Pondělí 9.5.2011 od 19:30

Hanspaulka

Sestava: Halda - Daník, Blonďák, Pája, Láďa, Ferda, Tomík

Dnešní komentář pro vás zaznamenala Hanka:

Tak a máme tady začátek utkání. Jelikož jsme se všichni sešli ve žlutých dresech, soupeř si vzal rozlišováky. Začátek je ve velmi klidném tempu a Daník netrefil první šanci. A jak se říká, nedáš dostaneš. Ve 3.min už jsme inkasovali góla. Stav 0:1 pro soupeře. Minutku poté Tomík z voleje přestřeluje branku. 5.min a náš první roh, který jsme ale prokaučovali. :-( Snažíme se kombinovat, ale soupeř má naši hru zatím přečtenou. Škoda, Pája po krásné přihrávce od Daníka trefuje jen brankáře. Další roh v 7.min a Daník trefuje jen soupeře. Po skvělé přihrávce Pája pálí mimo. A další šance a 8.min Goool, Pája se tentokrát nemýlil. Halda teď výborně vychytal roh soupeře. Šance jsou na obou stranách, ale my na ně máme. :-) 10.min začíná poklidnými přihrávkami. Soupeř se nás snaží zmást dlouhými auty. 11.min a další náš roh, který ale vůbec nevyšel. Halda o5 musel zasahovat po hlavičce soupeře. 13.min a Ferda pálí dělovku těsně mimo. Teď míč letí vzduchem ze strany na stranu. Naše minutová výměna přihrávek skončila absolutně bez úspěchu. Sakra kluci trochu pohybu do toho umírání. :-) Teď si Blonďák vyměnil míč s Ferdou a následná střela Tomíka trefila jen soupeře. 18.min Blonďák pěkně pálí, ale spletl si hanspaulku s rugby. O5 velmi dlouhý aut soupeře, který ale zlikvidoval Halda. Daník rozehrál, ale nikde nikdo. :-) A totéž udělal soupeř. :-) A míč je v tahu, Daník pálil s takovou vervou, že míč skončil až v parčíku. Škoda v 21.min Blonďák pálí těsně mimo. Zase pěkná šance z rohu(22.min), ale nevyužitá. Naopak pálí soupeř a ten taky vedle. Začínáme tlačit, ale ne a ne dostat míč do brány. Pěkná akce Daníka ve 24.min, ale o5 jen do brankáře. Halda vykopl přesně na Daníka a zase ten brankář.  Ten nám dává: Výborně! Halda vyšvihl zákrok jak Peťa Čech :-) A následně ve 25.min Pája střílí těsně mimo. Sakra, k soupeři se dostal odražený míč a ve 27.min jsme dostali góla. Halda po téhle ráně neměl šanci, selhala obrana. To snad není možný!!! 28.min, míč letí přes celé hřiště, Blonďák promáchl a Halda už se jen otočil za míčem v bráně. Stav 1:3. Teď v 29.min sporný okamžik, rozhodčí odpískal Ferdovi ruku a Halda staví zeď, Bohužel soupeř dobře roehrál a přesnou trefou o5 zvyšuje už na 1:4. Je 20:09 a končí 1.půle. Tak hoši, načerpat síly a konečně začít pořádně hrát. Ale je fakt, že jsme dostali smolné góly. Tak jdem na druhou půli. Začínáme 20:12. Sakra, soupeř začal nějak zostra. Ale po prvním rohu míří úplně mimo. První šance druhé půle, ale Tomík míří mimo bránu. Škoda, že neprošla Páji přihrávka na Ferdu, šel by sám na bránu. 33.min a kopem růžek, který končí nezdarem. Ve 34.min se Halda vydal na výlet a skoro si střihnul roli útočníka. Šance dobrá, ale teď rychle z5 do brány. Soupeř v oranžové čelence funí jak lokomotiva v Karpatech, je slyšet až na tribuny :-) Druhá půle je hodně nahoru a dolu. V 37.min Daník střílí, ale mimo. Zalejzá sluníčko a mě začíná být pěkná kosa. Soupeři se o5 dostali k míči a my se před bránou zamotali a co? Dostali jsme góla v 38.min. Stav 1:5. Sakra, kluci, probuďte se nebo to skončí debaklem! Tak ještě 20 minut do konce a ty přihrávky nám pořád nejdou. Tomík teď hezky vystřelil, ale brankář je jak zeď. Škoda, soupeřův brankář špatně vykopnul a od našeho se to odrazilo jen do břevna. 42.min Ferdy střelu v poslední chvíli vytáhl brankář. Teď jsme soupeře dostali do tlaku. Hurá 44.min Halda se objevil před soupeřovou brankou a Láďa dává gól. Stav 2:5. Soupeři se nějak rychle dostali k naší brance, ale Halda v klídku šanci likviduje. 46.min Daník pěkně vystřelil, ale chyběl mu tak metr. Hezky teď napadáme soupeře a nechceme ho pustit do žádné šance. 48.min Halda o5 před soupeřovou brankou, ale střílí mimo. Daník začíná být nervózní a nahání Haldu z5 do brány. 49.min Blonďák faulován, Ferda neprostřelil zeď a Tomík následně páli vedle. Soupeř v čelence byl asi na nákupu melounů, jinak si ty jeho ramena a chůzi nedovedu vysvětlit. 7 minut do konce a soupeři budou mít od našich nástřelů pěkný jelita :-) Blonďák v 54.minutě pěkným padáčkem ohrozil soupeřova brankáře. 54.min Halda zlikvidoval soupeřovu tutovku. Hezky ty .... 55.min Ferda se snaží, přeběhl celé hřiště, ale bohužel nic z toho nebylo. 56.min soupeř vystihl naší rozehrávku, Halda napoprvé zlikvidoval, ale při dorážce už neměl šanci. A tak jsme zase dostali gól. Stav 2:6. A než jsem stačila dopsat větu, tak jsme v 57.min dostali další. Stav 2:7. Sakra, obrana, co se děje? 58.min Daník o5 pěknou dělovkou míří těsně nad. Škoda, Blonďák teˇmoc hezky mířil na bránu, ale brankář o5 nepřekonán. 20:43 Konec zápasu, Stav 2:7. PŘÍŠTĚ VÍCE POHYBU A LEPŠÍ OBRANU. Pa Haní

2   :   7   (1:4)

Góly: Pája, Láďa