8.kolo: 28.5.2007 XXXvsTuscarora B - 5:3

28. 5. 2007

XXX vs Tuscarora B

Pondělí 28.5.2007 v 19:30

Císařská louka

Hřiště SK Radlice na Císařské louce. Ze stanice Zlíchov-lihovar kolem benz.pumpy přes můstek na ostrov a až dozadu na konec ostrova. Cesta trvá pěšky cca 10 minut! Hřiště je před travnatým fotbalovým fotbalovým hřištěm. Přísný zákaz rozcvičování a hraní na travnatém hřišti !!!

Se sestavou na tento zápas to vypadá špatně, snad se sejdeme a něco uhrajeme!!!

Sestava: Luboš - Halda, Petr K., Petr Š., Papížek, Tomík,

Omluveni: Daník - v práci, Pavel a Hrabě - zranění, Láďa - práce

Komentář k zápasu Vám napsal Petr Šmíd:

Na tento zápas jsme se příliš nesešli a bylo nás akorát, takže nebyl nikdo na střídání. Soupeř neměl ze začátku také nikoho na střídání, ale pak jim jeden hráč navíc přišel. Zápas začal opatrně. Nikdo se příliš nehnal dopředu a šancí bylo málo. Snažli jsme se, ale soupeř nám toho příliš nedovolil. Naštěstí asi v 10 minutě soupeř chyboval, Tomáš vystihl rozehrávku a krásně zakončil .Tento gol nas uklidnil. Potom se nám hrálo lépe a zanedlouho přidal Tomáš již svůj druhý gól a vedli jsme 2:0. Poté jsme však polevili a dovolili soupeři snížit na 2:1. Pak se začalo kazit počasí a začalo pršet. Naštěstí do poločasu se nám ještě podařilo vstřelit gól, který dál pěknou ranou Petr Š. Poločas jsme tedy vyhráli 3:1. Během přestávky však začalo silně pršet a ze hřiště se pomalu stávala jedna velká louže. Druhý poločas se již na těžkém terénu nehrál fotbal a všichni si přáli, aby už byl konec. Druhý poločas začal lépe soupeř, který snížil na 3:2. Na tomto terénu bylo vedení o gol velmi ošidné. Naštěstí jsme měli střelce Tomáše, který třetím gólem dovršil hatrick a zvýšil na 4:2. Bohužel jsme si utkání opět zkomplikovali a dovolili soupeři opět snížit na rozdíl jednoho gólu - 4:3. Ke konci se nám však díky Papížovi podařilo zvýšit opět na rozdíl dvou branek na 5:3 a tím jsme si už nenechali vítězství vzít. Bylo to těžké utkání, zejména díky terénu, ale zvládli jsme ho a zaslouženě vyhráli. Doufejme, že příští zápasy bude počasí lepší a že bude více našich hračů...:-)