záloha-archiv_2016-01
Rozpis tréninků dračích lodí
Organizaci tréninků zajišťuje:
Mgr. Petr Válek - tel. +420 602 579 025
e-mail: valek_petr@centrum.cz (valek_petr@centrum.cz)
zpět do hlavní rubriky dračích lodí
Upozornění pro všechny posádky! |
večerní jízdy na vodě - poslední od 18:30 do max. 20:00 hodin - se budou jezdit na základě dohody s rybářským svazem bez používání bubnu. |
předseda klubu |
čas tréninku / dračí loď - sezona 2015 | ||||||||
BŘEHULA 20/1 | STRŽ 20/2 | DESÍTKA | ||||||
od | do | posádka | od | do | posádka | od | do | posádka |
PONDĚLÍ | ||||||||
|
||||||||
ÚTERÝ | ||||||||
17,30 | 18,30 Veterání open | do konce října | ||||||
STŘEDA | ||||||||
17,00 | 18,00 | Heparinky ? | ||||||
ČTVRTEK | ||||||||
18°° | 19:45 | Wings of the Dragon ? | ||||||
PÁTEK | ||||||||
SOBOTA | ||||||||
NEDĚLE | ||||||||
17,00 | 18,00 Veterání open | do konce října | ||||||
19,00 | 20,00 | Heparinkyinky ? | ||||||
Mimořádné tréninky - 2015 | ||||
den | datum | čas | loď | posádka |
NE | 29.3. | 17°°-18°° | 20/1 | Vrahovická sací jednotka-Women (Kristýna Pavúčková) |
NE | 12.4. | 17°°-18°° | 20/2 | Vrahovická sací jednotka MIX (Tomáš Dolák) |
NE | 12.4. | od 16°° | 10 | Maníci (Petr Mlčák) |
NE | 12.4. | den | 20/1 | Wings of the Dragon |
NE | 12.4 | 18°°-19°° | 20/2 | Vrahovická sací jednotka-Women (Kristýna Pavúčková) |
PO | 13.4. | den | 20/1 | Wings of the Dragon |
PÁ | 17.4. | od 17:30 | 20/1 | Vrahovická sací jednotka MIX (Tomáš Dolák) |
SO | 18.4 | Závody rychlostní kanoistiky (omezení) | ||
NE | 26.4. | 10°°-11°° | 20/1 | NAJÁDY (Petra Čehovská) |
NE | 10.5. | 10°°-11°° | 20/1 | NAJÁDY (Petra Čehovská) |
NE | 17.5. | 10°°-11°° | 20/1 | NAJÁDY (Petra Čehovská) |
NE | 17.5. | 16,00-17,00 | 10 | Maníci |
NE | 17.5. | 18,00-19,00 | 20/1 | VSJ Women |
NE | 24.5. | 16,00-17,00 | 20/1 | VSJ MIX |
NE | 24.5. | 17,00-18,00 | 20/1 | VSJ Women |
NE | 31.5. | 11,00-12,00 | 20/1 | NAJÁDY |
NE | 31.5 | 17,00-18,00 | 20/1 | VSJ Women |
PO | 1.6. | 12,15-13,15 | 20/1 | 6A Holíková |
ÚT | 2.6. | 12,15-13,15 | 20/1 | 6B Vrtěl |
ČT | 4.6. | 11,00-13,00 | 20/1 | GKJ Štefková |
PÁ | 5.6. | 8,30-10,00 | 20/1 | GKJ Minaříková |
PÁ | 5.6. | 10,00-12,30 | 20/1 | GKJ Nopová |
PÁ | 5.6. | 12,30-13,30 | 20/1 | ZŠ Y.Gorčíková |
PÁ | 5.6. | 17,00-18,00 | 20/1 | VSJ Women loď bude!!! |
NE | 7.6. | 11,00-12,00 | 20/1 | NAJÁDY trenink zrušen nebude loď |
PO | 8.6. | 13,00-15,00 | 20/1 | GKJ Nosková |
NE | 7.6. | 16,00-17,00 | 20/1 | VSJ MIX |
NE | 7.6. | 17,00-18,00 | 20/1 | VSJ Women |
PO | 8.6. | 13,00-15,00 | 20/1 | GKJ Nosková |
ÚT | 9.6. | 10,00-12,00 | všechny lodě PČR Holešov | |
ÚT | 9.6. | 12,15-13,15 | 20/1 | 6B ZŠ Vrtěl |
ÚT | 9.6. | 13,15-14,15 | 20/1 | GKJ E.Mlčochová |
ÚT | 9.6. | 16,00-17,00 | 20/1 | Veterina KM |
ST | 10.6. | 10,00-12,00 | všechny lodě PČR Holešov | |
ČT | 11.6. | 10,00-12,00 | všechny lodě PČR Holešov | |
NE | 14.6. | 11,00-12,00 | 20/1 | Najády, Petra Čehovská |
NE. | 14.6. | 12,00-13,00 | 10 | Najády,Petra Čehovská |
ÚT | 16.6. | 14,00-15,00 | 20 | GKJ E.Mlčochová |
SO | 20.6. | 10,00-11,30 | 10 | Lyžaři Jeseník p.Žalčík,nepůjde to loď je v Hranicích,pojedete na cestovních. |
NE | 21.6. | 16,00-17,00 | 20/1 | VSJ MIX |
NE | 21.6. | 17,00-18,00 | 20/1 | VSJ Women |
NE | 28.6. | 18,00-19,00 | 20/1 | VSJ Women |
NE | 5.7. | 16,00-17,00 | 20/1 | VSJ MIX |
NE | 5.7. | 17,00-18,00 | 20/1 | VSJ Women |
NE | 19.7. | 17,00-18,00 | 20/1 | VSJ Women |
NE | 26.7. | 17,00-18,00 | 20/1 | VSJ Women |
ST | 1.7. | 18,00-19,00 | 20/2 | VSJ Dráčata |
PO | 6.7. | 10,00-11,00 | 20/1 | VSJ Women |
NE | 12.7. | 16,00-17,00 | 10 | Maníci |
PO | 13.7. | 18,00-19,00 | 10/1 | Martina Vavrouchová |
PÁ | 17.7. | 15,30-16,30 | 20/1 | VSJ Dráčata |
Ne | 19.7. | 16,00-17,00 | 20/1 | VSJ Mix |
ČT | 30.7. | 17,00-18,00 | 20/1 | Lobodice |
PÁ | 31.7. | 15,30-16,30 | 20/1 | VSJ Dráčata |
NE | 2.8. | 16,00-17,00 | 20/1 | Lobodice |
NE | 2.8. | 17,00-18,00 | 20/1 | VSJ Women |
ČT | 6.8. | 17,00-18,00 | 20/1 | Lobodice |
NE | 9.8. | 17,00-18,00 | 20/1 | VSJ Women |
NE | 9.8. | 18,00-19,00 | 20/1 | VSJ MIX |
ČT | 13.8. | 17,00-18,00 | 20/1 | Lobodice |
PO | 10.8. | 17,00-18,00 | 20/1 | ČSSD Kojetín |
PÁ | 14.8. | 15,30-16,30 | 20/1 | VSJ Dráčata |
PÁ | 14.8. | 17,00-18,00 | 20/1 | Maníci |
NE | 16.8. | 16,00-17,00 | 20/1 | Lobodice |
Ne | 16.8. | 17,00-18,00 | 20/1 | VSJ Women |
NE | 16.8. | 18,00-19,00 | 20/1 | VSJ MIX |
PO | 17.8. | 17,00-18,00 | 20/1 | ČSSD Kojetín |
PO | 17.8. | 18,00-19,00 | 20/1 | Heparinky |
ST | 19.8. | 18,00-19,00 | 20/1 | Uhřičice |
ČT | 20.8. | 17,00-18,00 | 20/1 | Lobodice |
ČT | 20.8. | 18,00-20,00 | 20/1 | Hraďáci Chropyně Women,pak Open |
ČT | 20.8. | 19,15-20,30 | 10 | wings + Najády |
PÁ | 21.8. | 18,00-19,00 | 20/2 | Maníci |
PÁ | 21.8. | 19,30-20,30 | 20/1 | Kryo |
PÁ | 21.8. | 18.00-19,00 | 20/2 | Sokol Kojetín |
PÁ | 21.8. | 19,00-19,30 | 20/1 | IP Fitnes Kroměříž |
PÁ | 21.8. | 19,00-20,00 | 20/2 | Hybridi |
SO | 22.87. | 7,30-8,30 | 20 | Soptíci |
PÁ | 28.8. | 15,30-16,30 | 20/1 | VSJ Dráčata |
NE | 30.8. | 16,00-17,00 | 20/1 | VSJ MIX |
NE | 30.8. | 17,00-18,00 | 20/1 | VSJ Women |
NE | 30.8. | 18,00-19,00 | 20/1 | Najády |
NE | 13.9. | 17,00-18,00 | 10/1 | Maníci |
Termíny, kdy nejsou dračí lodě nebo vlek k dispozici | |||
datum | čas | loď | důvod |
18.4.2015 | SO | akce RK | Dlouhé tratě na Moravě (omezení) |
19.4. | NE | 2x20 | Závody ČADL: Český Pohár + Grand Prix |
30.÷31.5 | SO+NE | akce RK | Moravský pohár |
12.6. | PÁ | DL-závod škol | |
13.6. | SO | UNITOP-závod policie ČR | |
14.6. | NE | turist. | Sjíždění Moravy |
19.6. | PÁ | 10+2x20 | ... domácí akce |
22.÷23.8 | SO+NE | Draci na Hané - Dračí Morava, festival | |
19.9. | SO | akce RK | Kojetínský maraton |
6.-7.6. | SO-NE | 10+2x20 | Přerov - Laguna |
20.6. | SO | 20 | Hranický festival |
11.4. | SO | 10 | Vranovská regata (LK) |
30.5. | SO | 10 | Brno-Svratka (LK) |
6.÷7.6. | SO-NE | 10 | Přerovský festival (LK) |
20.6. | SO | 10 | Hranický festival (LK) |
17.-19.7. | PÁ-NE | 10+20 | Soustředění repre 50+ a 60+ (časy ještě upřesním)pátek 17.7. velká loď + malá 18:30 - 20 :00 hodin,
sobota 18.7. velká + malá 10 - 12 00 hodin
velká + malá loď 16:00 - 18:00 hodin, neděle 19.7. velká + malá loď 10 -12 hodin
|
18.7. | SO | 10 | Otrokovická desítka (LK) |
27.-29.8. | ČT - SO | 2x20 | Skalička(Páteční trenink VSJ mládež se musíme domluvit,jestli jedna loď pojede později nebo si to ve stejné ceně dají 2x na "10"?) |
12.9. | SO | 10 | Račice-finálový závod (LK) |