Panths vs Flyers

Dnes ráno Evropského času hrála Philadelphia na Floridy.

Již od začátku to byla atraktivní hra. Hned v první minutě potrestal chybu Floridy James Van Riemsdyk, který po nahrávce od Matt Niskanen a Trevis Sanheim. V závěru třetí třetiny tam poslal v čase 17:37 gól Tyler Pitlick, ke kterému mu pomohli James Van Riemsdyk a Matt Niskanen. Hned minutu na to Sergei Bobrovsky pustil střelu Nicolas Aube-Kubel, na kterou mu přihrál Michael Raffl a Justin Brown. Do druhé třetiny nenastoupil již zmíněný Sergei Bobrovsky, ale jeho parťák Samuel Montembeault. Druhá třetina nepřinesla zajímavou podívanou, kromě gólu Scott Laughton, u kterého si připsal třetí bod James Van Riemsdyk díky jeho asistenci a druhý bod si také připsal Justin Braun. Ve třetí třetině skórovali za Floridu Jonathan Huberdeau s asistencemi od Mackenzie Weegar a Aron Ekblad. Hned na to skóroval Alexander Barkov s asistencemi od Keith Yandle a Anton Stralman. V závěru zápasu se při přesilové hře prosadil Robert Hagg a napomohli mu k tomu Michael Raffl a Justin Braun.