sezona 1978/1979
Sezona 1978/1979
VII. ročník "O pohár SČSP"
všechny výsledky se nedochovaly
TJ Dobšice – Družstevník Horní Dunajovice 2:12 (1:7,1:1,0:4) 5. listopadu 1978
Minařík, Karásek – Hlávka 3x, K. Dokoupil 2x, Suchý 2x, Huber 2x, Vančura, Pokorný, Vl. Dokoupil
Rozhodčí – Šebela, Kukrecht
Vyloučení 7:9
Keramika Kravsko – TJ Pavlice 15:1 (4:0,7:1,4:0)5. listopadu 1978
Zahradník 4x, Klika 2x, Moravec 2x, Brychta 2x, Přibyl, Vyskočil, Vacula, Dušek, Havlík – Dufek
Rozhodčí – K. Reich, Fiksa
Vyloučení – 5:2
TJ Znojmo Agropodnik – Dřevotvar Blížkovice 7:2 (4:0,2:0,1:2)5. listopadu 1978
Kopp, Paleček, Kopper, Kapavík, Konečný, Jar. Peřinka, Jiří Peřinka – Konvalina, Jenerál
Rozhodčí – Šareš, E. Reich
Vyloučení – 3:7
Keramika Kravsko – Družstevník Horní Dunajovice 9:3 (4:0,3:1,2:2) 12. listopadu 1978
Vocílka 3x, Vyskočil 2x, Havlín, Moravec, Vacula, Hutař – Dokoupil, Pokorný, Švanda
Rozhodčí – K.Reich, Klaška
Vyloučení – 6:5
Dřevotvar Blížkovice – TJ Pavlice 10:2 (5:0,4:1,1:1) 12. listopadu 1978
Šrámek 4x, Povolný 2x, Vytopil, Jenerál, Kabelka, Boudný – Dufek, Švarc
Rozhodčí – Šebela, K. Reich
Vyloučení – 7:3
TJ Znojmo Agropodnik – Družstevník Oblekovice 22:2 (6:1,7:1,9:0) 12. listopadu 1978
Čapek 4x, Vyhnálek 4x, Jelínek 3x, Bystřický 3x, Mareš 2x, Nesnídal 2x, Mička, Klaška, Hanák, Kopp – Zelený, Kapinus
Rozhodčí – E. Reich, H. Veselý
Vyloučení - 3:2
TJ Znojmo Agropodnik – TJ Pavlice 22:0 (5:0,9:0,8:0) 16. listopadu 1978
Paleček 5x, Jar. Peřinka 3x, Korbel 3x, Kopp 2x, Vyhnálek 2x, Klaška 2x, Čapek, Kapavík, Zagrapan, Jiří Peřinka, Mareš
Rozhodčí – Šebela, Kukrecht
Vyloučení – 4:4
Dřevotvar Blížkovice – TJ Dobšice 7:0 (2:0,4:0,1:0) 19. listopadu 1978
Konvalina2x, Jenerál, Povolný, Kabelka, Toman, Česnek
Rozhodčí – K. Reich, E. Reich
Vyloučení 7:4
Družstevník Oblekovice – Družstevník Horní Dunajovice 1:7 19. listopadu 1978
Reich – Dokoupil 2x, Hlávka 2x, Suchý, Vančura, Horký
Rozhodčí – Bastl, Boudný
Vyloučení – 3:3
TJ Znojmo Agropodnik – Keramika Kravsko 7:5 (1:2,5:0,1:3) 23. listopadu 1978
Kapavík 2x, Konečný 2x, Paleček, Klaška, Jiří Peřinka – Moravec 2x, Vocílka, Vacula, Drozd
Rozhodčí – Šareš, K. Reich
Vyloučení – 7:7
Družstevník Olbekovice – Dřevotvar Blížkovice 0:11 (0:2,0:1,0:8) 26. listopadu 1978
Rozhodčí – Klaška, H. Veselý
Vyloučení 3:2
TJ Dobšice – Keramika Kravsko 0:14 (0:3,0:6,0:5) 26. listopadu 1978
Zahradník 3x, Vocílka 2x, Moravec 2x, Vacula 2x, Vyskočil, Klika, Drozd, Vala, Přibyl
Vyloučení – 5:2
TJ Znojmo Agropodnik – Družstevník Horní Dunajovice 15:6 (3:4,4:0,8:2) 30. listopadu 1978
Za Agro nastoupil dorost – áčko hrálo v Nedvědicích
Nesnídal 4x, Pochýlý 2x, Bačák 2x, Mička 2x, Kukrecht, Soukup, Kopřiva, Jelínek, Doležal – Dokoupil 2x, Březina 2x, Hlávka, Švanda
Rozhodčí – Šebela, Boudný
Vyloučení 3:5
TJ Dobšice – TJ Pavlice 3:5 (0:3,1:1,2:1) 2. prosince 1978
Branky Dobšic - Adámek, Pobiš, Dvořák
Rozhodčí – Šebela, Šareš
Vyloučení 4:9
Družstevník Horní Dunajovice – Dřevotvar Blížkovice 4:1 (0:0,2:1,2:0) 2. prosince 1978
Dokoupil 3x, Hlávka – Jenerál
Rozhodčí – Boudný, Šareš
Vyloučení – 5:5
Družstevník Oblekovice – Keramika Kravsko 0:7 (0:1,0:1,0:5)
Zahradník 2x, Vyskočil 2x, Moravec, Vacula, Vala
Rozhodčí – Veselý, Bastl
Vyloučení 4:4
TJ Znojmo Agropodnik – TJ Dobšice 7. prosince 1978
Výhra Agra
TJ Dobšice – Družstevník Oblekovice 4:1 (1:0,2:1,1:0) 9. prosince 1978
Pospíchal, Lán, Buchtela, Dvořák, Železný
Rozhodčí – Boudný, Jaskula
Vyloučení – 5:6
TJ Pavlice – Družstevník Horní Dunajovice 1:4 (0:1,0:2,1:1) 9. prosince 1978
Bartejs – Švanda, Březina, Vančura, Hubera
Rozhodčí – E. Reich, Vyskočil
Vyloučení 3:5
TJ Pavlice – Družstevník Oblekovice 4:3 10. prosince 1978
Dufek 3x, Kosik – Šula 2x, Čiřik
Rozhodčí – Bastl, Fiksa
Keramika Kravsko – Dřevotvar Blížkovice 4:2 (1:0,1:2,2:0) 10. prosince 1978
Moravec 2x, Vocílka, Vacula – Svoboda, Jenerál
Rozhodčí – Kukrecht, Šebela
Vyloučení – 3:10
P |
Tým |
zápasy |
výhry |
remízy |
prohry |
Skóre |
Body |
1. |
TJ Znojmo Agropodnik |
6 |
6 |
0 |
0 |
80:18 |
12 |
2. |
Keramika Kravsko |
6 |
5 |
0 |
1 |
54:13 |
10 |
3. |
Družstevník Horní Dunajovice |
6 |
4 |
0 |
2 |
36:29 |
8 |
4. |
Dřevotvar Blížkovice |
6 |
3 |
0 |
3 |
33:17 |
6 |
5. |
TJ Pavlice |
6 |
2 |
0 |
4 |
13:37 |
4 |
6. |
TJ Dobšice |
6 |
1 |
0 |
5 |
14:48 |
2 |
7. |
Družstevník Oblekovice |
6 |
0 |
0 |
6 |
7:55 |
0 |
Přátelsky
TJ Znojmo Agropodnik – Slovan Břeclav 7:1 (2:0,3:1,2:0)
Branky Agra – Paleček 3x, Korbel, Konečný, Jiří Peřinka, Jaroslav Peřinka
Sestava Znojma –
B – Lapeš (Fanta)
O – Čapek, Zagrapan, Paleček, Kepr, Kapavík
Ú – Mikulík, Jiří Peřinka, Klaška, Konečný, Korbel, Ryška, Kopp, Diviš, Jar. Peřinka, Mareš, Čílek
TJ Znojmo Agropodnik – Spartak Telč 4:2 (0:1,3:0,1:1)
Paleček 3x, Kopper – Běhal, Rojko
Sestava Znojma –
B – Lapeš (Fanta)
O – Čapek, Mikulík, Paleček, Kopper, Kapavík
Ú – Zagrapan, Jiří Peřinka, Mareš, Konečný, Jaroslav Peřinka, Havlát, Ryška, Korbel, Vyhnálek, Klaška
Rozhodčí – E. Reich, Boudný
Vyloučení 3:5
Využití – 1:1
TJ Znojmo Agropodnik – VTJ Dukla Hodonín 12. prosince 1978
Výsledek se nedochoval
TJ Znojmo Agropodnik – EHC Zunzgen (SUI) 5:9 (2:2,2:3,1:4) 29. prosince 1978
Šeda 2x, Klaška, Mikulík, Kapavík – Th. Kamber, 4x, R. Kamber, Rohr, Hünniger, Erzer
Sestava Znojma –
B – Diviš (od 41. minuty Polášek)
O – Miklík, Čapek, Korbel, Mikulík, Ryška
Ú – Kapavík, Mareš, Koneřný, Jaroslav Peřinka, Jiří Peřínka, Vyhnálek, Klaška, Pochýlý, Šeda
Sestava EHC Zunzgen -
B - Rothebiller
R. Kamber, T. Kamber, Bütihofer, Buser, Rohr, Hunniger, Hahn, Erzer, Nussbaum, Zaugg, Honer, Urch
Rozhodčí – Šebela, Boudný
Vyloučení – 2:1
1000 diváků
TJ Dobšice – Družstevník Oblekovice 31. ledna 1979
výsledek se nedochoval
Krajský přebor jihomoravského kraje I. třídy
Základní skupina A
Slovan Rosice – TJ Znojmo Agropodnik 5:2 (2:1,1:1,2:0) 19. listopadu 1978
Branky Agra – Paleček 2x
Sestava Znojma –
B – Lapeš (Fanta)
O –Mikulík, Čapek, Paleček, Kopper, Kapavík
Ú – Zagrapan, Jiří Peřinka, Jar. Peřinka, Konečný, Mareš, Ryška, Cílek, Diviš, Vyhnálek, Klaška
Rozhodčí – Harašta, Kolář
Vyloučení 6:12
TJ Znojmo Agropodnik – Modeta Jihlava 1:7 (0:2,1:2,0:3) 26. listopadu 1978
Kapavík – Svoboda 2x, Hájek 2x, Ptáček Hübelbaum
Rozhodčí – Hrazdíra, Machač
Vyloučení - 5:9
Spartak Nedvědice – TJ Znojmo Agropodnik 6:2 (1:0,4:1,1:1) 30. listopadu 1978
Branky Agra – Kopper, Nesnídal
Sestava Znojma –
B – Lapeš
O – Nesnídal, Ryška, Havlát, Korbel, Čapek, Mikulík
Ú – Paleček, Kopper, Kapavík, Mareš, Konečný, Jar. Peřinka, Jiří Peřinka, Vyhnálek, Klaška
Vyloučení – 4:6
TJ Znojmo Agropodnik – Spartak Telč 8:1 (2:1,2:0,4:0) 3. prosince 1978
Branky Agra – Vyhnálek 3x, Kapavík 2x, Jiří Peřinka, Mareš, Konečný
Rozhodčí – Forman, Novotný
Vyloučení – 4:4
400 diváků
TJ Sokol Okříšky – TJ Znojmo Agropodnik 5:1 (0:0,3:1,2:0) mezi 21. a 28. prosincem 1978
První zápas – 2:2, nedohráno pro výpadky proudu na ZS Třebíč 7. prosince 1978
Druhý zápas –
Branka Agra – Kapavík (Kopper)
Sestava Znojma –
B – Lapeš (Diviš)
O – Miklík, Klaška, Čapek, Mikulík, Jiří Peřinka
Ú – Ryška, Kopper, Kapavík, Mareš, Konečný, Paleček
TJ Znojmo Agropodnik – Slovan Rosice 5:4 (3:0,1:3,1:1) 10. prosince 1978
Branky Agra – Miklík 2x, Mikulík, Paleček, Kopper
Sestava Znojma –
B – Lapeš (od 42. minuty Fanta)
O – Mikulík, Čapek, Korbel, Miklík
Ú – Paleček, Kopper, Kapavík, Mareš, Konečný, Ryška, Jiří Peřinka, Vyhnálek, Klaška
Rozhodčí – Oujezdští
Vyloučení – 5:10
Modeta Jihlava – TJ Znojmo Agropodnik 7:2 (2:0,4:0,1:2) 14. prosince 1978
Sestava Znojma –
B – Lapeš (od 41. minuty Fanta)
O – Miklík, Čapek, Korbel, Mikulík
Ú – Paleček, Kopper, Kapavík, Mareš, Konečný, Liška, Jiří Peřinka, Vyhnálek, Klaška
Rozhodčí – Pelikán, Dvořík
Vyloučení – 6:9
TJ Znojmo Agropodnik – Spartak Nedvědice 4:6 (1:2,0:3,3:1) 17. prosince 1978
Mareš, Miklík, Kapavík, Mikulík – Hrdlička 3x, Němec, Jakeš, Doubek
Rozhodčí – Brejšek, Přibyl
Vyloučení – 3:6
Spartak Telč – TJ Znojmo Agropodnik 3:3 (2:0,0:2,1:1) 21. prosince 1978
Branky Agra – Kopper (Čapek), Kopper (Miklík), Mareš (Vyhnálek)
TJ Znojmo Agropodnik – TJ Sokol Okříšky 7:4 (3:1,0:2,4:1) 28. prosince 1978
Konečný 2x, Vyhnálek, Korbel, Kapavík, Miklík, Kopper – Hildebrand 2x, Pešta, Bulička
Rozhodčí – Bareš, Harašta
Vyloučení – 6:6
P |
Tým |
zápasy |
výhry |
remízy |
prohry |
Skóre |
Body |
1. |
Spartak Nedvědice |
10 |
8 |
1 |
1 |
49:31 |
17 |
2. |
Sokol Okříšky |
10 |
5 |
1 |
4 |
38:30 |
11 |
3. |
Modeta Jihlava |
10 |
5 |
0 |
5 |
54:48 |
10 |
4. |
Slovan Rosice * |
9 |
4 |
0 |
5 |
39:29 |
8 |
5. |
TJ Znojmo Agropodnik |
10 |
3 |
1 |
6 |
35:47 |
7 |
6. |
Spartak Telč* |
9 |
2 |
1 |
6 |
21:47 |
5 |
Zápas byl odložen, výsledek není dochován
Skupina o udržení
TJ Znojmo Agropodnik – TJ Uherský Ostroh 4:6 (2:2,1:2,1:2) 7. ledna 1979
Kapavík, Vyhnálek, J. Peřinka, Šeda – Durna 2x, Zalubil, Vetříšek, Potrusil, Zadrahal
Sestava Znojma –
B – Babušík (od 26. minuty Lapeš)
O – Miklík, Čapek, Korbel, Zagrapan
Ú – Ryška, Kopper, Kapavík, Šeda, Konečný, Paleček, Jiří Peřinka, Vyhnálek, Diviš
Rozhodčí – Matějíček, Plas
300 diváků
Slovan Rosice – TJ Agropodnik Znojmo 2:5 (1:2,1:3,0:0 11.1.1979 – odloženo na 8.2.1979
Branky Agra – Paleček, Kopper, Kapavík, Korbel, Diviš
TJ Znojmo Agropodnik – Jiskra Staré Město 2:3 (0:3,2:0,0:0) 14. ledna 1979
Konečný, Klaška – Kartůsek 3x
Sestava Znojma –
B – Lapeš (Babušík – od stavu 0:3)
O – Miklík, Čapek, Kapavík, Kopper, Ryška
Ú – Mikulík, Korbel, Šeda, Konečný, Zagapan, Klaška, Paleček, Vyhnálek, Jiří Peřinka
Rozhodčí – Machač, Bareš
Vyloučení – 6:6
400 diváků
TJ Znojmo Agropodnik – Spartak Telč 8:4 (2:1,2:1,4:2) 18. ledna 1979
Paleček 2x, Miklík 2x, Konečný, Šeda, Vyhnálek, Kopper – Jakubec, Kopečný, Šeda, Hájek
Vyloučení – 6:4
400 diváků
Metra Blansko – TJ Agropodnik Znojmo 7:3 (1:2,5:0,1:1) 21. ledna 1979
Košíček 4x, Ševčík 2x, Hruška – Vyhnálek, Konečný, Kapavík,
Sestava Znojma –
B – Babušík (Lapušík)
O – Mikulík, Miklík, Čapek, Zagrapan
Ú – Kapavík, Kopper, Ryška, Paleček, Konečný, Klaška, Jiří Peřinka, Vyhnálek
Rozhodčí – Hudeček, Seehof
Vyloučení – 6:11 (z toho Kopper na 5 minut)
TJ Uherský Ostroh – TJ Znojmo Agropodnik 8:8 (3:2,2:6,3:0) 28. ledna 1979
Sestava Znojma –
B – Lapeš (Fanta)
O – Miklík, Čapek, Mikulík – Zagrapan
Ú – Kapavík, Lipovský, Ryška, Paleček, Konečný, Šeda, Korbel, Vyhnálek
200 diváků
Vyloučení - 4:4
TJ Znojmo Agropodnik – Slovan Rosice 6:4 (2:2,3:1,1:1)1. února 1979
Miklík 2x, Kapavík 2x, Kopper, Vyhnálek – Jenyš 2x, Toman, Umlášek
Rozhodčí – Zálešák, Přibyl
Vyloučení – 4:4
Jiskra Staré Město – TJ Znojmo Agropodnik 5:2 (2:0,2:1,1:1) 4. února 1979
Branky Agra – Kopper 2x
Sestava Znojma
B – Babušík (Lapeš)
O – Čapek, Mikulík, Miklík, Zagrapan
Ú – Kapavík, Kopper, Ryška, Paleček, Konečný, Lipovský, Klaška, Vyhnálek, Korbel, Černý, Diviš
Vyloučení – 5:11
Spartak Telč – TJ Znojmo Agropodnik 7:2 (3:0,2:1,2:1) 11. února 1979
Běhal 2x, Benáček, Krejčí, Šeda, Rojko, Jakubec – Ryška, Vyhnálek
Sestava Znojma –
B – Babušík (Lapeš)
O – Čapek, Miklík, Klaška, Zagrapan
Ú – Kapavík, Lipovský, Ryška, Paleček, Konečný, Korbel, Diviš, Vyhnálek, Černý
TJ Znojmo Agropodnik – Metra Blansko 0:5 kontumačně
Pro nepřístojnost diváků v zápase se Starým Městem mělo Znojmo zavřený ZS a náhradní prostory se nepodařilo zajistit
P |
Tým |
zápasy |
výhry |
remízy |
prohry |
Skóre |
Body |
7. |
Metra Blansko |
10 |
10 |
0 |
0 |
68:22 |
20 |
8. |
Jiskra Staré Město |
10 |
6 |
0 |
4 |
42:38 |
12 |
9. |
Slovan Rosice |
10 |
4 |
0 |
6 |
54:52 |
8 |
10. |
TJ Znojmo Agropodnik |
10 |
3 |
1 |
6 |
40:63 |
7 |
TJ Znojmo sestupuje do Krajského přeboru II. třídy
Krajský přebor jihomoravského kraje II. třídy – skupina B
všechny výsledky se nedochovaly
Dřevotvar Blížkovice – TJ Náměšť nad Oslavou 3:9
Keramika Kravsko – Sokol Popůvky 10:8
TJ Čechočovice - Družstevník Horní Dunajovice odloženo
Dřevotvar Blížkovice – TJ Čechočovice 2:4
P |
Tým |
zápasy |
výhry |
remízy |
prohry |
Skóre |
Body |
1. |
TJ Jiskra Náměšť nad Oslavou |
10 |
10 |
0 |
0 |
94:20 |
20 |
2. |
Keramika Kravsko |
10 |
6 |
1 |
3 |
62:45 |
13 |
3. |
TJ Čechočovice |
10 |
5 |
0 |
5 |
60:52 |
10 |
4. |
Sokol Popůvky |
10 |
5 |
0 |
5 |
55:60 |
10 |
5. |
Dřevotvar Blížkovice |
10 |
3 |
1 |
6 |
32:57 |
7 |
6. |
Družstevník Horní Dunajovice |
10 |
0 |
0 |
10 |
19:88 |
0 |
Kravsko se v soutěži zachránilo. Blížkovice a Horní Dunajovice sestupují do Okresního přeboru.
Okresní přebor
všechny výsledky se nedochovaly
Družstevník Oblekovice – TJ Dobšíce 5:5 (0:2,4:1,1:2)
Branky Oblekovic – Navrátil 2x, Švanda, Čiřik, Kučera
TJ Dobšice – Družstevník Oblekovice 1:3 (1:2,0:0,0:1)
Pospíchal – Čiřik, Švanda, Fila
Rozhodčí – Šebela
TJ Pavlice – Družstevník Oblekovice 4:4 (1:1,2:1,1:2)
Branky Oblekovic – Kuřera, Čirik, Navrátil, Švanda
TJ Dobšice – TJ Pavlice 5:3
TJ Pavlice – TJ Dobšice 1:2
Družstevník Oblekovice – TJ Pavlice 3:2 (2:1,0:0,1:1)
Branky Oblekovic – Navrátil, Šula, Kremlička
P |
Tým |
zápasy |
výhry |
remízy |
prohry |
Skóre |
Body |
1. |
Družstevník Oblekovice |
4 |
2 |
2 |
0 |
15:12 |
6 |
2. |
TJ Dobšice |
4 |
2 |
1 |
1 |
13:12 |
5 |
3. |
TJ Pavlice |
4 |
0 |
1 |
3 |
10:14 |
1 |
Odborářská liga
všechny výsledky se nedochovaly
Výsledky posledního kola –
STS Oblekovice – ZGK Znojmo 2:7
OPP Znojmo – ČSD Hrušovany nad Jevišovkou 9:4
ZGK Znojmo – JZD Citonice 5:5
P |
Tým |
zápasy |
výhry |
remízy |
prohry |
Skóre |
Body |
1. |
OPP Znojmo |
6 |
5 |
1 |
0 |
35:11 |
11 |
2. |
ZGK Znojmo |
6 |
3 |
2 |
1 |
43:17 |
8 |
3. |
JZD Citonice |
5 |
3 |
1 |
1 |
25:12 |
7 |
4. |
ČSD Hrušovany |
6 |
2 |
0 |
4 |
33:32 |
4 |
5. |
Horácké autodružstvo |
6 |
2 |
0 |
4 |
31:32 |
4 |
6. |
STS Oblekovice |
5 |
2 |
0 |
3 |
19:37 |
4 |
7. |
Svazarm Znojmo |
4 |
0 |
0 |
4 |
3:48 |
0 |
Dorost
Krajský přebor jihomoravského kraje I. třídy – skupina A
všechny výsledky se nedochovaly
Elitex Třebíč – TJ Znomo Agropodnik 5:2 (1:0,1:2,3:0)
Branky Agra – Pochýlý, Bystřický
TJ Znojmo Agropodnik – Jiskra Náměšť nad Oslavou 8:2
Branky Agra – Jelínek 2x, Vyhnálek 2x, Soukup, Bystřický, Nesnídal,Doležal
Metra Blansko – TJ Znojmo Agropodnik 3:5
Branky Agra – Nesnídal 2x, Jelínek, Mička, Kopp
TJ Znojmo Agropodnik – Spartak Nedvědice 6:2 (2:1,1:1,3:0)
Branky Agra – Kukrecht 2x, Jelínek, Pochýlý, Vyhnálek, Kopřiva
Rozhodčí – Peřinka, Šebela
100 diváků
ŽĎAS Žďár nad Sázavou – TJ Znojmo Agropodnik 12:5 (2:1,1:2,9:2)
Branky Agra – Kukrecht, Vyhnálek, Jelínek, Kopp, Hrůza
TJ Znojmo Agropodnik – TJ Rosice 6:1 (3:0,1:0,2:1)
Branky Agra – Nesnídal, J. Hanák, Kopp, Hrůza, P. Hanák, Jelínek
Zetor Brno „C“ – TJ Agropodnik Znojmo
Výhra Zetoru
TJ Znojmo Agropodnik – Elitex Třebíč 10:7 (5:4,1:0,4:3)
Branky Agra – Vyhnálek 2x, Nesnídal, Kukrecht, ???
Rozhodčí – Jaroslav Peřinka, Klaška
Jiskra Náměšť nad Oslavou – TJ Znojmo Agropodnik 3:12 (0:7,1:4,2:1)
Branky Agra – Soukup 2x, Vyhnálek 2x, Nesnídal 2x, Doležal 2x, Kopp, Bystřický, Kopřiva, Pochýlý
TJ Znojmo Agropodnik – Metra Blansko 3:5 (1:2,1:0,1:3)
Branky Agra – Soukup, Kukrecht, Mička
Rozhodčí – Fiksa, Caha
Spartak Nedvědice – TJ Znojmo Agropodnik 3:4 (1:2,1:1,1:1)
Branky Agra – Nesnídal 2x, Bačák, Jelínek
TJ Znojmo Agropodnik – Zetor Brno „C“ 6:4 (2:1,1:2,3:1)
P. Hanák 2x, Kopp, Vyhnálek, Soukup, Nesnídal
Krajský přebor učňovského dorostu resortu MZVž ČSR v ledním hokeji 1979 - Jihlava
Odborné učiliště Lesná vyhrálo svoji skupinu a postoupilo do finále, kde prohrálo s ZOU Jihlava.
Žáci
Výsledky krajské ligy MŽ a SŽ se nedochovaly
Turnaj Štít Února – MŽ
Finále –
TJ ODPM Znojmo „A“ – Elitex Třebíč 0:1 (0:0,0:1,0:0)
Celkové pořadí turnaje –
- Elitex Třebíč
- TJ ODPM Znojmo „A“
- TJ Jiskra Náměšť
- Slovan Břeclav
- TJ ODPM Znojmo „B“
Základny
Turnaj Znojmo – 17. února 1979
výsledky se nedochovaly
Za účasti Znojma, Vyškova, Ingstavu Brno, Břeclavi, Stadionu Brno.