportovním areálu Na Pražačce, Praha 3. Tram 1, 9, 16 do stanice Vápenka a vlevo do SaRA Pražačka, který je vlevo od Koněvovy ulice za budovou gymnázia. Hřiště číslo 1 je nejblíže kabinám, číslo 3 je nejvzdálenější. UMT 3.generace, osvětlení, obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Zápisy lze vhodit do schránky vpravo za dveřmi chodby před Little restaurantem.

Osobně se moc těším na toto utkání, protože na jaře měl zápas s Paloukem náboj až do konce zápasu, kdy v poslední minutě jsme zvýšili na 2:1 a za půl minuty jsme dostali vyrovnávací branku. Máme tedy Paloukům co oplácet! :-D

Sestava:

Luboš-Tomík,Pája,Halda,Láďa,Hrabě,Daník,Peťa

Jak jsem se na souboj s Palouky těšil, tak jsem měl i trochu strach, abychom to nepokazili a neztratili s nimi body. Od úvodního hvizdu jsem se ale přesvědčil, že mé obavy jsou liché. Pustili jsme se do nich s vervou a po několika minutách krásnou přízemní střelou, skrytou za obránce se trefil Tomík. O chvíli později, podobnou střelou Tomík zvýšil na 2:0. A světe div se, o několik minutek dál dal Tomík třetí gól a tím i završil hatrick. Bylo to pro nás překvapení, že Palouci nepředváděli podobný fotbal jako na jaře a vůbec se nedostávali do šancí. Ty jsme jim tak trochu pomáhali vytvářet sami svými chybami, a jednu z nich po chvíli i proměnili. V zápětí jsme ale rychle odpověděli zvýšením na 4:1, a to pěknou dorážkou Pavla. Za chvíli jsme zvýšili na luxusních 5:1 Daníkem a mysleli si že to už bude snadné a vyhrajeme s přehledem. Leč trochu jsme ubrali a soupeř snížil na 5:2. My opět přidali na aktivitě a opět, Tomík, dal svou čtvrtou branku zápasu a bylo to 6:2. Pak soupeř snížil na 6:3 a když jsme si dali vlastní gól na 6:4, už jsem viděl, že by to mohlo dopadnout špatně. Ale to Palouci nevěděli, že máme Tomíka, který svou pátou brankou zápasu zvýšil na 7:4. Soupeř již jen zkorigoval na konečných 7:5 a bylo hotovo. Jsem moc rád, že jsem Paloukům oplatili tu smolnou branku, ketrou nám dali v poslední minutě jarního zápasu.

Závěrem bych chtěl vyzdvihnout vynikající výkon Tomíka a dále i ostaních členů našeho týmu, za to že hrajeme tak jak hrajeme a hlavně, že hrajeme v klidu a nehádáme se, což je, si myslím, nejdůležitější proč s tímto týmem hrajeme a vyhráváme.