Sezimovo Ústí
Rozhodčí : Ing. Jiří Novotný
Rozhodčí : Ing. Jiří Novotný
třída dorost - feny
velmi nadějný
1. Chocolate Geisha Provocativo (Xandy Vitaxis x Aimy Hartis Bohemia)
2. Fatty z Kadaňského podhradí (Excel Schreidon x Dixi z Kadaňského podhradí)
3. Quinta Wolfeland (Nero Wolfeland x Mira Wolfeland)
4. Kassiopi Sherak (Xandy Vitaxis x Ginger Sherak)
5. Barbie Rivie (Arny Hartis Bohemia x Jula z Vrátnej doliny)
6. Heriett Ornis-Bohemia (Apoll Hartis Bohemia x Zolly Ornis - Bohemia)
7. Algebra z Gilanu (Qwint z Gilanu x Nylla z Gilanu)
třída dorost - psi
velmi nadějný
1. Virus ze Zevlova dvora (Uran Ro - Kop Bohemia x Zora Dolmina)
2. Akim z Agíru Bohemia (Basko v. Deininghauser Park x Kessy z Agíru Bohemia)
3. Cherokee Provocativo (Xandy Vitaxis x Aimy Hartis Bohemia)
4. Kendy Atari Lee (Xaron Hartis Bohemia x Inka Atari Lee)
5. Lukas z Dvořákova sadu (Xant z Jirkova dvora x Channy z Dvořákova sadu)
6. Shrek Stříbrné doly (Forest Gump Mineo x Kony Stříbrné doly)
7. Kebehsenuf Leryka (Branko v. Salztalblick x Emilka Anrebri)
třída mladých - feny
velmi dobrý
1. Gipsy Sherak V.tř. (Xandy Vitaxis x Chelsea Sherak)
2. Lessi Arcus (Enzo z Lipé Moravia x Asta z Čertové lávky)
3. India Daxis (Yasko Hartis Bohemia x Dexi Daxis)
4. Bazalka Jenebi (Bred Black - Dan - Mo - Naj x Ebi z Jiř - Moch)
5. Bianca Hartis Bohemia (Ghandi v. Arlett x Kira Hartis Bohemia)
6. Giselle Sherak (Xandy Vitaxis x Chelsea Sherak)
7. Bora - Bora Carcharias (Dominátor z Boreckého potoka x Orka Jagave)
8. Brixie Hartis Bohemia (Ghandi v. Arlett x Kira Hartis Bohemia)
třída mladých - psi
velmi dobrý
1. Xantos z Agíru Bohemia V.tř. (Pakros d' Ulmental x Kessy z Agíru Bohemia)
2. Adam Rivie (Arny Hartis Bohemia x Jula z Vrátnej doliny)
3. Dux z Linkova (Anri Irluka x Rikka z Linkova)
4. Fred Bohemia - Svratka (Newil van Contra x Linda Rumina Moravia)
5. Harvey Sherak (Yasko Hartis Bohemia x Mississippi Sherak)
6. Forby Fauben (Apoll Hartis Bohemia x Kychie Damyl Junior)
7. Ax ze Svobodného dvora (Gerro Leryka x Cher Bílý trpaslík)
8. Axell Alfari Bohemia (Mambo z Pohraniční stráže x Alexa Dehtářský potok)
9. Dax z Linkova (Anri Irluka x Rikka z Linkova)
třída dospívajících - feny
velmi dobrý
1. Aneta ze Šumavské stráže V.tř. (Yeck ze Šumavské stráže x Quena ze Šumavské stráže)
2. Darielle Sherak (Xandy Vitaxis x Alieson Bohemia Acro)
3. Meggan Krásnoočko (Cerro Hartis Bohemia x Ok Krásnoočko)
4. Caramba Sherak (Xandy Vitaxis x Mississippi Sherak)
5. Ericha Fauben (Waiko di Casa Massarelli x Zella Framato Rolau)
6. Odessa Sinensis Bohemia (Flash Avax Hof x Conie Sinensis Bohemia)
7. Daky z Jiř - Moch (Bred Black - Dan - Mo - Naj x Haky z Jiř - Moch)
8. Miky ze Stříbrného kamene (Ellute v. d. Mohnwiese x Bemoan Bee)
9. Panga od Policie České republiky (Ajax z Arnultovic x Doris z Pohraniční stráže)
10. Xarah Rapačov (Jaguar Aritar Bastet x Oli Rapačov)
dobrý
1. Eliška Bohemia Abakan (Hery z Chržína x Zina z Pohraniční stráže)
2. Charlotta z Nového Draka (Tito van de Duvetorre x Fren Kateko)
3. Beky od Policie České republiky (Dick Leryka x Sally z Pohraniční stráže)
4. Chira od Řeky Labe (Dax ze Zdenkovo dvora x Cinda z Pohraniční stráže)
5. Chanell Leryka (Melano v. Cap Arkona x Emilka Anrebri)
6. Fatyma z Perštátského mlýna (Greg Bílý trpaslík x Carin z Perštátského mlýna)
7. Išty Štíhlouš (Pedro Hartis Bohemia x Gwendolína Štíhlouš)
dostatečný
1. Cora Remmah - Moravia (Orry - x Kama z Kuřimského háje)
2. Megie Černý obelisk (Ipor Kiddo x Erika Černý obelisk)
odstoupil
. Samba Aritar Bastet (Vito v. Waldwinkel x Cara Junák)
třída dospívajících - psi
velmi dobrý
1. Esso Fauben V.tř. (Waiko di Casa Massarelli x Zella Framato Rolau)
2. Xitakpoom Rivie (Xaron Hartis Bohemia x Tina Anrebri)
3. Grizly z Válovy zahrady (Quint z Daskonu x Terry z Blatenského zámku)
4. Quinn od Policie České republiky (Jaguar Aritar Bastet x Edita z Pohraniční stráže)
5. Dakar Mariko Bohemia (Donar Anny - Mer x Dama z Mrá Miku)
6. Shantos z Basileje (Lewis Ro - Kop Bohemia x Christa z Basileje)
7. Denis Girmido (Akim Černá vlnka x Elis od Natálky)
dobrý
1. Iggi Štíhlouš (Pedro Hartis Bohemia x Gwendolína Štíhlouš)
2. Carda Remmah - Moravia (Orry - x Kama z Kuřimského háje)
třída pracovní - feny
výborný
1. Caira Sarandon V.tř., Obl.v. (Dux de Cuatro Flores x Kessy z Agíru Bohemia)
2. Šeril ze Zevlova dvora (Cimbo Polux Bohemia x Zora Dolmina)
3. Coca - Cola Provocativo (Xero Hartis Bohemia x Folly Maserau)
4. Artemis Orsi Bohemia (Cerro Hartis Bohemia x Faria Vitaxis)
5. Burzy Fauben (Vallet Framato Rolau x Jessy Damyl Junior)
6. Sitta ze Šumavské stráže (Natz v. Moorbeck x Itta v. Westervenn)
7. Oxi Rumina Moravia (Wallace a.Agrigento x Kora Hartis Bohemia)
8. Merrylu Leptáč (Xero Hartis Bohemia x Prixi Dlhá Roveň)
9. Prema Aritar Bastet (Jaguar Aritar Bastet x Gréta z Osobovské skály)
10. Ienny z Elbu (Cak Písečná bouře x Dina Kvero)
velmi dobrý
1. Cixie Zde - Sko (Zidane van't Leefdaalhof x Dolly z Purschova chovu)
2. Kessy Eqidius (Roland Eqidius x Nancy Eqidius)
třída pracovní - psi
výborný
1. Boss Mir - Jar V.tř., Obl.v. (Flipp v. Arlett x Arina z Hanýžkovic)
2. Zorro Dombai (Xonar Framato Rolau x Odeta Dombai)
3. Fabio v. d. Piste Trophe (Larus v. Batu x Lolli v. Batu)
4. Frodo Sinensis Bohemia (Wups v. Arminius x Aischa Sinensis Bohemia)
5. Xandy Vitaxis (Orbit v. Tronje x Faria Vitaxis)
6. Rando v. Team Fiemereck (Natz van de Herdersfarm x Mini v. Nöbachtal)
7. Ronny di Casa Massarelli (Waiko di Casa Massarelli x Asha -)
8. Forest Gump Mineo (Xanthus v. Baruther Land x Uta Krásnoočko)
9. Charlie ze Sedkaru (Xonar Framato Rolau x Areka Framato Rolau)
10. Qwint z Gilanu (Kimon Victoria Benefit x Iman z Gilanu)
11. Chip Krásnoočko (Canto di Casa Massarelli x Curie Krásnoočko)
12. Aramis Anrebri (Frankie Anrebri x Chelsy Gája - Nova)
velmi dobrý
1. Charlie Eqidius (Tyson v. d. Schiffslache x Nike Eqidius)
2. Agbar Brutanik (Lary Bret - Bett x Nikyta Rapačov)
3. Larry ze Stříbrného kamene (Quint z Daskonu x Bemoan Bee)
odstoupil
. Enzo z Lipé Moravia (Indo v. d. Bildeiche x Aimy z Lipé Moravia)
třída veteránů - feny
výborný
1. Ginger Sherak Nejl. vet. (Lesko v. Kaibach x Quinta Acro)
velmi nadějný
1. Chocolate Geisha Provocativo (Xandy Vitaxis x Aimy Hartis Bohemia)
2. Fatty z Kadaňského podhradí (Excel Schreidon x Dixi z Kadaňského podhradí)
3. Quinta Wolfeland (Nero Wolfeland x Mira Wolfeland)
4. Kassiopi Sherak (Xandy Vitaxis x Ginger Sherak)
5. Barbie Rivie (Arny Hartis Bohemia x Jula z Vrátnej doliny)
6. Heriett Ornis-Bohemia (Apoll Hartis Bohemia x Zolly Ornis - Bohemia)
7. Algebra z Gilanu (Qwint z Gilanu x Nylla z Gilanu)
třída dorost - psi
velmi nadějný
1. Virus ze Zevlova dvora (Uran Ro - Kop Bohemia x Zora Dolmina)
2. Akim z Agíru Bohemia (Basko v. Deininghauser Park x Kessy z Agíru Bohemia)
3. Cherokee Provocativo (Xandy Vitaxis x Aimy Hartis Bohemia)
4. Kendy Atari Lee (Xaron Hartis Bohemia x Inka Atari Lee)
5. Lukas z Dvořákova sadu (Xant z Jirkova dvora x Channy z Dvořákova sadu)
6. Shrek Stříbrné doly (Forest Gump Mineo x Kony Stříbrné doly)
7. Kebehsenuf Leryka (Branko v. Salztalblick x Emilka Anrebri)
třída mladých - feny
velmi dobrý
1. Gipsy Sherak V.tř. (Xandy Vitaxis x Chelsea Sherak)
2. Lessi Arcus (Enzo z Lipé Moravia x Asta z Čertové lávky)
3. India Daxis (Yasko Hartis Bohemia x Dexi Daxis)
4. Bazalka Jenebi (Bred Black - Dan - Mo - Naj x Ebi z Jiř - Moch)
5. Bianca Hartis Bohemia (Ghandi v. Arlett x Kira Hartis Bohemia)
6. Giselle Sherak (Xandy Vitaxis x Chelsea Sherak)
7. Bora - Bora Carcharias (Dominátor z Boreckého potoka x Orka Jagave)
8. Brixie Hartis Bohemia (Ghandi v. Arlett x Kira Hartis Bohemia)
třída mladých - psi
velmi dobrý
1. Xantos z Agíru Bohemia V.tř. (Pakros d' Ulmental x Kessy z Agíru Bohemia)
2. Adam Rivie (Arny Hartis Bohemia x Jula z Vrátnej doliny)
3. Dux z Linkova (Anri Irluka x Rikka z Linkova)
4. Fred Bohemia - Svratka (Newil van Contra x Linda Rumina Moravia)
5. Harvey Sherak (Yasko Hartis Bohemia x Mississippi Sherak)
6. Forby Fauben (Apoll Hartis Bohemia x Kychie Damyl Junior)
7. Ax ze Svobodného dvora (Gerro Leryka x Cher Bílý trpaslík)
8. Axell Alfari Bohemia (Mambo z Pohraniční stráže x Alexa Dehtářský potok)
9. Dax z Linkova (Anri Irluka x Rikka z Linkova)
třída dospívajících - feny
velmi dobrý
1. Aneta ze Šumavské stráže V.tř. (Yeck ze Šumavské stráže x Quena ze Šumavské stráže)
2. Darielle Sherak (Xandy Vitaxis x Alieson Bohemia Acro)
3. Meggan Krásnoočko (Cerro Hartis Bohemia x Ok Krásnoočko)
4. Caramba Sherak (Xandy Vitaxis x Mississippi Sherak)
5. Ericha Fauben (Waiko di Casa Massarelli x Zella Framato Rolau)
6. Odessa Sinensis Bohemia (Flash Avax Hof x Conie Sinensis Bohemia)
7. Daky z Jiř - Moch (Bred Black - Dan - Mo - Naj x Haky z Jiř - Moch)
8. Miky ze Stříbrného kamene (Ellute v. d. Mohnwiese x Bemoan Bee)
9. Panga od Policie České republiky (Ajax z Arnultovic x Doris z Pohraniční stráže)
10. Xarah Rapačov (Jaguar Aritar Bastet x Oli Rapačov)
dobrý
1. Eliška Bohemia Abakan (Hery z Chržína x Zina z Pohraniční stráže)
2. Charlotta z Nového Draka (Tito van de Duvetorre x Fren Kateko)
3. Beky od Policie České republiky (Dick Leryka x Sally z Pohraniční stráže)
4. Chira od Řeky Labe (Dax ze Zdenkovo dvora x Cinda z Pohraniční stráže)
5. Chanell Leryka (Melano v. Cap Arkona x Emilka Anrebri)
6. Fatyma z Perštátského mlýna (Greg Bílý trpaslík x Carin z Perštátského mlýna)
7. Išty Štíhlouš (Pedro Hartis Bohemia x Gwendolína Štíhlouš)
dostatečný
1. Cora Remmah - Moravia (Orry - x Kama z Kuřimského háje)
2. Megie Černý obelisk (Ipor Kiddo x Erika Černý obelisk)
odstoupil
. Samba Aritar Bastet (Vito v. Waldwinkel x Cara Junák)
třída dospívajících - psi
velmi dobrý
1. Esso Fauben V.tř. (Waiko di Casa Massarelli x Zella Framato Rolau)
2. Xitakpoom Rivie (Xaron Hartis Bohemia x Tina Anrebri)
3. Grizly z Válovy zahrady (Quint z Daskonu x Terry z Blatenského zámku)
4. Quinn od Policie České republiky (Jaguar Aritar Bastet x Edita z Pohraniční stráže)
5. Dakar Mariko Bohemia (Donar Anny - Mer x Dama z Mrá Miku)
6. Shantos z Basileje (Lewis Ro - Kop Bohemia x Christa z Basileje)
7. Denis Girmido (Akim Černá vlnka x Elis od Natálky)
dobrý
1. Iggi Štíhlouš (Pedro Hartis Bohemia x Gwendolína Štíhlouš)
2. Carda Remmah - Moravia (Orry - x Kama z Kuřimského háje)
třída pracovní - feny
výborný
1. Caira Sarandon V.tř., Obl.v. (Dux de Cuatro Flores x Kessy z Agíru Bohemia)
2. Šeril ze Zevlova dvora (Cimbo Polux Bohemia x Zora Dolmina)
3. Coca - Cola Provocativo (Xero Hartis Bohemia x Folly Maserau)
4. Artemis Orsi Bohemia (Cerro Hartis Bohemia x Faria Vitaxis)
5. Burzy Fauben (Vallet Framato Rolau x Jessy Damyl Junior)
6. Sitta ze Šumavské stráže (Natz v. Moorbeck x Itta v. Westervenn)
7. Oxi Rumina Moravia (Wallace a.Agrigento x Kora Hartis Bohemia)
8. Merrylu Leptáč (Xero Hartis Bohemia x Prixi Dlhá Roveň)
9. Prema Aritar Bastet (Jaguar Aritar Bastet x Gréta z Osobovské skály)
10. Ienny z Elbu (Cak Písečná bouře x Dina Kvero)
velmi dobrý
1. Cixie Zde - Sko (Zidane van't Leefdaalhof x Dolly z Purschova chovu)
2. Kessy Eqidius (Roland Eqidius x Nancy Eqidius)
třída pracovní - psi
výborný
1. Boss Mir - Jar V.tř., Obl.v. (Flipp v. Arlett x Arina z Hanýžkovic)
2. Zorro Dombai (Xonar Framato Rolau x Odeta Dombai)
3. Fabio v. d. Piste Trophe (Larus v. Batu x Lolli v. Batu)
4. Frodo Sinensis Bohemia (Wups v. Arminius x Aischa Sinensis Bohemia)
5. Xandy Vitaxis (Orbit v. Tronje x Faria Vitaxis)
6. Rando v. Team Fiemereck (Natz van de Herdersfarm x Mini v. Nöbachtal)
7. Ronny di Casa Massarelli (Waiko di Casa Massarelli x Asha -)
8. Forest Gump Mineo (Xanthus v. Baruther Land x Uta Krásnoočko)
9. Charlie ze Sedkaru (Xonar Framato Rolau x Areka Framato Rolau)
10. Qwint z Gilanu (Kimon Victoria Benefit x Iman z Gilanu)
11. Chip Krásnoočko (Canto di Casa Massarelli x Curie Krásnoočko)
12. Aramis Anrebri (Frankie Anrebri x Chelsy Gája - Nova)
velmi dobrý
1. Charlie Eqidius (Tyson v. d. Schiffslache x Nike Eqidius)
2. Agbar Brutanik (Lary Bret - Bett x Nikyta Rapačov)
3. Larry ze Stříbrného kamene (Quint z Daskonu x Bemoan Bee)
odstoupil
. Enzo z Lipé Moravia (Indo v. d. Bildeiche x Aimy z Lipé Moravia)
třída veteránů - feny
výborný
1. Ginger Sherak Nejl. vet. (Lesko v. Kaibach x Quinta Acro)