Krajská výstava Zlín 26. května 2007
Čivava dlouhosrstá
rozhodčí Zdenka Jílková
Psi - třída mladých
Burbon Karolinus- Wers V 1
nar. 1.6.2006 o: Šony Im-Ka m: Eyke Vlčí Království Vítěz třídy mladých
chov: Vinklhoferová Drahomíra maj: Capková Pavlína
D.J. Silver Diabolka V 2
nar. 29.7.2006 o: Ruprecht z Helfštýna m: Aklequin Ann z Jasmínových hor
chov: Schořová Yvona maj: Daňková Jana
Edd Domácí štěstí neoceněn
nar. 3.3.2006 o: Slede Domácí štěstí m: Jasmína Domácí štěstí
chov: Harantová Jana maj: Konečná Marta
Ivanhoe Bohemia Kevin V 3
nar. 11.1.2006 o: Misty Meadow´s Springsteen m: Orchidea Bohemia Kevin
chov: Pertlová Hana maj: Mesárošová Hana
Robin Intergalaxia nenastoupil
nar. 22.7.2006 o: Falco Martenika m: Claire Živý šperk
chov: Strnisková Iveta maj: Jetelinová Dagmar
Psi - třída otevřená
Leonardo Hop - Trop V 1
nar. 23.5.2005 o: Gaston Hop- Trop m: Deniska Lurydo Vítěz třídy otevřené
chov: Mojžíšek Miroslav maj: Daňková Jana Krajský vítěz
Feny - třída mladých
Jeles - Le od Vydří zátoky V
nar. 24.6.2006 o: Flirt Ave Bengal m: Victoria Talovín
chov: Ptaková Leona maj: Žůrková Michaela
Korie Zlatý javor V 1
nar. 12.1.2006 o: Viento Zlatý javor m: Yeacera Zlatý javor Vítěz třídy mladých
chov: Nováková Drahomíra maj: Piprová Miluše, ing.
Feny - mezitřída
Cassandra u Čelčické dráhy V 1
nar. 17.7.2005 o: Jamie Rosa Bonbon m: Sebi Guadala Jara Vítěz mezitřídy
chov: Blahová Jitka maj: Capková Pavlína Krajský vítěz
Feny - otevřená
Aranka Bohemia Akim V 1
nar. 26.9.2003 o: Akim Králická hvězda m: Arči Hop-Trop Vítěz třídy otevřené
chov: Kryč Miloš maj: Firichová Jana
Čivava krátkosrstá
rozhodčí Zdenka Jílková
Psi - mezitřída
Caeto od Čelčické dráhy nenastoupil
nar. 17.7.2005 o: Jamie Rosa Bonbon m: Sebi Guadala Jara
chov: Blahová Jitka maj: Jetelinová Dagmar
Psi - mezitřída
Iris Guadala Jara V
nar. 9.1.2006 o: Jamie Rosa Bonbon m: Darin Mikava Šenov
chov: Skopalová Renata maj: Balášová Monika
Australský honácký pes
rozhodčí Miroslav Redlicki - Polsko
Feny - třída mladých
Jemma Blue Cidabro VD
nar. 16.4.2006 o: Austmans Real Riot m: Freya´s Charm Cidabro
chov: Daňková Andrea maj: Gorošová Alexandra, MVDr.
Feny - třída otevřená
Aussie Balmoral Moravia V 1
nar. 19.4.2005 o: Elbrus Blue Cidabro m: Breeze z Lodice Vítěz třídy otevřené
chov: Koukalová Alena maj : Žůrková Michaela Krajský vítěz