góly:  2x Ondřej Novák (46´ a 70´), Filip Šmíd (64´), Filip Jeništa (89´)

ŽK:  Martin Čičatka (20´), Ondřej Novák (83´)

ČK: Michal Kupsa (86´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - Marek Janák, Michal Kupsa, Yaroslav Boichuk, Martin Čičatka - Filip Šmíd, Lukáš Kukla, Jan Pavouček, Petr Vavro - Filip Jeništa, Ondřej Novák

Po půlroční "koronavirové" přestávce se fanoušci i hráči konečně dočkali ostrého zápasu. A slovo "ostrý" tento duel s ambiciózními Popovicemi rozhodně splňoval. První poločas nebyl podle našich představ a plánů. Po čtvrthodině jsme prohrávali, navíc mohli inkasovat další góly, byli jsme nedůrazní v osobních soubojích a vyprodukovali velký počet nepřesnost přihrávek. Hosté odcházeli do kabin spokojenější, byli jednoznačně lepší a nebezpečnější a zaslouženě vedli. Po přestávce však nastoupilo na hrací plochu úplně jiných 11 borců v modrých dresech. Snad politi živou vodou hned v první minutě druhé půle srovnali stav skóre a najednou jich bylo plné hřiště. Převzali jsme otěže zápasu a šli za vítězstvím. Pryč byla ospalost z prvního poločasu, byli jsme agresivnější a hlavně fotbalovější, kombinační. V 64. minutě premiérovou soutěžní brankou otočil zápas Filip Šmíd. V tu dobu to byla ještě otevřená partie s neznámým vítězem. Když na 3:1 zvýšil Ondra Novák, definitivně tím zlomil odpor a naděje hostů na dobrý výsledek. Závěr zápasu jsme si užili s plnou parádou a Filip Jeništa ještě přidal branku na konečných 4:1.