Dub/Tovačov - FK Šternberk 6:2

11. 10. 2020

sobota 10.10.2020, hráno v 11:15 v Tovačově

Dub/Tovačov - FK Šternberk 6:2 (4:1)

Góly za domácí: 2x Ondra Grepl, 1x Štěpán Kristinek, 1x Zdeněk Palčík, 1x Matyáš Válek, 1x Martin Lehký

Sestava: Šemro - Krečman, Válek, Nguyen - Grepl, Votřel, Palčík - Kristinek (Fuchs, Rusňák, Trunečka, Zatloukal, Přikryl, Lehký, Poprach)

Průběh zápasu očima trenéra:

Proti Šternberku jsme opět začali velmi dobře a po krásných kombinačních akcích jsme soupeře celkem snadno rozebírali a po osmi minutách také zaslouženě vedli 4:0. Začali jsme pak ve větším střídat hráče na lavičce, do toho se zvedl herně i soupeř a rázem se z toho stalo vyrovnané utkání. Do poločasu pak hosté snížili z penalty na 1:4. Druhou půli jsme sice měli více ze hry my, přesto jsme nedokázali ani z nejvyloženějších šancí skórovat. Přesto samotná hra vypadala velmi dobře a hráči se snažili co nejvíce kombinovat po zemi a až na to, že jsme měli dát tak o 10 gólů více, tak nakonec jsme si to pohlídali až do konce a zaslouženě soupeře porazili 6:2.